Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Shadow of the Bat

Cytat: Juby w 21 Styczeń  2021, 13:12:10Zdecydowałem się jednak dać szansę dalszym numerom Detective Comics. :)

Wkurzyła mnie tylko ta irytująca zmiana na grzbiecie. Nie mogli zostawić tego "COMICS". :P


Faktycznie, beznadziejnie to teraz wygląda. :D Nie rozumiem takich zmian.

Daj znać jak twoje wrażenia po drugim tomie. Ja byłem załamany. Ciekawy też jestem tomu numer 3. Może jakieś odbicie?

Juby

#1246
Cytat: Shadow of the Bat w 24 Styczeń  2021, 02:59:09Faktycznie, beznadziejnie to teraz wygląda. :D Nie rozumiem takich zmian.

Na zdjęciu aż tak tego nie widać, jest jeszcze gorzej gdy postawiłem je na półce, bo żółty pasek na dole i napisy na grzbiecie różnią się położeniem na tle poprzedników o kilka mm. ::)

Cytat: Shadow of the Bat w 24 Styczeń  2021, 02:59:09Daj znać jak twoje wrażenia po drugim tomie. Ja byłem załamany. Ciekawy też jestem tomu numer 3. Może jakieś odbicie?

Specjalnie dla ciebie, moja szczegółowa recenzja drugiego tomu. ;) Za trzeci biorę się po weekendzie.

Rado

Cytat: Juby w 24 Styczeń  2021, 11:23:50Na zdjęciu aż tak tego nie widać, jest jeszcze gorzej gdy postawiłem je na półce, bo żółty pasek na dole i napisy na grzbiecie różnią się położeniem na tle poprzedników o kilka mm

To brzmi jak jakiś błąd w druku, tym bardziej, że Egmont słynął raczej z konsekwencji graficznych swoich komiksów. Ciekawie jak jest w oryginalnym wydaniu...

HUDY

Jakie wrażenia po lekturze Batman Sekta???

Kurde i po moich fotach a pół dnia przy tym siedziałem  :'(  :'(  :'(
Polecicie jakiś zapodawcz zdjęć, taki w miarę prosty, żebym dał radę go ogarnąć  ;)

Juby

Zawsze polecam Imgur (z tym że od jakiegoś czasu wymagają założenia konta) albo Imagebam, z którego najczęściej korzystam. Ewentualnie imgbb.

Za Sektę biorę się dopiero po skończeniu trzeciego tomu Detective Comics. Jak już skończę oba, napiszę recenzje w adekwatnym temacie.

elwis1982

Hej, troszkę mnie nie było, więc od razu uzupełniam zdjęcia kolekcji. Nie ma tego sporo, ale zawsze coś:). W tym tygodniu jeszcze do mnie trafi Dark Knight Detective Vol 4 oraz Batman i Catwoman #2.


Juby

Zazdroszczę tego The Caped Crusader, nawet nie wiedziałem, że już wyszedł Volume 5. Sam bym zaczął zbierać te serie (tę oraz Dark Knight Detective), ale zanim ponadrabiam wszystkie rodzime wydania, które chcę przeczytać, minie jeszcze szmat czasu.

elwis1982


The Caped Crusader i Dark Knight Detective jest spełnieniem moich batmanowych marzeń:). A tak swoją drogą to z moich wyliczeń wynika, że The Caped Crusader Vol 6 będzie ostatnim jaki kupię, bo powinien zebrać Batman #474 – 483. Od #484 zaczyna się już Prelude to Knightfall które posiadam. Inna sprawa jest z Dark knight Detective tutaj powinny być jeszcze 4 tomiki, zanim dobijemy do Knightfall.

elwis1982

Najnowsze nabytki:


Dark Knight Detective vol 4 chyba był przeze mnie najbardziej wyczekiwanym komiksem z tej serii ze względu na historie z Pingwinem, która była u nas wydana przez Tm Semic w Batmanie 2/91 oraz historia z Anarkym, która również wydal Tm Semic w zeszycie 4/91. Taka ciekawostka to zeszyty z Anarkym chronologicznie miały miejsce przed zeszytami z Pingwinem, u nas zostały wydane na odwrót.


