Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#1
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Funky - 09 Maj 2024, 23:58:26
Niestety ale kreska to troszkę bardziej realistyczna wersja TAS (która coraz bardziej mnie irytuje wraz z wiekiem), na plus że serial będzie rozgrywać się w latach 40. Nie sądzę abym wykupił abonament w Amazon Prime ze względu na Caped Crusader
#2
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batm...
Ostatnia wiadomość przez Juby - 09 Maj 2024, 23:27:37
Zaraz, zaraz, to ty rzucasz jakąś wątpliwość w kwestii tego albumu i to ja mam za ciebie szukać czy ona naprawdę miała miejsce? :D

Przejrzałem swój egzemplarz, nie widziałem żadnej wzmianki o Dwóch Twarzach, Batman spotyka się tu nawet z Harvey'em Dentem w jego biurze "zastępcy" prokuratora okręgowego, są tutaj Maroni i Rzymianin. Ludzie Potwory na 100% fabularnie toczą się przed Szalonym Mnichem, w którym jest ta scena z Dentem, wszystko wydaje się idealnie wpasowane między YO i TLH. Coś ci się przewidziało.
#3
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez newtime - 09 Maj 2024, 21:02:14
Po X men 97( kto nie oglądał  polecam, małe arcydzieło) strasznie wzrosło we mnie właśnie zapotrzebowanie na animacje super hero i to bardziej niż na filmy czy seriale. Pomysł lat 40 swietny, zawsze uważałem ze takie postacie takie jak batman i  superman najbardziej pasują właśnie do tej minionej epoki niż współczesnego świata, oby tylko historie były na wysokim poziomie i fajnie ze próbują nowych rzeczy jak z Harley
#4
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Q - 09 Maj 2024, 20:31:09
Są też opisy postaci - https://www.batcave.com.pl/2024/05/bohaterowie-batman-caped-crusader-na-nowych-zdjeciach/

Clayface będzie Basil Karlo, a Selina będzie kradła by utrzymać swój status społeczny.
#5
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Juby - 09 Maj 2024, 20:28:46
Fotki jak fotki, bardziej mnie cieszy wiadomość, że w końcu znana jest data premiery (o ile naekranie nie wyssało tego z palca) - 1 sierpnia 2024. Pomysł z osadzeniem akcji w latach 40-tych bardzo mi się podoba. Czekam!

Oby Amazon zamawiając polską wersję językową nie szedł w Radka Pazurę w roli głównej, wolałbym już tego Szymona Mysłakowskiego z nowego dubbingu TASu.
#6
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Kaz - 09 Maj 2024, 19:51:05
Po zapoznaniu się z opisem animacji i oblukania screenów, jakoś nie czuję "kisielu w majtkach", ale mimo wszystko dam szansę pierwszemu sezonowi.
#7
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez newtime - 09 Maj 2024, 19:14:18
Nowe zdjęcia z serialu
https://naekranie.pl/aktualnosci/batman-caped-crusaded-grafiki-szczegoly-1715270604

Wiec będą to konkretnie lata 40 XX wieku a nie stylizowane jak TAS, bardzo ciekawe
#8
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batm...
Ostatnia wiadomość przez MJ - 09 Maj 2024, 16:18:34
No to jestem pewny na 100% jak ci to robi różnicę  ;) , a jak nie wierzysz to przewertuj sobie Świt mrocznego Księżyca, obecnie czytam Dziedzictwo więc nie będę raczej wracał do początków prędko.
#9
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batm...
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 09 Maj 2024, 09:25:36
Miałem zmienić na mój oryginalny z Diakonem Blackfire z Arkham Knight, ale zgubiłem gdzieś plik i tak już zostało.
#10
O stronie i forum / Uwagi na temat strony i forum
Ostatnia wiadomość przez Juby - 09 Maj 2024, 09:07:16
Ilości wejść na forum in total też nie mogło być aż takiej. Od dawna zagląda tu max. tuzin użytkowników, każdy musiałby wejść na forum zalogowany jakieś 70 razy w ciągu 24h, aby wykręcić taką liczbę ;D