Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Johnny Napalm

No fakt, strona jest rzeczywiście zarąbista. Najlepsza z polskich poświęconych Terminatorowi. Przejrzysta, wszystko w niej jest klarowne i w dodatku w odpowiednich kolorach. Cała stylistyka jest w klimacie pierwszych -najlepszych- Terminatorów. Sam pracowałeś nad nią Juby?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Mój avatar przedstawia Lobo. Ważniaka. A wasi to tylko zgraja ludzkich głupów ;)
Mój ulubiony łotr 4ever. Głównie za jego bezmózg i bogate słownictwo. Poznałem go w "Hitman/Lobo - Ten głupi wał". Super.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

CytatMój avatar przedstawia Lobo. Ważniaka. A wasi to tylko zgraja ludzkich głupów
Hej! Wypraszam sobie... mój av nie przedstawia ludzkiego głupa tylko takiego z gatunku mogwaii. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Ten obrazek z "Ostatniego Czarniana" jest akurat fajny i nadaje się na avatara. Sam, kiedyś dawno, miałem to samo na tapecie w telefonie. Zrobiłem po prostu zdjęcie z okładki komiksu, ale dobrze wyszło.

CytatMój ulubiony łotr 4ever. Głównie za jego bezmózg i bogate słownictwo

Kiedyś też lubiłem, ale wyrosłem :P. Generalnie rzadko sięgam po swoje komiksy z Lobo, a jeśli już to najczęściej powracam do "Nieamerykańskich gladiatorów".

Juby

Cytat: Johnny Napalm w 20 Luty  2012, 17:40:47
No fakt, strona jest rzeczywiście zarąbista. Najlepsza z polskich poświęconych Terminatorowi. Przejrzysta, wszystko w niej jest klarowne i w dodatku w odpowiednich kolorach. Cała stylistyka jest w klimacie pierwszych -najlepszych- Terminatorów. Sam pracowałeś nad nią Juby?

Dobrą radą radził mi Axelio i to on stworzył forum (ja tylko grafikę). Ale stronę samą w sobie robiłem sam. I co znaczy "Najlepsza z polskich poświęconych Terminatorowi"? To znasz jakieś inne polskie?

Johnny Napalm

Raczej znałem. Na przykład tą reklamującą Terminatora: Ocalenie. No i chyba po drodzę powstała jeszcze jedna strona poświęcona serii, ale była czysto amatorska - co było widać na pierwszy rzut oka. Ale te strony to już historia.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Świetny avatar Franek. Z okładki najlepszej moim zdaniem historii z Lobo. Do tej pory niektóre teksty z tego numeru powodują pojawienie się uśmiechu na mojej twarzy. Żeby nie wymieniać wszystkich: Zagazowali mnie jak robiłem siku, tylko tam mogli mnie dopaść!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Franek, czyżby to było z Sensible Soccer? Kultowa gra...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Tak, to stary SWOS. zacząłem grać od nowa, już nic nie pamiętam. Jak ogarnę na nowo to wbijam na grę przez neta.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

A grasz jako drużyna czy wolisz przez kilka sezonów prowadzić jako menedżer różne drużyny, żeby w końcu zasłużyć na prowadzenie drużyny narodowej? Kurde, zajefajna gra, ile dni się kiedys przez nią straciło... ehh.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

gram jako drużyna. W menadżerach nie będę dobry.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Przecież to tylko z nazwy jest funkcja menadżera. Tak łatwego i przy okazji przyjemnego prowadzenia drużyny nie uświadczysz w innych poważnych menadżerach piłkarskich. A gra jako zawodnik jest z kolei w SWOSie ogromnie trudna, chociaż wydawałoby się, że to łatwizna w tak starej gierce. Zawsze trudno było tam opanować podkręcanie piłki.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

ja nie mogę jeszcze opanować zwykłej gry, czasem mam fuksa i wbije te jedną brameczkę ale tylko fuksem. Ale kto grał ten wie że gra była trudniejsza niż dzisiejsze Fify i PESy


Show Must Go On!!!

Rado

Jakby ktoś czasem, szukał sobie jakiegoś Avatara z Batmanem, to tu jest kilka.

http://batmanimagesgallery.com/index.cfm?faces=home.gallery&gallery=46

Johnny Napalm

Łe, lipne te rysunki Sienkiewicza. Pamiętam go w lepszej formie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...