Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Red Robin

Zaczęty przez Max, 18 Lipiec 2009, 19:40:56

Max

Czyli jedna z nowych serii które DC wydało po śmierci Bruce'a. Aktualnie pod maską Red Robina, znajduje się Tim Drake (obecnie Tim Wayne...). Wszyscy oprócz Tima i Ras al Ghul'a, uważają że Bruce nie żyje. Nie wiadomo skąd, ale po prostu nasz Tim jakoś uświadomił sobie że Bruce żyje, i postanawia podróżować po świecie żeby znaleźć Bruce'a. Ale do tej misji całkowicie musi odciął się od Bat-Family, i właśnie dlatego mamy Red Robin - Tim, Tim - Red Robin. Co ciekawe (!) też Ras wierzy w to iż Bruce Wayne wciąż żyje, i będzie współpracował z Red Robinem. Mniej więcej tak wygląda fabuła. Za nami już drugi numer w której wystąpiła też Spoiler.

PS: W pierwszym numerze pojawiła się wpadka geograficzna tzn. "Czechosłowacja" a w drugim numerze w samolocie, mapa Europy jest jakoś zniekształcona ;D.
Why so Happy, Members?

Leon Kennedy

To jest seria, która w moim odczuciu może nam dać to, co najlepsze z tego całego zamieszania wokół domniemanej śmierci Bruce'a... Jeżeli rzeczywiście dojdzie do współpracy Tima z Ra's al Ghulem... to zapowiada się to bardzo intrygująco. W końcu w drugim numerze dał zgodę na jego likwidację :).

Max

#2
CytatW końcu w drugim numerze dał zgodę na jego likwidację . :)

Stary myślicz że on da się im?! chyba nie doeceniasz Tima! chwilami to on naprawdę przeyższa nawet Dicka Graysona który jest świetnym "wojownikiem".

A tak swoją drogą, to kiedy ty czytałeś komiks dostrzegłeś że chyba rysownik nie wiedział jak narysować mapę europy, i narysował sexowną stefardese? zapewne to sposób na odwrócenie uwagi czytelnika od wpadek geograficznych, myślałem że nikt oprócz mnie tego nie dostrzegł a na forum DC dzień przedemną już to zauważyli cwaniacy ;D.
Why so Happy, Members?

Leon Kennedy

CytatStary myślicz że on da się im?

Raczej nie, bo wtedy ta seria to dość krótka by mogła być ;).

Cytatchwilami to on naprawdę przewyższa nawet Dicka Graysona.

Ale tylko chwilami ;D.

CytatA tak swoją drogą, to kiedy ty czytałeś komiks dostrzegłeś że chyba rysownik nie wiedział jak narysować mapę europy, i narysował sexowną stefardese? zapewne to sposób na odwrócenie uwagi czytelnika od wpadek geograficznych,

Takie głupie wpadki nie mówią nic dobrego o rysowniku... Powinien być dokładniejszy... Zwłaszcza w tych czasach ;).
Posted on: 18 Lipiec  2009, 21:56:42

 Seria nabiera tempa... Co prawda stracie dwóch klanów to nic oryginalnego, ale oczko cieszy. Sama postać Tima również zaczyna cieszyć oko i to bardzo. A wątek Ghul i Tim staje się co raz lepszy... plus niezłe rysunki i tytuł można z czystym sumieniem polecić.

PS: Mógłby jakiś przełom w sprawie Bruce"a się pojawić...

heros65

Zamierzam zakupić serię Red Robina.Tylko nie wiem czy warto? ???

(A)nonim

#5
Większość pewnie odpowie że warto.
Ale czytałeś Batman RIP, Final Crisis i Battle for the Cowl? Albo chociaż orientujesz się o co w nich chodziło?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Bo je?li nie to b?dziesz mia? spore problemy z tym komiksem... Z dziesi?ciu powodów, które maja nas przyci?gn?? do najnowszego numeru ten " Marcus To narysowa? Tima Drake'a, która generalnie jest ekstra, a na dodatek przewodzi Lig? Zabójców" przemawia do mnie najbardziej ;D Zreszt? zajebi?cie, ?e w ko?cu G?owa Demona zwerbowa? kogo? spod skrzyde? Nietoperka do swojej organizacji... Ciekawe jak si? to rozwinie :)

(A)nonim

Ten sojusz b?dzie niestety trwa? pewnie tylko do powrotu Bruce'a.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Cholera i to jest najgorsze!!! Bruce powróci i wszystko pewnie wróci do normy... A sojusze, które Red Robin zawiera są intrygujące i oby twórcy dalej szli tą stroną balustrady. A z powrotem Bruce"a może się zrobić jeszcze ciekawiej, bo nie wiadomo do czego Tim będzie w istocie zdolny, aby tylko dopiąć swojego celu ;D

(A)nonim

Tzn. jakiego celu? Tim dzia?a jak normalny zamaskowany pogromca zbrodni (heh, DCU jest czasami komiczne ;D), a jego g?ównym celem jest chyba znalezienie Bruce'a. Musi si? wydarzy? co? naprawd? wa?nego ?eby mocniej si? zwi?za? z Lig? Zabójców, która przecie? zupe?nie mu nie odpowiada ideologicznie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Cytata jego g?ównym celem jest chyba znalezienie Bruce'a

Oczywi?cie.

CytatMusi si? wydarzy? co? naprawd? wa?nego ?eby mocniej si? zwi?za? z Lig? Zabójców, która przecie? zupe?nie mu nie odpowiada ideologicznie

Jednak przysta? do nich i bardzo ciekawe jaki b?dzie na ko?cu tego wszystkiego, co b?dzie dane mu przekroczy? w d??eniu do odnalezienia Bruce"a...

(A)nonim

Niestety to jest komiks mainstreamowy, a Tim to jednak grzeczny chłopiec. No chyba że się mylę, ale wtedy będę się tylko cieszył.
No i właśnie jak się tak zastanowić to ta seria jest strasznie schematyczna i prosta jak na razie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Jednak z nowych tytu?ów ten jest zdecydowanie jednym z najlepszych... Zaraz obok Batman and Robin, który mistrzowsko si? rozkr?ca :).
Posted on: 16 Listopad  2009, 18:17:26

 Red Robin 6 niestety nie oferuje nam nic ciekawego... Cz?onkowie Ligi Zabójców s? eliminowani i w tym czasie Robin przyj?? dowodzenie w organizacji i to praktycznie tyle. W komiksie najbardziej razi fakt, ?e Tim swoje odkrycie nadal trzyma w ukryciu, ale w jakim celu to robi to ju? nie wiadomo. Warto odnotowa? pojawienie si? Husha i jego spotkanie z Vicky Vale...
Posted on: 17 Listopad  2009, 19:10:24

 Kolejny numer Red Robina spisany na straty... Najwi?ksz? wad? tego komiksu, to fakt, ?e staje si? po prostu nudny i ostatnie wydarzenia mo?na ola?. A gdyby nie Ra's al Ghula, który pojawi? si? pod koniec, to bym zrezygnowa? z nast?pnej cz??ci a tak to jeszcze zerkn?, ale je?li nie przyszukuj? nam jakiego? porz?dnego prze?omu, to rezygnuje z czytania.

(A)nonim

U mnie to samo. Typowa superbohaterska sieczka.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Z numeru na numer coraz gorszy. Plusem jest, że Bachs odszedł. W City of Crime naprawdę fajnie rysował, ale to co tworzył w RR to naprawdę ubogie było. To nic specjalnego pokazuje, ale większych zastrzeżeń do niego mieć nie można.