Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Bless

Hohoho no to cena grejt  ;) !

BlackBat

Jeszcze jak! Mam nadzieję, że ma pierwszą część gdzieś na składzie :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Bless

A ja wlasnie musze zdobyc czesc II !

Ps - w sbt albo ndz w koncu sie zbiore w sobie i pokaze foty mojej kolekcji !

XIII

Ja za swój egzemplarz I BvP zapłąciłem w antykwariacie 11 zł 3 lata temu.

Rado

U mnie dosz?o tak:



Dwa tomy, raczej trudno dost?pnego na naszym rodzimym rynku komiksu - Batman Tenses. Kupione od blackouta dwa crossovery z Dreddem i przy okazji, z Allegro, Animal'z Enkiego Bilala.

kelen


BlackBat

Haha ja też mam muhaha zemstaaaaa!
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Bless

Hmm zaskoczony jestem Rado, nie znam tego Tenses !

Kujaw

Jeszcze jeden mały update. "Private Casebook" i "False Faces" w HC (też na promocji w Atomie :D ), i dwa pierwsze trejdy zbierające serię JLA: "New World Order" i "American Dreams"


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

franek

JLA masz z allegro? Bo chyba tam je właśnie widziałem...


Show Must Go On!!!

Nightrain

Bardzo sprawnie to poszło, ledwo dwie doby minęły odkąd zgłosiłem się w tamtym temacie, a dzisiaj po południu miałem komiksy w ręce ;)


Tytułów chyba podawać nie muszę.
Może nie dało się tego po mnie poznać podczas odbioru [niby nie codziennie wydaje się 140zł] ale jestem cholernie zadowolony ;D Zwłaszcza z Beyondów, co prawda spodziewałem się trochę bardziej kanciastych rysunków, jak w przypadku okładek, no ale te też są do zniesienia. Earth 2 wygląda na najzwyklejszą napierdalankę :O

Valar Morghulis

Rado

Najnowsze zdobycze. Trochę niewyraźnie wyszło, tak więc: Secrets of the Batcave, Black Casebook, Scarecrow Tales, Under the Cowl i Batman vs Twoface to pozycje kupione od MC Canticle. Batman Hong Kong i zeszytówka numer dwudziesty drugi kupione klasycznie z Allegro i z Mvm.


MR.JACK

Cytat: Rado w 31 Maj  2013, 17:33:01Obraz mam już jakiś czas, ale nie zdążyłem się jeszcze nim pochwalić. Gołe ściany nie mogły być w pokoju, także oto jest, jedyny obraz jaki mamy.
Kupiłeś go w empiku za 20 zł.? :) Też myślę nad czymś takim.

Rado

Tak, w Empiku, ale 50 dałem...

kelen

50? Ja też widziałem za 20, ale to może są rozmiarowo większe i mniejsze i stąd różnica w cenie?