Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Goddamn Batman: It's lol time!

Zaczęty przez Mel, 11 Sierpień 2008, 13:29:33

Juby

Straaaaaaaaaaaaaaaasznie stare!

Funky

#286


Po tym jak Batman oczyścił Gotham, Gordon ma stanowczo za dużo czasu :P



To już wiadomo kto będzie następnym Batmanem ;)

Tengu


LelekPL

Tak, ale jaki żart z tego wynika?

Juby


Tengu

Cytat: Air Jordan w 17 Luty  2013, 13:04:18
Tak, ale jaki żart z tego wynika?

Prawdopodobnie żaden, po prostu aż się uśmiechnąłem jak zobaczyłem to zdjęcie, i postanowiłem je gdzieś zamieścić. Temat ten ma na celu poprawienie humoru, i niekoniecznie zawsze trzeba aż sikać ze śmiechu.

lady_ozzy

Cytat: Archer w 18 Luty  2013, 08:25:19
Prawdopodobnie żaden, po prostu aż się uśmiechnąłem jak zobaczyłem to zdjęcie, i postanowiłem je gdzieś zamieścić. Temat ten ma na celu poprawienie humoru, i niekoniecznie zawsze trzeba aż sikać ze śmiechu.

Cesar Romero i Burgess Meredith czyli Joker i Pingwin z Filmu i serialu z lat 60tych... ale fakt, gru7nt to się uśmiechać =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

 :) Niech mi wybaczy Cesar Romero, ale jak go widz?, to od razu mam przed oczami g?b? Randy'ego Spears'a.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Zwrot "lol" w tytule by się z tą tezą nieco kłócił, ale już ok, niech Wam będzie...

Johnny Napalm

Funky, ty tu papieża masz w avatarze, a z takimi historiami wyskakujesz. I nie mam na myśli Kalisza, choć też wulgarny w swojej istocie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Nightrain

Cytat: Johnny Napalm w 18 Luty  2013, 11:01:57Niech mi wybaczy Cesar Romero, ale jak go widz?, to od razu mam przed oczami g?b? Randy'ego Spears'a.
Hehehehehe... Powinienem si? martwi?, ?e ze mn? jest tak samo?

Ten rap jest ca?kiem spoko.

Valar Morghulis

Funky

No cóż niegrzeczny ze mnie konserwatysta ;)

Juby


Rado


Funky



Aj jaki słodki ten Robin-prosiaczek ;D



Naprawdę ten kot świetnie wygląda w bat-masce.