Juby

#1254
Rocznik 1991 od TM-Semic do dziś pozostaje moim ulubionym. Uwielbiam historię z Pingwinem, z Anarkym niewiele mniej. Gratuluję zdobyczy.

U mnie też coś wpadło.


Czasopisma o Batman - Początek znalezione po 4 zł na OLX. Złote dziecko też tam wypatrzone za 60% ceny okładkowej (ale już przeczytałem i wiem, że przepłaciłem :P). Do Zjaw z przeszłości namówił mnie kanał SalazarKnight, którego autor nazwał tę historię najlepszą komiksową opowieścią o Batmanie ever. Przekonam się, na razie jestem po dwóch odcinkach. :)

Film 7/2005 już miałem, ale czytałem / przeglądałem go tyle razy w latach 2005-2008, że kiepsko się trzyma, dlatego dobrałem do Cinemy nowy egzemplarz w bdb stanie. Jeśli ktoś chciałby mój stary egzemplarz, piszcie na pw.

Leon Kennedy

Witam, chciałem tylko obwieścić, że w końcu i ja posiadam swoje wydanie w twardej oprawie "Powrotu Mrocznego Rycerza" słynnego Franka Millera, to by było na tyle 🙃

Juby


Z telefonu też dałaby radę wrzucić zdjęcia, tylko dłużej to potrwa, ale dałbyś radę. :P

Leon Kennedy

 
CytatU mnie też coś wpadło.


Czasopisma o Batman - Początek znalezione po 4 zł na OLX. Złote dziecko też tam wypatrzone za 60% ceny okładkowej (ale już przeczytałem i wiem, że przepłaciłem :P). Do Zjaw z przeszłości namówił mnie kanał SalazarKnight, którego autor nazwał tę historię najlepszą komiksową opowieścią o Batmanie ever. Przekonam się, na razie jestem po dwóch odcinkach. :)

Film 7/2005 już miałem, ale czytałem / przeglądałem go tyle razy w latach 2005-2008, że kiepsko się trzyma, dlatego dobrałem do Cinemy nowy egzemplarz w bdb stanie. Jeśli ktoś chciałby mój stary egzemplarz, piszcie na pw.

Oba czasopisma posiadam po dziś dzień w formie zeszytowej 😎 Dawno temu miałem mega zajawkę na nie i stworzyłem ich kilkadziesiąt z całą masą różnych wycinków, tekstów itp. Teraz leżą w dwóch kartonach od kilku lat w piwnicy.

CytatZ telefonu też dałaby radę wrzucić zdjęcia, tylko dłużej to potrwa, ale dałbyś radę

Dla mnie jak widać jest to trudne i irytujące.

Juby

Po raz kolejny, pictures or didn...

A tak na serio, jeśli ktoś chce się czymś podzielić w sieci, to jestem zdania że nie musi niczego udowadniać twardymi dowodami (zdjęciami, nagraniami). Ale jeśli już chcesz się czymś pochwalić (w dodatku posiadaniem czegoś, co można pokazać) i to po raz któryś, Leon, do it right. Twoim sposobem mogę zaraz napisać, że skompletowałem wszystkie komiksy z udziałem Batmana wydane w Polsce ever. Naprawdę! Wierzcie mi!! <oczywista nieprawda> Szkoda, że nie potrafisz wygospodarować czasu na zrobienie choćby jednej fotografii tego komiksu, albo zdjęcia całości, jak uczynili to Rado, czy Lelek, co zajęłoby raptem kilka minut. Z tego co widzę nie wrzucałeś żadnego zdjęcia swojej bat-kolekcji przez ponad 13 lat istnienia tej wersji forum. Nie znaleźć nawet pół godzinki czasu przez ponad 13 lat? Myślałem że tak zapracowany jest tylko James Cameron, który nie ma czasu na zaakceptowanie remasterów True Lies i The Abyss na Blu-ray... :-\

Leon Kennedy

Mogę wszystko łatwo udownić. Robię zdjęcia i wrzucam na face'a, przyjmujemy się do znajomych i proszę, gotowe 🙃 I wiem czasu było w pizdu, ale zawsze jakoś mnie to denerwowało i nigdy tego nie zrobiłem, a myślałem nad tym już dobre 5 lat temu... Kurcze.