Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

KomiksoLog - opinie o komiksach

Zaczęty przez kelen, 16 Wrzesień 2012, 16:19:17

kelen

Hej, chcia?bym zareklamowa? mój osobisty projekt, który mia?em w g?owie od d?u?szego czasu. Chcia?bym w ko?cu wype?ni? luk? w polskim YouTubie i za?o?y? kana?, na którym mo?na by by?o znale?? recenzje komiksów. Nie zamierzam jednak tego robi? sztywno, oficjalnie i tak dalej, lecz po ludzku, w formie od fanów dla fanów, bez zb?dnego i naukowego pieprzenia. ?eby nie by?o, KomiksoLog to skrót od Komiksowego (V/B)Loga. Na fanpage'u jest informacja jak mo?ecie mie? wp?yw na to, co zostanie pokazane w 1 odcinku, zatem zach?cam do polubienia i napisaniu w komentarza (tutaj w sumie te? mo?ecie).

Fanpage: https://www.facebook.com/KomiksoLog
Kana?: http://www.youtube.com/user/KomiksoLog

Rado

Ja bym sobie obejrzał Annotaded Sandman, obojętnie który volume. Wersja Absoltue jakiegokolwiek komiksu też byłaby dobra. Z bliska nie widziałem. Obok można by porównać wersje o normalnym rozmiarze.

kelen


BlackBat

Jestem ciekawa Flash Rebirth, przymierzam się do kupienia :) Nie wiem czy to się wlicza, ale chętnie zobaczyłabym Rough Justice.

Całkiem fajny trailer, te komiksy ja nie mogę :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rafalinda


Johnny Napalm

I chyba tego człowieka, czyżby to... Kelen? ???
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

BlackBat, trochę się spóźniłaś, bo materiał nagrywałem właśnie wczoraj. Ale nie martw się, jeszcze nie raz się tam pojawię.
Johnny, a jakże inaczej.

BlackBat

Kurcze, no nic mea culpa. Ale i tak jestem ciekawa co się pojawi w pierwszym odcinku :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

CytatCałkiem fajny trailer, te komiksy ja nie mogę
Właśnie, to wszystko twoje Kelen? Jak tak to ja wysiadam.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Odcinek drugi i trzeci to trochę nie moje klimaty, ale ciekawie było sobie posłuchać o czymś innym. Może na "Wiktora i Wisznu" się kiedyś skuszę.

A odcinek pierwszy i czwarty bardzo fajne. Siedziba Mvm mniej skomplikowana niż sobie wyobrażałem.

Kelen, w odcinku czwartym na początku słychać jakiś głos kolesia, który mówi że jest z Bydgoszczy, to Twój znajomy jakiś? Chyba ta sama osoba, pod koniec, krzyknęła wks, heh.