Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Young Justice

Zaczęty przez kelen, 29 Listopad 2010, 17:32:40

Rado

Będzie pewnie miał bioniczną rękę, albo coś. A co do "Secrets", to dla mnie odcinek miał bardzo dobry scenariusz, plus kilka fajnych smaczków- nawiązań. Wysoko oceniam.

kelen

Cholera, takiego zwrotu akcji się nie spodziewałem. Na prawdę świetny finał sezonu, teraz tym bardziej nie mogę doczekać się dalszych odcinków (a w tym nowych członków drużyny, mam nadzieję, że Batgirl też nią będzie).

8azyliszek

Ktoś domyślny (ja nie :))) mógł wpaść na to, że skoro od klona się zaczęło, to i na klonie się skończy. Nawet całkiem to logiczne było. Taka mała "Clone saga" tyle że w świecie DC. Motyw klonowania był też w JL:Unlimited.  No i oczywiście Match powróci w drugim sezonie. A może nawet i od razu Bizzaro z niego zrobią? Hmm... No i ciekawe czy Lobo teraz też będzie chciał do Ligi wstąpić? :) Zobaczymy już w niedzielę...

Rado

#138
Tymczasem, na cartoonnetwork.com, można sobie pograć w grę heh

http://www.cartoonnetwork.com/games/youngjustice/shadow-mission/index.html

Całkiem fajna, te kombosy Robina wymiatają.

kelen

Ło, ło, ło!
Co ta postać tutaj robi?!

Spoiler
[Zamknij]

Q

Więcej zdjęć z 1. odcinka drugiego sezonu - http://www.batcave.com.pl/2012/04/zdjecia-z-happy-new-year/

Pojawi się więc Batgirl i Nightwing - czyżby jakieś wymieszania pomiędzy różnymi Ziemiami, czy tylko pojawią się jakieś fragmenty z przeszłości? Jedno jest pewne - trzeba będzie obejrzeć "Happy New Year".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kwiatek

Za zagranicznych forach fani obstawiają przeskok czasowy czyli jeśli okaże się to prawdą w poniższym  zwiastunie Robinem nie jest Grayson
http://teenagenomadt.tumblr.com/post/21513403257/new-young-justice-preview-featuring-new-team
W komiksach  Lobo był członkiem Young Justice, oraz gdy Connor zadebiutował jako Superboy nie miał zdolnośći Supermena, nawet połowy z nich  tylko telekineze.
Oraz jeśli wierzyć słowom twórcom serialu Liga będzie żadziej wspierać Drużyne bo będzie zajęta swoimi sprawami.

8azyliszek

Z powodu za małego cliffhangera na koniec sezonu ja bym obstawiał przeskok czasowy jakieś 3 - 5 lat. I teraz cała moja wcześniejsza pomyłka, kiedy myślałem, że Robinem jest Tim Drake a nie Dick miałaby sens.

A jeśli dużej Ligi będzie jeszcze mniej, to serial straci. Przecież IMHO najlepszy odcinek tego sezonu to "Agendas" gdzie Batman był Batmanem a nie tylko statystą. Niech szybciej przychodzi ten Beware of Batman by było co oglądać.

Kwiatek

Wygląd nowej Drużyny, minus Robin
http://i481.photobucket.com/albums/rr178/Hutchi94/SuperboyBeastBoyBlueBeetleWonderGirlMissMartian.png
Mattel rezygnuje z zabawek na podstawie Young Justice, powód niskie zainteresowanie
http://toynewsi.com/index.php?itemid=18534
                                                         Spoilery
Kilka informacji o sezonie 2, nie wszystkie mogą okazać sie prawdziwe, niektóre z nich są spekulacjami fanów
- Akcja skupi się na nowej Drużynie, członkowie z sezonu 1 będą mentorami dla nowych bohaterów
- Jay Garick(pierwszy Flash) ma dostać więcej czasu antenowego niż w poprzednim sezonie
- Nie wiadomo czy Batgirl , Bumblebee, Herald będą działać solo czy będą częśćią Drużyny
-  Darkseid stosuje te samą metode pokonana herosów jak w Smallville
-  Czy zobaczymy: Flamebird, Arsenala , Donne Troy  nie wiadomo
- Phil LaMarr podkładający głos głównemu bohaterowi w serialu animowanym Static Shock, ogłosił że został zatrudniony do Young Justice, nie powiedział jakiej postaći podłoży głos, fani zgadują że chodzi o Statica
- Wally West ma zastąpić Barryego Allena jako Flash, Artemis Crock  zastąpi Olivera Quenna jako Green Arrow i weżnie pod swoje skrzydła Arrowette, Aqualad zajmie miejsce swojego ojca
- W komisie Young Justice v1, zespół był zajęty sprawami osobistymi więc zastępcza drużyna na jeden numer komiksu zajeła ich miejsce w skład wchodzili: Beast Boy, Flamebird(Bette Kane), Batgirl(Cassandra Cain), Captain Marvel, Junior, and Lagoon Boy

Q

Kolejna porcja zdjęć plus klip - http://www.batcave.com.pl/2012/04/klip-i-wiecej-zdjec-z-happy-new-year/

Tym razem nie ma już takich niespodzianek jak Nightwing.

Jeśli ma się pojawić nowa Drużyna to powinno dojść do jakiegoś przeskoku w czasie, bo w takim składzie jak są teraz to część bohaterów jest za młoda by zastąpić swoich mentorów.

Dorosłej Ligi będzie mniej, ale zamiast tego będzie nowa Drużyna, która będzie współpracować z byłymi członkami YJ, czyli m.in. Dickiem, którego zastąpi Tim Drake.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kwiatek

Fani są podzieleni zmianą głównej obsady jedni są zachwyceni tym pomysłem inni uważają to za skok przez rekina.

LelekPL

za skok przez rekina? Istnieje takie sformułowanie po polsku?

8azyliszek

@UP
Czyli tak - w pierwszym sezonie byli bohaterowie i ich pomocnicy a teraz w 2 sezonie główne role będą grali zastępcy pomocników, bo pomocnicy podrośli?? Jeśli tak będzie to to jest jakaś komedia. Już widzę jak z wypiekami na twarzy będę śledził losy Batgirl, Beast Boya czy Lagoon Boy zamiast Robina, Zatanny, Superboya itp.(którzy też rewelacyjni nie byli). Tak strasznie są to popularne postacie. To by miało sens tylko jeśli byłyby 2 równoległe serie - o prawdziwej Lidze i sidekickach i by się splatały. A inaczej to nie wiem czy 3 sezon będzie miał jakikolwiek sens. I czy będzie oglądalność.

Twórcy YJ musieli chyba przeczytać tą samą wersję "Jump the Shark" którą miał Bat Mite w 3x13 Batman: TBatB  :D.

Q

Losy Batgirl nie byłby takie złe. A z tego co widać to Superboy i Miss Martian cały czas będą w Drużynie, a w miejsce Dicka pojawi się Tim.

Oczywiście jak an razie to bardziej domysły i wszystko już kilka dni się wyjaśni. Twórcy w pierwszym sezonie udowodnili, że wiedzą co robią, więc nie mam obaw co do "YJ: Invasion".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kwiatek

Większość obstawia że nowym Robinem jest Tim, ciekawie było by gdy okazało się ze jest nim Jason lub Damian.