Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

MysiaParasolka

Największym pozytywem póki co jest dla mnie Kara i mocno liczę na tę postać.
A zainteresowanie tym filmem po zwiastunie nadal znikome, do nadrobienia kiedyś na Polsacie.

Juby

Mocno ruszyli z kampanią promocyjną, już są kolejne plakaty (z Batmanem niestety najsłabszy):



Leon Kennedy

Cytat: MysiaParasolka w 13 Luty  2023, 22:29:19Największym pozytywem póki co jest dla mnie Kara i mocno liczę na tę postać.
A zainteresowanie tym filmem po zwiastunie nadal znikome, do nadrobienia kiedyś na Polsacie.

Z tymi przerwami na film między reklamami na pewno będzie się fajowo oglądać 😉

Również macie wrażenie, że strój Keatona jeszcze więcej blokuje mu ruchów? W scenach pełnych dynamizmu może to wyjść trochę dziwnie...

Q

Efekty jakoś źle nie wyglądają, ale też mając na uwadze "To: Rozdział 2", to Muschietti nie zawsze dobrze wykorzystuje CGI i czasami jest zbyt sztucznie, co też widać w zwiastunie.

Sam zwiastun jak praktycznie na pierwszy promujący film, jak dla mnie zbyt bardzo skupia się na scenach akcji, ale muszą czymś zachęcić widzów.


Postać Kary i takie podejście do Supergirl zapowiada coś nowego i to może się sprawdzić.

Co do przeciwników Batmana to może o kimś ktoś wspomnie, ale czy przy ty różnych światach nie mógłby się pojawić Flashpoint Batman?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Crowridd

Cytat: Q w 15 Luty  2023, 00:24:25Postać Kary i takie podejście do Supergirl zapowiada coś nowego i to może się sprawdzić.

Przedstawili ją trochę jak Jedenastkę w Stranger Things.

Juby

#215
https://comicbookmovie.com/the-flash/the-flash-7-key-moments-from-the-plot-leak-confirmed-by-the-trailer-and-how-the-movie-originally-ended-a200445

Nie czytam, ale wklejam, bo chętnie zerknę już po seansie jakie były przecieki na miesiące przed premierą i jakie pierwotnie miło być zakończenie.

Pierwsza oficjalna fotka z filmu:



MJ

Już mogli dać mu krótsze włosy, facet nie musi całe życie nosić tej samej fryzury.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

Przecież nie nosi tej samej. W pierwszym filmie miał krótkiego mulleta, w drugim już nie, w obu Michael miał naturalnie kręcone włosy, a na zdjęciu widać, że tu będzie miał proste. Ale zgodzę się, że niepotrzebna mu była peruka (tak samo, jak Affleckowi i Pattinsonowi), Michael mógł grać ze swoją resztką włosów.

newtime

Keaton miał już spore zakola przy batmanie, teraz pewnie zostały mu włosy tylko przy bokach wiec prawdopodobnie chodził by łysy ;D  Nie miałem pojęcia ze Affleck oraz  Pattinson grali w perukach :o

Leon Kennedy

Serio? Oboje mieli peruki? Kurczę, nie miałem o tym pojęcia 😄 Zdjęcie Keatona fajne, a ten zawadiacki trochę szalony uśmieszek zarąbisty. Fajnie by było gdyby w filmie go czasem trochę poniosło...

Juby

Ben zażyczył sobie perukę i sam wybrał w jakiej będzie grać, była o tym mowa w jednym z materiałów promocyjnych jeszcze przed premierą BvS. W każdej scenie grając Bruce'a Wayne'a - to nie były jego włosy. Z Pattinsonem nie jestem pewny, ale chyba widziałem jego fotki w przerwie zdjęć do The Batman w Edynburgu i miał swoje naturalnie jasnobrązowe włosy, a nie tak ciemne i długie, więc na 99% też nosił perukę.

A Michael bez peruki ma tyle włosów (fotka sprzed roku):


Mickey

#221


Chyba nikt jeszcze nie wrzucał. Co sądzicie o tych strojach? Drugi od lewej to mistrzostwo. Te kostiumy fajnie pokazują część historii Batmana przed jak i po wydarzeniach z filmów Burtona.

MysiaParasolka

Cytat: Mickey w 16 Luty  2023, 20:40:50Te kostiumy fajnie pokazują część historii Batmana przed jak i po wydarzeniach z filmów Burtona.

Btw jaka w końcu jest oficjalna wersja - to jest "ten" Batman od Burtona czy jakaś jego alternatywna wersja?
Nie żeby to cokolwiek zmieniało ;)

MJ

Chciałbym zobaczyć jakąś retrospekcje z Batmanem w którymś z tych strojów. Coś budującego charakter tej postaci i kluczowego jak w Batman Beyond Return of the Joker.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Juby

Ej no, panowie, prosiłem żebyście umieszczali wszelkie screeny, cytaty, itp. w spoiler tagu, bo nie każdy ogląda trailer i chce dać się zaskoczyć w kinie >:( Nieładnie.

Skoro już widziałem tę zbrojownię to się wypowiem. Bardzo mi się podoba poszerzenie świata Batmana-Keatona w ten sposób i na taką scenę właśnie liczyłem. Mam jednak dwie uwagi. Pierwsza to brak "Panther suit" szykowanego dla Keatona do Batman Forever zanim opuścił projekt - myślę, że dało się go odrobinę dopasowaną do tego projektu i umieścić po prawo od stroju z Batman Returns. Druga to dwa kombinezony po lewej - rozumiem, że chciano uchwycić kostiumy Keatona z filmów Burtona w centrum, po lewej i po prawej od wizerunku, którego przyjmie we Flashu, ale nigdy nie pomyślałbym, że Batman-Keaton nosił inny strój i inne logo na piersi od tego, które nosił w pierwszym filmie Tima Burtona. To trochę retcon jak dla mnie, którego muszę przetrawić.

Cytat: MysiaParasolka w 16 Luty  2023, 21:31:42Btw jaka w końcu jest oficjalna wersja - to jest "ten" Batman od Burtona czy jakaś jego alternatywna wersja?
Nie żeby to cokolwiek zmieniało ;)
Patrząc na obrażenia stroju z 1989, to jest dokładnie TEN Batman, którego znamy z filmów Tima Burtona.