Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Batarang

Cena to chyba od 79 do 99zł

A co do ,,czy jest w carfourach" jak nie pójdziesz to się nie dowiesz zaryzykuj dla BATMANA:)

Mac12

Gra prawie skończona  tylko wczoraj mi została ostateczna walka z
Spoiler
jokerem po zażyciu tytanu
[Zamknij]

Jacko

Witam mam problem z tym zadaniem:

Spoiler
Otóż tam gdzie mamy gonić Harley i wchodzimy do pomieszczenia gdzie widzimy dwóch strażników wiszących nad wodą przewodzącą prąd no i co ja mam robić wpierw odłączam zasilanie dzięki temu urządzeniu do rozszyfrowań i po pierwszym razie mam już 2 minuty na uratowanie strażników, i teraz znowu odłączyłem zasilanie tym cackiem ale ono znów wraca i znów wszystko od nowa więc co muszę zrobić? A i jeszcze może macie jakiś szybszy sposób na posługiwanie się tym urządzeniem bo jak wyskakuje "Częstotliwość sygnału" to walę ciągle A+D+LPM+PPM czy to się może jakoś inaczej robi? :P  
[Zamknij]

P.S Grę polecam kupić w Media Markt, wczoraj kupiłem za 89,90.

Batarang

Hmmm może odłącz prąd i przetnij liny strażników BATARANGIEM ja tam jeszcze nie doszedłem, ale wiem że tak się da bo jak wieszam więżniów pod gargulcami to jak zostaje jedent nagle odcinam batarangiem wszystkich padają na podłogę, a ten przerażony biega po pokoju zeskakuje pokazuje mu się i aż się prosi o powiedzenie ,,BUU FRAJERZE!!" :)

Mac12

Dobra koło Harley jest przełącznik. Używaj LPM I PPM dopóki nie zobaczysz że robi się zielone. Następnie zrób to samo z A i D. Musisz przeciąć line strażnika po lewej i po tym OD RAZU biegnij do 2 przęłącznika w lewej części pokoju. Jest on ustawiony nad wodą. Przełącz to! Zrób to szybko bo za chwilę prąd się na nowo włączy. Gdy się uda pobiegnij do strażnika po prawej i rzuć batarngiem. Teraz niestety Harley daje ci dokładnie 30 s. na otworzenie drzwi. Wiem że nawet jak będziesz miał powyżej minuty i tak zostanie ci 30s. Teraz zobaczysz po prawej stronie drzwi przęłącznik. Powodzenia! ;D
P.S. Niedługo skończę grę. Mam 40% zagadek rozwiązanych i 13 trofeum postaci. Zaprzaszam na mój profil w Games for windows Live! Brzmi on: Niko131211! Słuszę wszelką pomocą na forum i w profilu!

Jacko

O kurde trochę to pogmatwane,chyba nie dam rady tego przejść :(

Batarang


Mac12

Ja tylko tak pisze ale to jest bułka z masłem szynką salami kapustą sałatą serem keczupem musztardą majonezem żelkami pączkiem czekoladą jabłkiem bananem pomidorem marchwią i porzeczkami. A zapomniałem o: truskawkach malinach gruszce płatkach śniadaniowych steku rybie i frytkach oraz ziemniakach i czipsach! A tak wogóle to ile masz procent zagadek rozwiązanych? A i zapomniałem dodać: Witaj w Batcave.

Jacko

Zagadek mam ma?o , bo wol? i?? do przodu w fabule:]

A tak w ogóle to wszystkie spotkania i te halucynacje ze Strachem na Wróble s? po prostu wspania?e, najlepsza by?a:

Spoiler
Gdzie mogli?my przez chwil? pochodzi? dzieci?c? postaci? Bruce'a.
[Zamknij]

Mac12

SKOŃCZYŁEM GRĘ!
Spoiler
Są trzy zakończenia a raczej trzy postacie. Gra się kończy tym że (Bane lub Killer Croc lub Scarecrow) łapią się w wodzie skrzyni Tytan. A ja miałe Stracha na wróbla (czyli Scarecrowa) i jestem happy! Pozostałe zakończenia znam z forum eidos!
[Zamknij]
Wart było czekać na koniec napisów końcowych!

Ralf

Ja teraz jest na etapie gdzie pokonałem już Bane oraz zmierzam do batcave ,która jest na wyspie. Pierwsze spotkanie z Scarecrowem jest niezłe. :) Zagadek za wiele rozwiązanych nie mam.

Batarang

no scarewow rządzi, a szczególnie ta scena z otwieraniem worków na trumny szok to było wredne panowie developerzy, ale jakie swietne!!

Fusek

 Słuchajcie. Zamówiłem wczoraj koło 16.00 Batmana ze sklepu cenega, z dostawą przez firmę kurierską GLS. Jak myślicie dostanę grę jeszcze dzisiaj (w co wątpię, bo przecież jest niedziela), czy może w poniedziałek. Z góry dzięki za odpowiedź :D

Batarang

Witamy na BATCAVE, a co do pytania to jutro około 18.00 albo we wtorek rano.

Bunch

MAM GRĘ! I wiecie gdzie? - w Carrefourze! Były TYLKO 2 sztuki!
Fart! Bo wychodząc już (!) kątem oka zauwazyłem. Dlaczego ta gra jest ułożona w tak mało widocznych miejscach? NFS Shift rekalmowany na pół sklepu a Batman:AA (który rozchodzi się jak ciepłe bułeczki - bo dwie sztuki zostały) praktycznie w ogóle nie jest reklamowany. MM i Saturn i Empik nie ma a hipermarket ma, skandal!