Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman (2022) - ogólna dyskusja

Zaczęty przez Smoke, 17 Marzec 2017, 22:08:10

Juby

Za kilka godzin mija równy ROK od wypuszczenia pierwszego zwiastuna The Batman. Szkoda, że aż tak przesunięto premierą, przez co mamy 12 miesięcy posuchy w marketingu. Niby wyciekło kilka grafik i kalendarz, ale nic oficjalnego, nawet jednego movie stills, czy plakatu. :-\

Z drugiej strony, promowanie filmu dotarło już do Polski! W poprzednią środę w TEDim znalazłem i kupiłem takie coś. :)


Leon Kennedy

Małe cacuszko. A posucha trwa zdecydowanie za długo!!

Leon Kennedy

https://naekranie.pl/aktualnosci/batman-robert-pattinson-horror

Wiem, wiem, co byś mi zaraz Juby napisał, ale warto odnotować, że takowy pokaz prawdopodobnie się odbył...

Juby

#528
Cytat: Leon Kennedy w 30 Sierpień  2021, 12:36:18Wiem, wiem, co byś mi zaraz Juby napisał
Nie rozumiem ???

Fajnie, że wkleiłeś ten link, bo sam nie znalazłem czasu, aby o tym poinformować, czy też was ostrzec. Przedwczoraj odbył się pokaz testowy filmu i w sieci już blogerzy/jutuberzy atakują różnymi relacjami, w tym spoilerowymi! Dlatego jeśli ktoś tak, jak ja stara się wiedzieć o fabule jak najmniej polecam być ostrożnym w sieci. Jedyne info, które na razie przeczytałem to, że prezentowana wersja filmu Matta Reevesa trwała blisko 3 godziny, ale nie wiadomo jak się to będzie miało do finalnego montażu, wszak ekipa jest tuż po dokrętkach, a do premiery jeszcze blisko pół roku.

Leon Kennedy

Chodziło mi o opinie po pokazie, że nie mają żadnego znaczenia 😄

Juby

Zależy co masz przez to na myśli. Nie wiem czy w tych opisach filmu po pokazach testowych są jakieś opinie na temat jakości, ale w moim odbiorze nie będą miały żadnego znaczenia, bo nawet nie planuję ich czytać. Jeśli jednak są pozytywne, lub kontrowersyjne, to na pewno będą miały znaczenie na wyniki finansowe filmu. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że WB zrobiło tak tajny i zamknięty pokaz, że można było o nim przeczytać jeszcze zanim się odbył. ;) Sądzę, że wiedzą, że Reeves'owi udało się stworzyć coś dobrego i te przecieki to planowany "szeptany marketing" filmu, który ma pobudzić wyobraźnię i zrobić atmosferę pod oficjalny trailer.

Funky

Najgorsze że jest taka posucha w temacie materiałów promocyjnych, rozumiem że na to przyjdzie czas ale ze względu na przesunięcie daty premiery powinni dać coś co rozbudzi naszą ciekawość. Byłbym zadowolony z fotek promocyjnych lub internetowej kampanii reklamowej (nawet tak skromnej jak w przypadku TDKR) a tak niestety jest kompletna bieda :(

Rado

Śniło mi się, że oglądałem Batmana z Patinsonem i był tak dobry, że aż się popłakałem ze szczęścia. W tym śnie w sensie.

Juby

#533
Doskonale cię rozumiem, Funky. Również czkam na choćby ze dwa oficjalne movie stills, lub jakiś artykuł w Entertainment Weekly, czy Empire, a tu ponad roczna cisza. Pociesza mnie fakt, że już tylko 6 tygodni do DC FanDome, na którym liczę, że Warner poleci grubo z reklamą filmu.


Leon Kennedy

Opinie są raczej pozytywne ;) Chwalą klimat, samą postać Bruce'a, Kotkę... Szkoda, że musimy czekać, aż do października na nowy trailer, bo faktycznie posucha jest spora.

Juby

https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/the-batman-penguin-spinoff-colin-farrell-1235013035/?utm_medium=social&utm_source=twitter

Tak bardzo rozmieniają na drobne ten film/świat, choć wciąż nie miał premiery(!), że aż po cichu liczę na flopa w box office. :P Czasami jeden film wystarczy, a Warner powinien w końcu qrwa nauczyć się, żeby planować swoje produkcje w świecie DC już po odbiorze danego filmu, a nie przed, po czym anulują tysiąc projektów.

Leon Kennedy

Tak czy siak pomysł ciekawy. Liczę, że wszystko wypali i świat Gacka będzie się tylko rozrastał czy to w kinie czy to na małym ekranie.

Q

Są tak pewni swego, że wkrótce pewnie doją kolejne seriale z bohaterami "The Batman" na HBO Max.

Z jednej strony potrzebują treści na platformę i póki za wszystkim stoi Matt Reeves, to może całość będzie miało ręce i nogi.

"Peacemakera" zaczęli kręcić przed premierą "TSS", więc nic ich nie powstrzymuje.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy


Juby

#539
Od kilku dni YouTube atakuje mnie tymi fanowskimi trailerami i spotami, ale masz rację, skądś (ktoś wie skąd?) znajdują się w nim nowe ujęcia i inna kolorystyka niż w teaserze sprzed roku.

Tymczasem wczoraj z okazji Światowego Dnia Batmana, Matt Reeves podzielił się fotką z pokoju, w którym przebiega montaż filmu.





A kompozytor Michael Giacchino podzielił się 28-sekundową próbką z nagrywania soundtracku do filmu.
https://twitter.com/CultureCrave/status/1439403846686576646