Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman & Lois

Zaczęty przez LelekPL, 28 Luty 2021, 19:39:02

Crowridd

Będzie kolejny sezon, więc serial chyba ludziom się podoba.

Ja nie mam jeszcze "swojego" Supermana.

Leon Kennedy

CytatNawet przy Routhie wypada blado.

Czy ja wiem? Moim zdaniem czuje postać i to widać na ekranie. Zdecydowanie lepszy niż Routh w powrocie. Samemu serialowi zdecydowanie warto dać prawdziwą szansę.

Po_prostu_smyk

Serialowy Superman jest porządnie zrobioną produkcją z fajnie napisanymi postaciami. Polecam dać szansę.

Gieferg

CytatPowód: Hoechlin. Niestety, to nie mój Superman.

Mój też nie.

Ogólnie nie lubie oglądać superbohaterskich seriali, ale w tym konkretnym przypadku już sama facjata aktora mnie kompletnie odrzuca. Reeve i Cavill byli idealni, Routh też był ok, nawet Dean Cain jakoś tam pasował (no i partnerowała mu najlepsza Lois Lane ever), a ten gostek w ogóle nie pasuje.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Crowridd

Skończyłem pierwszy sezon.

Tyler Hoechlin świetnie się wpasował w tę rolę. Ten serial przynajmniej ma jakąś fabułę vs to coś z MoS z 2013.

Miss_Quinn

Za mną już 3 sezon i tradycyjnie jak to w przypadku seriali musi być podsumowanie.
Dla tych, którzy się zastanawiają " Czy jest sens odpalić 11 lipca pierwszy odcinek? " tempem Flasha już spieszę z odpowiedzią że tak, jak najbardziej jest sens.
Po słabym drugim sezonie, miałam wątpliwości czy odpalić pierwszy odcinek i mocno się myliłam. Bo dobrze się zaczął serial, serial opierał się na dość ważnym wątku
Spoiler
Nie, żebym pisała że nowotwór Lois był ważny.Ale stanowił główny wątek i był fajną odskocznią od tego co było.
[Zamknij]
drugim wątkiem były te dotyczące bliźniaków i również były mocnym plusem
Spoiler
Jordan i wątek że chciał ratować innych, co mu się udawało do czasu aż wyniku uratowania Sarah i Juniora doprowadził do ujawnienia swoich mocy.Przypadku Jonathana dołączenie do straży pożarnej
[Zamknij]
Przeciwnicy, również byli w tym sezonie o wiele lepsi niż poprzednim. Największym tutaj plusem był oczywiście Lex Luthor wykonaniu Michaela Cudlitza czapki z głów bo to był najlepszy Lex Luthor od czasu Jona Cryera.
Plusy tego serialu:
-Wątki poboczne, które zostały fajnie przeprowadzone i zakończone
-Wcześniej już wspomniany przeze mnie Lex Luthor
-Michael Bishop za godne zastąpienie Jordana Elassa. Brawa za to że świetnie udało mu się wejść w role Jonathna, brawa też dla reżysera castingów na to że wybrał aktora który jest wizualnie podobny do swojego partnera w serialu.
- Najlepszy finał i jego walka.
Cieszę się, że serial powróci z 4 sezonem, który mam wrażenie że ostatnim finałowym( zmniejszony budżet i tylko 10 odcinków)
Moje oczekiwania co do 4 sezonu:
Byle dalej trzymał ten sam poziom co 3 sezon.
Co bym chciała zobaczyć w 4 sezonie? Moim największym marzeniem to zobaczyć chociaż w jednym odcinku Kare Danvers( i wiem, że to może być nierealne marzenie ze względu na budżet. Ale gdyby pokazać jej wersje, gdzie tak naprawdę nigdy nie ujawniła swoich mocy byłoby spoko oraz rozwiązałoby sprawę, dlaczego nikt nie słyszał o Supergirl)
 
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

Bardzo fajny sezon! Bez dwóch zdań. Świetnie przeciwnicy! Jeden i drugi to dwaj aktorzy grający kiedyś w Walking Dead. I zwłaszcza Luthor zrobił na mnie duże wrażenie. Był dość przerażający! Finałowa walka świetna i aż szkoda, że trza czekać na następny sezon, aby zobaczyć w pełni coś się stanie... Nic, czekam i to gorąco!!!

Crowridd

Dziś właśnie zabieram się za treści sezon. Cieszą dobre opinie o nim.

Jednym z moich wniosków po dwóch sezonach jest to, że Superman dostaje tu często po głowie.

Leon Kennedy

Oj dostaje, dostaję...

Crowridd

No taki spokojny ten trzeci sezon - przyjemnie się oglądało. Superman chyba nawet coś tam wygrywał w pojedynkach momentami.

Było też The Cure, więc podobało mi się heh

Postać Bruno Mannheima bardzo fajnie zaprezentowana. Chyba najbardziej wyrazista kreacja z tych trzech sezonów. Luthor również na plus - w takiej postaci go jeszcze nie widziałem (no ale mam zaledwie kilka komiksów na ten moment).

Spoiler
Wątek z chorobą Lois na plus, wątki miłosne słabe.
Świetna finałowa walka, chociaż to uwolnienie się potwora z iglicy było śmieszne.
Latający Doomsday - dobrze to wymyślili - zobaczymy, jak dalej pociągną ten wątek - czy skończy się na jednym odcinku w czwartym sezonie, czy jednak "Doomszarro" zagości na dłużej.
[Zamknij]