Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze zdobycze komiksowe.

Zaczęty przez Silent Dark, 05 Lipiec 2008, 15:57:51

Johnny Napalm

Ja allegro odpuściłem już sobie kilka lat temu.  Z powodów takich samych o których wspominał XIII. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

W tym tygodniu spotkał mnie ogromny fart, w końcu zebrałam komiksową adaptację Devil May Cry 3. Zdobycie drugiego tomiku zajęło mi jakieś 2,5 roku i jestem szczęśliwa jak nie wiem, że w końcu mam go na półeczce :) Na zdjęciu leży sobie w otoczeniu mojej skromnej kolekcji, DMC to moje małe wariactwo ;D

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Ukaszek88

To i ja pochwale się co przyszło do mnie w tym miesiącu.
Trochę zeszytów:










I jeszcze zbiorcze





Rado

O! Widzę, że masz jakieś Turtlesy. Do żółwi mam ogromny sentyment i też bym chciał jakieś albumy z nimi. Tylko, żeby właśnie nie był to taki poziom scenariuszowy i rysunkowy, jak wtedy, kiedy czytałem je w przedszkolu. Jesteś w stanie polecić mi coś poważniejszego z żółwiami?

PS. Patrzyłem na opisy albumów na różnych sklepach internetowych i w sumie niewiele one mi mówią. Wszędzie tylko "classic" i "classic".

Ukaszek88

Seria nazywa się po prostu TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES ONGOING. To co widzisz na zdjęciu to vol 2. Vol 1 mi się spodobał i kupuje dalej, wyszło chyba 5 części. Scenariusz jest całkiem spoko ale rysunki mogły by być trochę lepsze. To jest restart serii

kelen

Z ciekawości, ile dałeś za RIP? Ja kilka lat temu za ten komplet dałem 40 zł (plus jeden zeszyt do tyłu i trzy do przodu).

Ukaszek88

Całe 30 zł  ;D. Jak za 6 zeszytów co cena całkiem niezła

kelen

Tak, to bardzo dobra cena. Kupowałeś w Polsce?

Ja tymczasem robiłem dziś porządek z rzeczami, na które nie ma miejsca w pudle na komiksy i półkach i sobie w szafie grzecznie czekają na schowanie. Niestety, tego jest... wiele i jestem trochę załamany. Zresztą, zobaczcie i powiedźcie sami:


Ukaszek88

Na allegro ze dwa tygodnie temu razem z Superman: Secret Origin też za 30 zł.
Mi powoli też zaczyna brakować miejsca w pudle i skończyły mi się tekturki i folie oraz kasa  :(

Rado

#219
Na GOTHAM CENTRAL nie masz miejsca na półce? Daj mi, ja znajdę miejsce...

O! Rozmówki polsko-angielskie.  Najlepszy polski komiks roku 2012 wg Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego. Fajne to?

kelen

"Rozmówki polsko-angielskie" recenzowałem nawet na KomiksoLogu ;)

KomiksoLog - 3. "Rozmówki polsko-angielskie"

Kupuj, bo nakład lada chwila się skończy!

Johnny Napalm

#221
Kelen, świetna recenzja! Masz bardzo dobry radiowy głos i najważniejsze, że wiesz co chcesz powiedzieć. Kultura Gniewu miała swoje stoisko oczywiście na Komiksowej Warszawie, lecz nic raczej nie przyciągnęło wtedy mojej uwagi. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

XIII

Duds hunt nie jestem zbytnim fanem mangi ale ta trafiła w moje gusta, zwłaszcza jedna wideo recka mnie do niej zachęciła, bardzo dobra manga z dobrym pomysłem i narracją filmową zwłaszcza te arty ze scenami walk robią największe wrażenia, o ile postaci są dopracowane to tła już niezbyt, obawiałęm się tej krótszej nowelki z pedofilią na końcu ale też była niezła  zwłąszcza że była zróżnicowana graficznie  od dzieciecych bazgrołów aż po super realizm.

Nightrain

#223
Cytat: Johnny Napalm w 23 Maj  2013, 18:12:15Ja allegro odpu?ci?em ju? sobie kilka lat temu.  Z powodów takich samych o których wspomina? XIII. :P
?mia?em si? z tego a? do wczoraj :D
Zdj?cie ju? z allegro, bo mi si? robi? nie chcia?o, ale komiks nadal ten sam.
Dotar? do mnie zapakowany w foli? spo?ywcz? i owini?ty br?zowym papierem. Panie, czo?giem by? waln?? i nie ruszysz! Na szcz??cie komiks nie by? w stanie koszmarnym, a w miar? odpowiednim, zw?aszcza, ?e wystawiony zosta? jako u?ywany. No ale grzbiet i tak jest troch? poturbowany... Mimo wszystko nie zniech?ci?em si? tak bardzo do allegro, bo np w sklepie gildii komiks dosta?bym za 81z?, a tak mam nadaj?cy si? do czytania za 47z?.
Je?li porówna? do niego np Oblicza ?mierci, to wida? popraw? jako?ci wydania [w sensie, ?e ten DC jest lepszy] Grzbiet ju? tak nie lata, papier troch? lepszy i w ogóle. A sam komiks jest ca?kiem dobry. Zdecydowanie bardziej podoba?o mi si? inne dzie?o Snydera [znam dwa - zgadnijcie, które?] Dziwne troch? wydaje si? by? to, ?e np rysunki w historiach, które pisa? Snyder by?y inne i kiedy scenarzyst? by? King by?y inne. A artysta ten sam... Niby wspomniane by?o, ?e to celowy zabieg, ale mi zdecydowanie bardziej podoba?y si? rysunki w historiach King'a, dlatego w?a?nie ta druga cz??? ka?dego rozdzia?u bardziej przypad?a mi do gustu, bo my?l?, ?e scenariuszowo by?y na podobnych poziomach. Drugi tom zgarn? kiedy b?d? nieco ta?sze na allegro. A tymczasem mo?e Justice League od Johnsa...? Nah, just kidding.

Valar Morghulis

XIII

Kawał dobrej publicystyki zawiódł mnie tylko Arek Wróblewski. Shorciaki z batmanem w większości były słabe dobre wrażenie zrobiła na mnie tylko Spowiedź.