Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

LelekPL

Cytat: Mel w 13 Luty  2013, 21:19:26
C-C-C-COMBO BREAKER!

Zapewne mój post gdzieś się zagubi w tym polityczno-sakralnym offtopie, ale co tam...

A jednak! I dzięki Ci za to, masz walentynkę u mnie ;)

Natomiast jeśli chodzi o te gify, które wrzuciliście, to wyglądają one świetnie. Ten z tańczącym Jokerem może nie jest idealny, ale pozostałe aż miło by było wrzucić na avatar. Póki co zostanę przy swoim, ale to sobie zachowuję na później. Muchas gracias

Juby

U mnie też nowy gif w sygnaturce.

Rado

Google jest spoko. Po prostu bardziej sprecyzuj to co wpisujesz, np. Batman + nazwisko swojego ulubionego artysty i kombinuj. Albo np. wpisuj Batman + jakaś fraza, np. Batman horror, Batman ugly itp.

Tengu

Dzięki za radę, zastosowałem się do niej, i wpisałem "Batman + KnightsEnd", nie wiem czemu, ale z braku pomysłów, dziwnym trafem skojarzyła mi się właśnie ta historia obrazkowa. Pytanie do kogoś kto dobrze pamięta fabułę komiksu - było to tak, że najpierw Lady Shiva nosiła kostium Ducha Nietoperza, a potem Bruce prawda? co do drugiego jestem pewien, jednak czas w którym czytałem owy komiks (a jest to parę lat temu ;)) troszkę podziałał na moją pamięć. Muszę przeczytać znowu Knightfall i wszystkie jego reperkusje.

Deuce

Tak, Shiva pierwsza nosi?a ten kostium i zabi?a w nim bezr?kiego mistrza sztuk walki. Jego uczniowie chcieli, wi?c zemsty na zabójcy. Kiedy Bruce za?o?y? kostium, to w?a?nie jego atakowali ci uczniowie my?l?c, ?e to on jest morderc?. Planem Shivy by?o to, aby walka z uczniami by?a treningiem dla Wayne'a. Na koniec Batman mia? zabi? jednego z nich, ale tego nie zrobi?. Sfingowa? jedynie ?mier?, nabieraj?c Nightwinga, Robina i sam? Shiv?. Kiedy Shiva ich opu?ci?a, "zabity" ockn?? si?, ale ona si? o tym nie dowiedzia?a, b?d?c w przekonaniu, ?e Bruce wykona? jej polecenie. Oczywi?cie Dick i Tim poznali prawd?.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Funky

Myślałem że zostanę troszkę dłużej przy Benedykcie (MÓJ Papież którego zawsze będę bardzo dobrze wspominał) ale nie mogłem się doczekać powortu mojego dżentelmena. A ów pan wraca z emerytury i będzie robić za avatar dość długo lub nawet do śmierci :P (heh jak nasze pokolenie, jak widać "elytom" III RP przyświeca hasło "Arbeit Macht Frei" :P)

lady_ozzy

Cho?by? nie wiem co umie?ci? w avatarze... Mnie zawsze b?dziesz si? kojarzy? z 'aktualnym gentlemanem' Funky =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Funky

Dzięki Mel mam wspaniałą sygnaturkę przedstawiającą maszerujących żołnierzy Nationale Volksarmee. Jeszcze raz dzięki Mel ;D

Mel

Awww... Nie zaj??o mi to d?u?ej ni? minut?, ale dzi?ki, Funky :) Glad you like it.

Troch? irytuj?ce jest takie ?onglowanie avatarami, które stanowi? tymczasow? facjat? podmiotów do których ?ywimy kapry?nego hejta lub ulotn? sympati? (zauwa?y?am, ?e ten typ ekshibicjonizmu sta? si? bardzo modny na tym forum), wi?c postanowi?am ju? nie zmienia? tego Killing Joke'owego Jokera (the official archetype of sexiness), którym prawdopodobnie wszyscy rzygaj?, ale to w?a?nie ta ok?adka nale?y do tych najbardziej rozpoznawalnych po?ród komiksów i ?wietnie wspó?gra ze statusem Miejskiej Legendy na forum.

Johnny Napalm

Jak można rzygać legendą, opanuj się Mel. ;)
A Killing Joke będzie zawsze w modzie, tak samo jak avatary pochodzące z tego komiksu. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Mel

Okazuje się, że można, ale nie mówię tutaj o sobie. Spotkałam się z wieloma negatywnymi uwagami na temat TKJ (często spowodowane właśnie "przejedzeniem się" komiksem), a i na tym forum zdarzały się takie.

Kujaw

Miejsce kapitana Czarnobrodego zajął kapitan Knykieć :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Funky

Knykieć to kapitalny gość (leń i i cwaniak) no i "Flapjack" to zdecydowanie najlepsza kreskówka na Cartoon Network.

Johnny Napalm

Cytat: Funky w 25 Marzec  2013, 23:50:08
(...) "Flapjack" to zdecydowanie najlepsza kreskówka na Cartoon Network.
Do Flapjack'a nic nie mam, ale dla mnie na CN rz?dzi Zwyczajny Serial. Ludzie, którzy pisz? do niego scenariusze, maj? nasrane we ?bie... i bardzo dobrze. ;D Poziom absurdu i pokr?tnej logiki jest w nim bezb??dny.
A do tematu - Rado, kim jest posta? stoj?ca za Poison Ivy w twojej sygnaturce? Corrosiveman?
Przy okazji, bardzo klimatyczna sygnatura, Mel. Co? w niej jest.
No i Funky, jak mog?e? si? tak zenerdzi?? ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

"Zwyczajny serial" widziałem jakoś góra dwar razy i tylko urywki. Zauważyłem że kreska jest bardzo podobna do "Flapjacka". Czyżby robota tych samych ludzi?.

CytatNo i Funky, jak mogłeś się tak zenerdzić?

Hę? Funky nie rozumieć :P