Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

elwis1982

Masz na myśli minę Batmana czy Robina?. Jeśli Batmana to i tak mu ja trochę utemperowałem, bo pierwotnie to mial tak wkurzony wyraz twarzy jak by go narysował Rob Liefeld. Uchyl rąbka tajemnicy odnośnie twojego ulubionego łotra, sam się ostatnio nosze z myślą narysowania jakiegoś to może mnie zainspirujesz:P.

Juby

Minę Robina. ;)

Cytat: elwis1982 w 30 Marzec  2021, 17:19:57Uchyl rąbka tajemnicy odnośnie twojego ulubionego łotra



Tylko chcę narysować coś więcej niż jedną postać, dodać do niego np. Poison Ivy, może Freeze'a, taką galerię szaleńców z Arkham.

elwis1982

Tak się składa, że mam niedokończony rysunek Harveya, jak będę miał czas to postaram się go skończyć i oczywiście zostanie zaprezentowany w tym temacie. Tymczasem prezentuje pierwszą stronę mojego nowego projekciku:).


elwis1982


elwis1982

Hejka, dawno mnie tu nie było. Przeglądając stare pliki na kompie natknąłem się na starsze prace z gackiem, których nigdy tutaj chyba nie prezentowałem w finalnej wersji.






Juby

No hejka, rzeczywiście dawno. :)

Twoje prace jak zwykle super! Czy mogę zapytać w jakim programie je wykańczasz? Bo właśnie sam zacząłem pracować nad komiksem (8 stron w czerni i bieli, zainspirowany wiadomo czym ;) ) tylko nie wiem czy go zostawiać tak, jak narysuję ołówkiem, czy jeszcze skanować i poprawiać na komputerze.

Jak tam stan bat-kolekcji? Pochwal się co przybyło przez ten rok. ;)

Pozdrawiam.

elwis1982

#1506
Dzięki. Wszystkie rysunki tworze w programie clip studio paint.

Co do kolekcji, to obawiam się, że jakoś specjalnie się nie powiększyła ostatnio przechodziłem jakiś Batmanowy kryzys. :)

I jeszcze nowsze prace sprzed pół roku.


I jeszcze mój design Red Hooda

Juby

Dzięki, sprawdzę ten program.

A co do twoich prac - powtórzę się - powinieneś gdzieś to reklamować, bo masz taki talent, że nie powinieneś tego robić za darmo. Twój komiks spokojnie mogłoby wydać DC.

MJ

#1508
Elwis muszę przyznać że twoje prace robią wrażenie. Obecnie również zajmuję się projektem komiksowym, czy byłbyś może zainteresowany współpracą w przyszłości ? Uprzedzając pytanie, propozycja byłaby odpłatna.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

elwis1982

Cytat: Juby w 02 Kwiecień  2022, 09:40:10A co do twoich prac - powtórzę się - powinieneś gdzieś to reklamować, bo masz taki talent, że nie powinieneś tego robić za darmo. Twój komiks spokojnie mogłoby wydać DC.

Dzięki za pozytywne słowa, wiele dla mnie znaczą. Co do zarabiania na rysowaniu, to nie będę ukrywał ze zdarza mi się czasem na tym zarobić. :)

Cytat: MJ w 04 Kwiecień  2022, 13:16:03Obecnie również zajmuję się projektem komiksowym, czy byłbyś może zainteresowany współpracą w przyszłości ? Uprzedzając pytanie, propozycja byłaby odpłatna.

Pewnie że byłbym zainteresowany, jeśli tylko miałbyś ochotę nawiązać współprace, to pisz na priv.

I jeszcze kilka nowszych rysunków tym razem nie batmannowych










Juby

Świetne! Zwłaszcza ten krzyczący człowiek i Spidey/Spidey/Venom/Carnage. Że też ktoś z twoimi umiejętnościami chodzi tak "bez twarzy" na forach. Ja przy awatarze musiałem posiłkować się malunkiem znalezionym na deviantart, ty mógłbyś wykorzystać któreś ze swoich dzieł. ;)

Leon Kennedy

Zacnie to się prezentuje  ;)

elwis1982

#1512
Cytat: Juby w 05 Kwiecień  2022, 08:29:38Ja przy awatarze musiałem posiłkować się malunkiem znalezionym na deviantart, ty mógłbyś wykorzystać któreś ze swoich dzieł.

Jak znudzi ci się aktualnie używany avatar, to z wielką chęcią zrobię ci nowy :) (oczywiście nieodpłatnie). Z tego, co pamiętam to bardzo lubisz two facea, a ja od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem narysowania Denta więc...




Juby

#1513
Dzięki, ale jestem zadowolony ze swojego awatara, na razie nie planuję zmieniać. Za to ty mógłbyś sobie ustawić, żeby łatwiej cię było kojarzyć.

Myślałeś o wrzucaniu swoich prac przez imagebam? Ich miniatury łatwiej by się wczytywały niż tak wielkie grafiki z imgura.