Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Rado

Sienkiewicz jest "charakterystyczny" i nie każdemu się może podobać, ale na tej stronie jest dużo więcej twórców i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Funky

Mój XIX wieczny Gentleman wybrał się na zasłużoną emeryturę. Zastąpił go zagadkowy człowiek z klasą w eleganckim meloniku i garniturze ;)

franek

ja zmieniłem na najlepszego z najlepszych (i nie wykłócajcie się ze mną że jest ktoś lepszy od Chucka, bo i tak nie ma)


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

To chyba z filmu 'Inwazja na USA' ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

Tak. Jeden z moich ulubionych.


Show Must Go On!!!

Corso

Franek, przykro mi jest lepszy i to nie jeden ;)

1. Bruce lee
2. Jean Claude Van Dame
3. Phillip Rhee
4. Jet Li
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

I przede wszystkim Clint Eastwood. ;)

franek

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH! Chuck najlepszy ale panowie których wymienili?cie nie s? amatorami, Bruce Lee najpierw skopa? Chucka w 'Drodze Smoka', Van Damme w 'Krwawym Sporcie' genialny i Clint Eastwood jest zaje*isty dla mnie zw?aszcza z westernów. Ale Rhee i Li to amatorzy :P


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Cytat: franek w 15 Kwiecień  2012, 16:55:18
Ale Rhee i Li to amatorzy :P
Li to na pewno nie 'amator' =) Gra? w kilku niez?ych filmach. Natomiast P.Rhee to w?a?ciwie tylko 'Najlepsi z Najlepszych'...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Corso

Zależy o czym mowa. Jeśli chodzi o stricte sztuki walki, to cała czwórka wymieniona przeze mnie jest lepsza od Norrisa. Jeśli chodzi o "umiejętności aktorskie", to Van Dame i Lee będą gorsi. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek

Cytat: Corso w 16 Kwiecień  2012, 13:39:23
Zależy o czym mowa. Jeśli chodzi o stricte sztuki walki, to cała czwórka wymieniona przeze mnie jest lepsza od Norrisa. Jeśli chodzi o "umiejętności aktorskie", to Van Dame i Lee będą gorsi. ;)

Z tej czwórki tylko Lee ma większe umiejętności od Chucka, Norris był 7 razy mistrzem świata w karate.

Co do Jeta Li, to mój błąd, przypominam sobie że w kilku fajnych filmach grał ;)


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Cytat: Corso w 16 Kwiecień  2012, 13:39:23
Zależy o czym mowa. Jeśli chodzi o stricte sztuki walki, to cała czwórka wymieniona przeze mnie jest lepsza od Norrisa. Jeśli chodzi o "umiejętności aktorskie", to Van Dame i Lee będą gorsi. ;)
Oceńmy może całość i nie rozdrabniajmy się... bo możemy tak sobie wymieniać, który jest przystojniejszy =) albo ma fajniejszą klate... Tzn Wy Panowie pewnie o tym nie powiecie ale ja bym spokojnie mogła =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Johnny Napalm

Ja Wam Dam, pisać nie na temat!
CytatMój XIX wieczny Gentleman wybrał się na zasłużoną emeryturę. Zastąpił go zagadkowy człowiek z klasą w eleganckim meloniku i garniturze ;)
Kurcze, ludzie! To chyba wydarzenie epokowe, bo jak mniemam twój avatar Funky był z tobą od startu BC, dobrze kombinuje? Więc już chyba tylko Leon i Kelen wytrwali w cnocie wierności swoim ikonkom. Szacun. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Z tego co pamiętam to mój pierwszy awatar na forum BatCave (koniec roku 2006 jakoś tak) przedstawiał... nie pamiętam już :P A na obecnym forum to miałem już wczesniej inne awatarki. A dzięki Juby`emu (jeszcze raz dzięki stary! ;) ) mój Riddler jest nieźle wydżampiony :P

Johnny Napalm

W sumie, jeśli chciałeś kogoś z klasą związanego ze światem Batmana, to do wyboru miałeś właśnie Riddlera -i to chyba najlepszy wybór- albo Jokera -ten mi jakoś by do ciebie nie pasował. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...