Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze zdobycze komiksowe.

Zaczęty przez Silent Dark, 05 Lipiec 2008, 15:57:51

kelen

Cytat: franek w 13 Lipiec  2013, 18:54:22
Taaaa... bo przecież wszędzie trąbią o tym że nie mają swojej drukarni, tylko to ja siedzę zamknięty w jaskini. Chyba mogę się pomylić? Skąd ja niby miałem to wiedzieć? Sam nie czytam od Egmontu, jedynie słyszę co się czasem zdarza ich komiksom.

Jeśli nie jesteś czegoś pewien, to nie głoś tego jako prawdę ostateczną.

AntyDoctus, nawet odpisałem na tego posta ("Dziękuję"), ale stwierdziłem, że niepotrzebnie by mógł dodatkowy bałagań zrobić, więc wolałem to zdusić w zarodku.

Johnny Napalm

Cytat: Anonimowy Grzybiarz w 13 Lipiec  2013, 11:39:05
W imieniu swoim i rysownika pięknie dziękuję!
Że co? Hm... kolego, jeśli scenariusz do tego komiksu to twoja sprawka to, serdecznie gratuluje ciekawego pomysłu. Tak naprawdę to jedyny godny uwagi komiks w całych Zeszytach. Za twoim pośrednictwem chciałbym złożyć wyrazy szacunku za fachową robotę dla Grzegorza Pawlaka, pokazał klasę. Brawo!
No i Panie Janie, czy i tacy maluczcy jak ja mogliby liczyć na pomoc przy pisaniu scenariusza komiksowego? Postaram się napisač coś więcej na PW.
Goodbye...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Anonimowy Grzybiarz

@Johnny - jeszcze raz dziękuję, cieszę się, że się podoba. Rysownikowi przekażę wyrazy szacunku.
Co do pomocy - o ile będę w stanie, to pomogę. Proszę o maila - AnonimowyGrzybiarz[at]gmail.com ze szczegółami.
Zdecydowanie wolę w takich sprawach rozmawiać za pośrednictwem poczty niż prywatnych wiadomości. Mam nadzieję, że to nie problem.
Pozdro!

XIII

#243
Filmik zrobiłem miesiąc temu ale stan kolekcji nie uległ zmianie
Collection Overview

Anonimowy Grzybiarz

#244
Oto ulubiona część mojej kolekcji:



Więcej zdjęć:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2012/12/311-poka-poka-2-czyli-biblioteczny.html
Stan na grudzień 2012. Wciąż rośnie ;)

Rado

Uch... To? to wygl?da jak Empik. Tyle ksi??ek i komiksów... Mo?na powiedzie?, ?e masz wi?kszo??, je?li nie wszystkie, godne uwagi pozycje komiksowe wydane w naszym kraju. Pot??na kolekcja.

"Zagubione dziewcz?ta" Ci si? zagubi?y na doln? pó?k?. Nie do??, ?e nie s? razem z dzie?ami Moore'a to jeszcze s? tak nisko, ?e dziecko Ci mo?e si?gn?? po to i si? zgorszy?, heh.

A u mnie ostatnio dosz?o:



Sandman Dust Covers, Locke and Key volume 5, Karuzela G?upców i ksi??ka z wywiadami z Alanem Moore.


XIII


Anonimowy Grzybiarz

Cytat: Rado w 27 Lipiec  2013, 22:25:00
Uch... To? to wygl?da jak Empik. Tyle ksi??ek i komiksów... Mo?na powiedzie?, ?e masz wi?kszo??, je?li nie wszystkie, godne uwagi pozycje komiksowe wydane w naszym kraju. Pot??na kolekcja.

"Zagubione dziewcz?ta" Ci si? zagubi?y na doln? pó?k?. Nie do??, ?e nie s? razem z dzie?ami Moore'a to jeszcze s? tak nisko, ?e dziecko Ci mo?e si?gn?? po to i si? zgorszy?, heh.

Z tym empikiem to nie przesadzajmy, ale fakt faktem - na li?cie "do nadrobienia" zosta?o dos?ownie jedynie kilka pozycji.

Co do "Zagubionych dziewcz?t" - du?y format komiksu spowodowa?, ?e ów zmie?ci? si? tylko na najni?szej i jednocze?nie najwy?szej pó?ce. Nigdzie w pobli?u dzieci nie ma, a nawet gdyby by?y, to i tak "Zagubione" s? jeszcze w folii. Boj? si? odpakowa? ;)

XIII

Jednak wróciłem na zakupy na allegro tym razem ostrożniej i wiem że u tego usera można bezpiecznie kupywać i napewno zrobię jeszcze u niego zakupy.

franek

Ooo "Figurki z Tilos" - bardzo fajny komiks :D


Show Must Go On!!!

XIII

Po oglądnięciu 07 zgłoś się wzieło mnie na sensacyjniaki prl-u.

Johnny Napalm

Cytat: franek w 01 Sierpień  2013, 14:17:58
Ooo "Figurki z Tilos" - bardzo fajny komiks :D
Mnie z kolei troch? rozczarowa?. Rysunki - klasa sama w sobie, jednak historia mega prosta i taka nie przynosz?ca wielkiej frajdy, bo od razu mo?na rozszyfrowa? o co kaman, kto za tym stoi, itd.

Swoj? drog?, Wróblewski w latach '80 chyba co roku wypuszcza? jaki? swój komiks. No i przewa?nie by?y to komiksy ok. 50-cio stronnicowe. Sam musia? zrobi? liternictwo, kolory, no... napracowa? si? nie licho. Ale za to wychodzi?y one w nak?adach po 150/250 tys. Gdyby nawet wtedy dostawa? po 10-20 obecnych groszy, to na tym mo?na by?o robi? maj?tek. Zreszt?, co nie twórca z PRL-u, to ka?dy z nich mówi?, ?e za to co robili mo?na by?o ?y? na nielichym poziomie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Nowe pozycje  w kolekcji gł semica


Johnny Napalm

Ładnie, wszystkie z tych komiksów czytałem i prawie wszystkie nadal mam w kolekcji, oprócz Wolverine. Powiedz, gdzie kupujesz zeszytówki i ile za nie płacisz?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Za te akurat nic nie płaciłem dostałem w dobre ręce,