Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konwenty Komiksowe i inne spotkania komiksiarzy

Zaczęty przez Johnny Napalm, 20 Kwiecień 2012, 19:52:48

Johnny Napalm

No i d... blada. Nic nie wyszło z tego co zaplanowałem. Nie byłem na tym spotkaniu, chociaż bardzo chciałem. Nie będę się rozwodził nad powodami tego stanu rzeczy, powiem tylko, że jak wróciłem do domu to już była 18:00, zanim zjadłem i się ogarnąłem, to uznałem, że wszystko co najciekawsze już pewnie się odbyło na tej imprezie i nie ma sensu iść na gaszenie świateł w Epiku.
Żałuje, bo znając życie pewnie się trochę impra przedłużyła, szkoda mi też oczywiście tego, że nie zobaczyłem na żywca ludzi z którymi tu rozmawiam - o wypiciu z nimi browaru nie wspominam, bo tym bardziej mi szkoda. :( Mam nadzieję, że będzie jeszcze nie jedna okazja.

Ktoś filmował to całe zajście? Jak tak, to please, wrzućcie linka, ok?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Jedna grupa filmowała i na pewno będzie coś udostępnione, tylko nie wiem kiedy.

Dzięki wszystkim za przybycie, ja niestety trochę za bardzo się plątałem w tym co mówiłem, ale to już efekt zaskoczenia miejscem i tak licznymi gości. Poza tym, damn, jak miałem coś fajnego do powiedzenia, to już przede mną ktoś zdążył powiedzieć to samo :)

No i fajnie też było pogadać ze sporą gromadką ludzi po spotkaniu, BlackBat nie miała problemu z rozpoznaniem, za co dziękuje :D

Ciril

#32
Spotkanie super, dyskusje na serio wciągały a ich przebieg często doprowadzał w rezultacie do pojawiania się śmiechu - spoko atmosfera. Wpadłam spontanicznie, miała być chwilka ale po prostu nie dało się wyjść ;D a po zakończeniu wyszczerz na buzi do wieczora ;D Szkoda tylko że po zakończeniu musiałam lecieć na pociąg (by zdążyć na spotkanie na które już byłam spóźniona ;)) i nie miałam okazji z nikim zamienić słowa.

Johnny Napalm

Arrrghhh.... kurcze, aż żal ściska, że mnie tam nie było. Kto ma film z tej imprezy, niech go tu koniecznie wrzuci, Ok?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Spotkanie było naprawdę mega, dobrze było kelen przynajmniej się człowiek czegoś ciekawego dowiedział :) Powiem Ci, że przez moment zmylił mnie inny facet z koszulką z Arkham ale okulary Cię zdradziły, naprawdę nie ma za co, fajnie było pogadać :)
Będą jakieś zdjęcia?
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Dziś albo jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

LelekPL

Trzeba też było pana Kołodziejczyka zaprosić na forum batcave. Może jakieś sneak peaki by były ;)

kelen

#37
Niestety wątpię, żeby miał na to czas :)

Post Merge: 12 Lipiec  2012, 19:06:06

Nagranie ze spotkania być może pojawi się w poniedziałek albo wtorek.

nighty

to ja korzystając z tego, że taki temat istnieje podziękuję prowadzącym za panele o young justice oraz batmanie scotta snydera, które odbyły się w ramach balconu i sprawiły, że pierwszy raz od lat skusiłam się, żeby w ogóle wziąć udział w panelu :D

kelen

A ja dziękuje za obecność na spotkaniu o Snyderze :)

BlackBat

A ja będę rozpaczać, że nie byłam aż do następnego Balconu xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


XIII

Mam pytanie do osób które były na tym spotkaniu w Empiku. Jakie były pytania konkursowe? Ciekawi mnie na ile bym potrafił odpowiedzieć.

nighty

z tych, co ja pami?tam by?o; pytanie o lokaja domu wayne'a (imi? i nazwisko), dat? wydania pierwszego komiksu z batmanem, kim by? ojciec bruce'a z zawodu, co pokaza? komisarz gordon batmanowi na ko?cu mrocznego rycerza, kto z?ama? batmanowi kr?gos?up w knightfall, w którym roku odby?a si? premiera mrocznego rycerza (lub batman: pocz?tek, nie pami?tam dok?adnie), jak nazywa si? motor batmana, pierwszy komiks z batmanem wydany po polsku, pod jakim pseudonimem dzia?a pomocnik batmana (lub co? w tym stylu, chodzi?o o robina), kto podk?ada? g?os jokerowi w serialu animowanym, jak zgin?li rodzice bruce'a... razem by?o ich 20 ale za choler? nie mog? sobie przypomnie? reszty D: jak co? mi jeszcze wpadnie do g?owy to dodam, ale mo?e jest kto?, kto b?dzie w stanie przytoczy? reszt? pyta? :)
aha, to nie by?o pytania otwarte tylko test z czterema odpowiedziami do wyboru.

Ciril

No proszę też się zastanawiałam jakie tam mogły być pytania ;] jedna osoba w ile odpowiedziała? 23-30 sek? ;D Czad hehe ja bym chyba nie poradziła sobie z wszystkimi pytaniami (z tych co wymienione - imię motoru? o ja) :)

nighty

z tego co pamiętam najszybsza osoba oddała test po 21 sekundach :D ale nie pamiętam, czy miała 20 poprawnych odpowiedzi (mogę się mylić, ale wydaje mi się, że najszybszy uczestnik odpowiedział dobrze na 19 pytań).