Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40


Cronos

Myślałem raczej o czymś porządnym i lekko artystycznym może, a tu takie raczej same wycinki z painta.
Brak wiary w wolny rynek jest brakiem wiary w wolność. - Milton Friedman

Rado

"lekko artystycznym"? Weź to:



Funky

Biedaczek ma chore dziąsła (w przypadku zębów może tylko wystarczy piaskowanie i wybielanie? :P ) i pewnie odczuwa ból przy jedzeniu i piciu. :( A i takie pytanko wy zmniejszacie swoje avatary za pomocą painta czy też jakiegoś specjalnego programu?

Mel


Nagi Wonrz


Deuce

Cytat: Funky w 05 Luty  2013, 23:35:13A i takie pytanko wy zmniejszacie swoje avatary za pomocą painta czy też jakiegoś specjalnego programu?

Funky, mogę polecić Tobie program graficzny o nazwie Infran View. Jest bardzo łatwy w obsłudze, wystarczy przejrzeć opcje i już będziesz wiedział jak się nim posługiwać. Sam robiłem w nim wiele, prostych grafik, w tym mój obecny avatar, i bardzo go sobie cenię. Idealny program do regulowania np. wielkości sygnaturek czy avatarów.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Funky

W ramach mojego protestu przeciwko transfobii polskiego ciemnogordu. zmieniam swój avatar na przedstawicielkę postępu i fajnej kolorowej tolerancyjnej Polski :P

Johnny Napalm

Brawo! W końcu pęka skorupa polskiego kołtuństwa i nietolerancji. Na przód towarzysze! Do boju! Za tolerancje! Bij, zabij!

Funky, temat Grodzkiej zaraz się skończy, bo krążą słuchy, że ma ona co innego na głowie niż używanie laski marszałkowskiej.
Razem z Januszem pokładają najwyższych starań w celu spłodzenia syna szatana.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Cytat: Johnny Napalm w 07 Luty  2013, 18:35:04
Na przód towarzysze! Do boju! Za tolerancje! Bij, zabij!

Po mojemu, jak chłop chce nosić kieckę to niech nosi, ale o tolerancję dla swoich upodobań niech bije się sam.
Już takie boje o tolerancję były w Europie. Niektórzy zaczynają żałować....

Sorry, offtop.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Funky

Heh Kujaw mam takie samo zdanie jak ty ;), posłankę Grodzką dałem sobie dla beki :P. I niedługo powrócę do swojego starego obrazka który z powodu niskiej emerytury znów będzie musiał robić za avatar na tym forum :P A Johnny powrócisz do swojego Gizmo? bo jak narazię widzę tylko u ciebie przeźroczystą ramkę.

Funky

Teraz avatar bez żadnych jaj, bardzo lubię Ratzingera jako głowę Kościoła Katolickiego. Heh chociaż na mszy po raz ostatni byłem przed premierą "TDK" :P to bardzo go cenię jako konserwatysta. Oby następny "pope" nie był jakimś kato-lewakiem :P

Johnny Napalm

Dlaczego, dlaczego Funky to zrobiłeś?  :) Tak jak cię lubię, to nie rozumiem co się dzieję z twoim avatarem. Poprzedni był dobry, tzn nie z Anką, tylko jeszcze wcześniejszy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Tengu

Cytatkato-lewakiem

Co rozumiesz przez termin "kato-lewak"?

Kujaw

Cytat: Funky w 11 Luty  2013, 19:24:13
Oby następny "pope" nie był jakimś kato-lewakiem :P
Następny papież niech będzie czarny! Znowu zacznie się oczekiwanie na koniec świata :D
A tak na serio, to mówili wczoraj, że jednym z faworytów jest jakiś biskup z Ghany, więc wszystko możliwe.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"