Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kupowanie komiksów z Batmanem

Zaczęty przez fido4444, 18 Sierpień 2012, 15:51:48

Nagi Wonrz

Antykwariaty, biblioteki, wsz?dzie gdzie mo?na znale?? u?ywane ksi??ki cz?sto mo?na znale?? komiksy. Oczywi?cie nie wsz?dzie znajdziesz Punishery i Batmany, bo w wielu miejscach oferta ko?czy si? na Tytusie, Romku i A'tomku, ale cz?sto mo?na odkry? ró?ne pere?ki.

Bat-rat


blackout

Ja bym na twoim miejscu kupowa? ameryka?skie orgina?y :P Jak nie znasz dobrze angielskiego to póki co nie problem, mo?esz tylko ogl?da? 'obrazki' :P Jak podszlifujesz angielski to b?dzie lepiej i wtedy mo?esz czyta? ca?y komiks :)

Bat-rat

Mi jednak zależy na tych starych komiksach :) Używane z allegro mają dla mnie pewien sentyment... Wolę komiksy gdy nie wyglądają jak nowe :) Dlatego narazie zdecyduję się na allegro :P

franek

Cytat: Nagi Wonrz w 08 Listopad  2012, 15:14:16
Antykwariaty, biblioteki, wsz?dzie gdzie mo?na znale?? u?ywane ksi??ki cz?sto mo?na znale?? komiksy. Oczywi?cie nie wsz?dzie znajdziesz Punishery i Batmany, bo w wielu miejscach oferta ko?czy si? na Tytusie, Romku i A'tomku, ale cz?sto mo?na odkry? ró?ne pere?ki.

O czym ty mówisz? Tytus to jest dopiero pere?ka od Chmielewskiego. Nie sugeruj? oczywi?cie ?e gardz? zeszytami Batka, ale tu nie ma co porównywa? ;) Wg. mnie oczywi?cie.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Cytat: Bat-rat w 08 Listopad  2012, 19:17:13
Wolę komiksy gdy nie wyglądają jak nowe :)
Hoh! Ciekawa opinia, nie powiem. No ale po prawdzie, te starocia miały coś w sobie. Chociaż wolę kupić komiks w dobrym stanie i samemu odpowiadać za jego ewentualne podniszczenie. Nie ma to jak fachowiec.  ;)
Kurde, to czekanie na następny miesiąc, żeby luknąć po szybach kiosku, czy aby nie ma tego naj... ech. Sam trochę się jednak później przyczyniłem do upadku Tm-semic, gdy rodzice nie chcieli mi już dawać forsy na nówki - a zbierałem sporo tytułów - to zacząłem kupować je na bazarku, przeterminowane o miesiąc. No i Tm-semic nie zarabiało, a pewnie wiele osób robiło tak jak ja. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Cytat: franek w 08 Listopad  2012, 19:37:24
O czym ty mówisz? Tytus to jest dopiero perełka od Chmielewskiego. Nie sugeruję oczywiście że gardzę zeszytami Batka, ale tu nie ma co porównywać ;) Wg. mnie oczywiście.

Chyba kompletnie nie zrozumiałeś o co mu chodziło w tym poście.

franek

Spokojnie, zrozumiałem ale odczułem pogardę w stronę Tytusa, stąd tak napisałem


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Gdzie kupować?
Na pewno NIE w sklepie z komiksami na stacji metro centrum. Kurcze, byłem tam po raz pierwszy od ponad roku i nic się nie zmieniło na lepsze. Jest jeszcze gorzej, jeśli chodzi o ceny.
Serio, mogę zrozumieć, że lokalizacja w Centrum, że metro to drogi wynajem, itp usprawiedliwienia, ale kuźwa...
te ich ceny to już lekka przesada. Żeby komiks, który kupiłem chwile wcześniej przy SGH na al. Niepodległości kosztował u nich w metrze nie dwa-trzy razy drożej, ale 5-6?! Kurde, no to ja czegoś nie rozumiem. Już wiem dlaczego tam jest zawsze tak luźno.
No i nawet niech ten tekst będzie traktowany jako lansowanie Centrum Komiksu kosztem sklepu z metra. Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze nie! :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

ridah

Jeśli chodzi o stare komiksy to kupuję na allegro ewentualnie z ogłoszeń w portalach o komiksach. Mam również kilku znajomych, którzy sami kolekcjonują komiksy i czasem mają coś na sprzedaż. Akurat teraz kolega zaoferował mi Kingdom Come w polskiej wersji z egmontu. Chciał trochę więcej ale utargowałem na 200. Komiks jest w pięknym stanie, praktycznie bez śladów użytkowania. Jeszcze się ostatecznie nie zdecydowałem i chciałem was zapytać czy to jest w przyzwoita cena za ten komiks? Jeszcze nigdy go nie widziałem na allegro więc nie ma punktu odniesienia. Będę wdzięczny za informacje.

Bless

http://www.atomcomics.pl/    Tu Tu Tu i jeszcze raz tu. Super profesjonalna obsługa. Zero oszustwa. Super ceny, dużo promocji i Nowości ! Naprawdę polecam, sam kupuje tutaj i to naprawdę sporo :)

Johnny Napalm

CytatChciał trochę więcej ale utargowałem na 200. Komiks jest w pięknym stanie, praktycznie bez śladów użytkowania. Jeszcze się ostatecznie nie zdecydowałem i chciałem was zapytać czy to jest w przyzwoita cena za ten komiks?
To jest jeszcze racjonalna cena, chociaż czasami można trafić na lepszą okazję. Ok, mniej niż 180 zł to chyba za to nie ma i długo nie będzie. Idealny stan... tu każdy ma przed oczami pewnie co innego. Za 200 zł w zeszłym tygodniu widziałem jeszcze zafoliowane Kingdom Come. Komiksu w bardziej idealnym stanie dawno nie uświadczyłem. ;)
No, ale kupiłem Husha... teraz żałuje. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

CytatJeszcze nigdy go nie widziałem na allegro więc nie ma punktu odniesienia. Będę wdzięczny za informacje.

O, tu jest.

http://allegro.pl/mistrzowie-komiksu-exclusive-kingdom-come-i2871976649.html

Bless

Hmm stan idealny :D chyba się zainteresuję

wroneczka1985

Witam was serdecznie, jestem posiadaczem :
"Batman Judge Dredd ( Judgment on Gotham) TM-Semic Wydanie specjalne 4/93 w twardej okladce w bardzo dobrym stanie plus  :
Batman 4/91
Batman 6/91
Batman 2/94     
Batman 3/94
Batman 4/94
Znalazlem w ksiazkach i roznych gazetach starych do wyrzucenia, wiec postaralem sie i zalogowalem tu poniewaz moze komus tym pomoge. Nie znam sie na wartosci tego pierwszego komiksu (ktos w angielskiej wersji prubowal sprzedac to chyba za 140 ale mialo inna okladke wiec nie wiem czy to to). Chcialbym to sprzedac jezeli bylby ktos chetny oto moj adres : sarko19@poczta.onet.pl
Pozdrawiam Sebastian