Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Leon Kennedy


Juby

Do sieci wyciekło sporo spoilerów dotyczących jakichś gościnnych występów oraz zmienionego zakończenia, które nagrano już w styczniu tego roku. Nie czytałem, unikam, ale ostrzegam chłopaki... uważajcie.



Podejrzewam, że w środę po pokazie na CinemaCon część zostanie zdementowana, a część potwierdzona.

Leon Kennedy

Dokładnie, lepiej uważać co się czyta. Sam prawie sobie co nieco za spoilerowałem...

Miss_Quinn


Nowy plakat, który wygląda w miarę spoko.



Pojawił się jeszcze jeden plakat, jak dla mnie poprzednie były lepsze.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Juby

Ten drugi fajniejszy. Przynajmniej Keaton na obu wypadł dobrze ;)

Nowy trailer o 21:00 polskiego czasu. Podobno Warner dał zielone światło na krótkie bezspoilerowe opinie o filmie po dzisiejszym pokazie, więc jutro może ich trochę być w sieci.

Miss_Quinn


Świeżutki zwiastun. Ciekawie się zapowiada, ale raczej pozostanę przy poczekaniu aż pojawi się w sieci( chyba, że jednak zmienię zdanie i pójdę do kina)
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Po_prostu_smyk

Jest też polska wersja tego samego zwiastuna


Bardzo podoba mi się obrany klimat. Jest mrocznie, poważnie, dużo emocji - ważne elementy, których oczekują po Flashpoincie, a nie odczułem tego w komiksie. Wizualnie film prezentuje przyzwoite wykonanie choć jest parę scen mocno sztucznych, co alarmuje mnie, żeby być ostrożnym. Drugi zwiastun skutecznie podniósł moje oczekiwania wobec filmu, nie mogę się doczekać. Duży plus, że drugi zwiastun nie serwuje zbyt dużo nowości względem pierwszego, dzięki czemu film nadal ma czym nas zaskoczyć.

Juby

Ja ponownie nie planuję oglądać, o ile nie zaskoczy mnie przed jakimś seansem w kinie (planuję dwa wypady przed 16 czerwca), ale znowu czytam o efektach baaardzo komputerowych, a wg informacji z CinemaCon, gdzie obecnie trwa pokaz prasowy filmu, wciąż jest on nieukończony. Niesamowite, że po dwóch latach post-produkcji i tylu przesunięciach premiery, nadal w tym dłubią i wciąż cgi wygląda sztucznie.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Oficjalna fotka:


^ Peleryna Supergirl, kostium Flasha, wszystko za trójką głównych aktorów, dym, a nawet podłoże na którym niby-stoją - wszystko wygląda sztucznie, ewidentnie komputerowe. Oby w ruchu wyglądało to lepiej, ew. miejmy nadzieję, że jeszcze to poprawiają.

Są już pierwsze opinie po wczorajszym pokazie. Uczestnicy zobaczyli niedokończoną wersję filmu (vfx i montaż) bez napisów końcowych i żadnych scen w ich trakcie. Większość opinii jest bardzo pozytywna, ale są i takie, które punktują typowe dla filmów DCU problemy (ekspozycja, przeładowany atrakcjami ostatni akt, czarny charakter).
https://theplaylist.net/the-flash-reactions-cinemacon-audiences-call-dcs-latest-superhero-movie-tremendous-20230425/
https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/the-flash-ezra-miller-cinemacon-1235401610/
https://comicbookmovie.com/the-flash/the-flash-first-social-media-reactions-race-online-following-cinemacon-screening-a202914#gs.vtdodu

@Q
Przypomnisz mi na pw, lub zresetujesz hasło do głównej BC? Bo trochę siara, że do sieci trafiają plakaty i zapowiadany od dwóch tygodni trailer do filmu z Batmanem, a na stronie o Batmanie cisza i wjeżdża tylko jeden news z kilkugodzinnym opóźnieniem :P Postaram się pomóc następnym razem, jeśli będę miał czas.

Po_prostu_smyk

Gdzie przeczytaliście, że film nie jest w pełni ukończony? Nie rzuciło mi się to w oczy, a jest to bardzo ciekawa informacja patrząc, że premiera za mniej niż 2 miesiące. O ile zwiastuny kupują mnie, tak ostrożnie podchodzą do kwestii CGI. Są sceny wyglądające porządnie, są sceny ociekające plastikiem - zazwyczaj widząc momenty przeładowane po pachy akcją lub wymagające angażu więcej postaci.

Juby

Przejrzyj wpisy na twitterze po wczorajszym pokazie, wspomina o tym kilka osób. Informacja o tym wyciekła nawet wcześniej, podobno wraz z zaproszeniem goście dostali notkę o tym, że film nie jest ukończony, wciąż może się zmienić i dlatego zachęcają, aby w czerwcu wybrali się na niego ponownie, kiedy trafi już do kin.

newtime

Zwiastun jest okej ale mam nadzieję że batman Keatona będzie faktycznie postacia w tym filmie, bo na razie każda scena z nim, to nachalny fanservis, I am batman, You wanna get nuts? Nie lubie takiego jechania na samej Nostalgi

Leon Kennedy

Średnie CGI, ale za to bardzo fajna zapowiedź, która tylko zaostrzyła mi apetyt.

CytatWiększość opinii jest bardzo pozytywna, ale są i takie, które punktują typowe dla filmów DCU problemy (ekspozycja, przeładowany atrakcjami ostatni akt, czarny charakter).

Ekspozycji to tu trochę bankowo będzie, dla mnie średni problem. Zaś ostatni akt ma być naładowany fajerwerkami 😉

Po_prostu_smyk

Cytat: Juby w 26 Kwiecień  2023, 08:51:28Przejrzyj wpisy na twitterze po wczorajszym pokazie, wspomina o tym kilka osób. Informacja o tym wyciekła nawet wcześniej, podobno wraz z zaproszeniem goście dostali notkę o tym, że film nie jest ukończony, wciąż może się zmienić i dlatego zachęcają, aby w czerwcu wybrali się na niego ponownie, kiedy trafi już do kin.
Dzięki, nie obiło mi się to wcześniej o uszy. Z jednej strony nie brzmi to optymistycznie, z drugiej daje nadzieję na dopracowanie CGI, które kulało w kilku scenach ze zwiastuna.