Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Zwinny

Mój avatar przedstawia Red Arrowa z Young Justice, który ju? wcze?niej by? jedn? z moich ulubionych postaci. Po tym genialnym serialu polubi?em go jednak jeszcze bardziej :D

Nick natomiast wzi?? si? od b??dnego przet?umaczenia nazwy Speedy'ego z Teen Titans na polski - powinno by? Szybki, a dali te? Zwinny. Jako, ?e mojemu pierwszemu blogowi przytrafi?a si? awaria i zmieni?em te? adres przyj??em ksywk? Zwinnego. Troch? dziwna, ale co tam :P

TitansGo.pl to najlepsza polska strona o Teen Titans. Zajmujemy się także Young Justice, a po zalogowaniu udostępnione zostaną liczne funkcje. Zapraszamy do rejestracji!

Deuce

Nowe DC ruszyło już we wrześniu 2011 roku, więc najwyższa pora dopasować do niego avatar. Nadal obecny jest u mnie Bane, czyli ulubiona postać. W tym przypadku wyszedł on spod ołówka(?) pana Fincha.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Johnny Napalm

Sorry Deuce, ale ten avatar jest du?o s?abszy od poprzedniego. Tamten by? niez?y. Na tym z kolei posta? Bane'a jest zbyt ma?a, za du?o tego t?a wokó? niego.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Deuce

Zdaj? sobie z tego spraw?, ale jest to najlepszy kadr z Bane'em po restarcie DC, jaki uda?o mi si? znale??. Jest to, po prostu, jeden z rysunków komiksu Batman: The Dark Knight #6. Jak tylko znajd? co? lepszego, z nowego DC, z udzia?em Zguby, natychmiast to zmieni?.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

LelekPL

Ogólnie nie chc? wypa?? na fanboya Nolana, ale a? si? dziwi?  czemu DC nie wprowadzi?a bardziej drastycznych zmian wzgl?dem tej postaci. Okazja by?a idealna, bo komiksowy wygl?d Bane'a jest bardzo karykaturalny. Mogli chocia? troch? skorzysta? z filmowego Bane'a, który wizualnie jest bodaj?e najlepsz? reprezentacj? tej postaci jak? do tej pory widzia?em... w?a?ciwie to nie spodziewa?em si?, ?e ta posta? mo?e mi si? kiedykolwiek spodoba?, a tu prosz?.

Johnny Napalm

CytatMogli chocia? troch? skorzysta? z filmowego Bane'a, który wizualnie jest bodaj?e najlepsz? reprezentacj? tej postaci jak? do tej pory widzia?em...
Ten Bane u Nolana jest rzeczywi?cie najlepszy w swoich dziejach. Najgorszy to niestety ten z gry. :P
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek



Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Deuce

Cytat: Air Jordan w 07 Maj  2012, 16:13:26
Ogólnie nie chc? wypa?? na fanboya Nolana, ale a? si? dziwi?  czemu DC nie wprowadzi?a bardziej drastycznych zmian wzgl?dem tej postaci. Okazja by?a idealna, bo komiksowy wygl?d Bane'a jest bardzo karykaturalny. Mogli chocia? troch? skorzysta? z filmowego Bane'a, który wizualnie jest bodaj?e najlepsz? reprezentacj? tej postaci jak? do tej pory widzia?em... w?a?ciwie to nie spodziewa?em si?, ?e ta posta? mo?e mi si? kiedykolwiek spodoba?, a tu prosz?.

My?l?, ?e je?li Bane pojawi si? w Batman lub Detective Comics i to w d?u?szej historii, jego wygl?d ulegnie zmianie. Mo?e, po raz trzeci ju?, wyleczy si? z uzale?nienia od Jadu (cho? dziwnym jest, ?e po Vengeance Of Bane II i Secret Six, znów go u?ywa i to w ulepszonej formie).
Batman: The Dark Knight jest jedn? z dwóch, najmniej wa?nych, serii. Dodatkowo Zguba nie odegra? tam powa?niejszej roli. Pojawia si? te? na jednym z kadrów Batman and Robin #4 i wygl?da nieco inaczej. Pozostaje wi?c liczy?, ?e jeszcze co? z nim zrobi? od strony wizualnej.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Funky

Zgodzę się z Johnnym że poprzedni avatar z Bane`em był dużo lepszy. Na twoim miejscu dałbym sobie Zgubę z "TDKR". A tak na marginesie to Bane z gry faktycznie jest fatalny. Widzę że Altair ma jakiegoś muzyka(?) tylko pytanie kto to taki? :P Air Jordan czy twój gif jest sceną z "American Psycho"? Pamiętam że Bale robił tam pompki i inne ćwiczenia. A i przypomniałem sobie że moim pierwszym avatarem na forum (koniec 2006 roku) był Goku SSJ lub SSJ2 (czyli z pamięcią jest całkiem całkiem ;) )

Kujaw

Cytat: Funky w 08 Maj  2012, 18:00:02
Widzę że Altair ma jakiegoś muzyka(?) tylko pytanie kto to taki?
Kirk Hammet, gitarzysta Metalliki.

Pożegnałem Adolfa - Melomana i przywitałem Edwarda Teacha, czyli osławionego pirata Czarnobrodego :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Hej - ha! Kolejkę nalej! Hej - ha! Kielichy wznieście! To zrobi doskonale....

Kurde, sam bym zmienił avatara, bo ten już mi się opatrzył. Chętnie skorzystam z waszych propozycji. Pozdrawiam, hej!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Ja szykuje coś swojego, bowiem rysuje komiks i zamierzam skorzystać z niego podczas zmiany avka. Oczywiście, komiksu nie zobaczycie przed obawą że mnie potępicie i już rzucę rysowanie. A wtedy nie ukazałby się nawet w sieci zarąbisty komiks :D


Show Must Go On!!!

LelekPL

Mój to oczywiście Patrick Bateman na skakance

Johnny Napalm

CytatOczywiście, komiksu nie zobaczycie przed obawą że mnie potępicie i już rzucę rysowanie. A wtedy nie ukazałby się nawet w sieci zarąbisty komiks
Nie możemy na to pozwolić. ;) Ale śmiało, jeszcze chyba nikt tu ostro żadnych rysunków/komiksów nie zjechał. Ja swoje komiksu nie pokaże, ale z zupełnie innego powodu niż wstyd, itp.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...