Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Spider-Man

Zaczęty przez Super Robin, 12 Marzec 2008, 15:43:58

Spider-Fan

 Batman - wyszkolenie ,inteligencja i sprzet , Spider-Man - moce i inteligencja . Bez tego obydwoje malo by znaczyli .

Maxie Zeus

Strona ''Superherohype'' podaje taką informacje:

Cinematical has received an unconfirmed scoop saying that Zodiac screenwriter James Vanderbilt has turned in a working draft for Spider-Man 4 to Sony Pictures.

The really interesting thing, however, is that they say his story arc encompasses two films, opening up the possiblity that the studio might shoot the fourth and fifth film at the same time!

If this is indeed accurate, we'll have to see if director Sam Raimi, Tobey Maguire, and others will return for the two films.

Source: Cinematical

(A)nonim

Ok widzialem wlaśnie z lokatorką trzecia cześc Pająka. Straszne...
Nie wiem co dokladnie mam pisac, twórcy polączyli ze soba pare zupelnie nie pasujących wątków zamiast skupic sie na jednym, przez co wychodzi moda na sukces. Sandmana bym zupelnie wyrzucil, Venoma zostawil na osobny film (dodając Carnage'a ;D), a ten zostawil na porządne zbudowanie chorego związku miedzy Peterem, Harrym i MJ (i dodal jako glównego Bad-Guya wynajetego przez Harry'ego Hobgoblina). Tak to nikt mnie nie przekonal, bo ciezko wierzyc w poucinane tragedie budowane przez 5 minut filmu i 50 zbiegów okoliczności naraz. Swoją drogą mam mniej obaw co do Nolana pakującego do jednego filmu armii wrogów, on to robi bardzo zgrabnie.
I jeszcze Emo-Parker, badziewne ruchy taneczne i te teksty w wiadomościach o zaatakowaniu miasta przez z zmutowany piasek. Autoparodia wyszla.
Na plus efekty i muzyka.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Oto co ostatnio mial do powiedzenia Sam Raimi na temat przyszlych filmów o Spider-Man'ie:

"James Vanderbilt is writing the script and I'm excited to read it. I think it's going to be done in a few month. I'm hoping it's as great as our discussions were about it and I'm hoping it feels right for me because I love Spider-Man. I'm hoping I'm well rested enough to embrace it and I'm hoping Sony wants me to do it. If all of those things come together, I would love to do it. There are a lot of unknowns about the future."

Swoją drogą - chcialbym wreszcie zobaczyc Carnage'a!!! Jednak, gdyby twórcy pokazali w filmie jego morderczą i szaloną twarz, mamuśki znowu by narzekaly, ze ich dzieci są w szoku (jak to mialo miejsce przy B. Returns) >:(
Posted on: 06 Czerwiec  2008, 21:27:40

 Niedawno, serwis Superherohype mial okazje porozmawiac z J.K. Simmons'em (filmowy J. Jonah Jameson) na temat ''Spider-Mana 4''.

SHH!: So we know that James Vanderbilt is close to turning in a script for "Spider-Man 4." Have they reached out to you yet?
J.K. Simmons: We sort of check in once in a while. They say, you know, we want J.K. to do it. We don't know where. We don't know when. We don't know who. We don't know anything, you know? They signed all of us for the first three films. Sam, Tobey, all the way down the line to me and we'll see where it goes. I mean its all conjecture and you guys probably know more than I do at this point. There was talk of doing four and five concurrently and I don't know if they're still considering that or not and I spoke to Tobey in I guess it was February, sort of awards season time and he's certainly amenable to doing some more and hopefully we'll be able to get everybody back and make another good one.

SHH!: Or a couple of 'em?
Simmons: Couple, three, four, five! Whatever. You know, I could buy a bigger house.

SHH!: What if Sam decides not to come back as a director but stays as a producer, would you guys still be...
Simmons: Well...

SHH!: Would you and the rest of the gang still come back?
Simmons: Well, I can only speak for myself, but if Sam were not the director but still had a hand in it then I would certainly have a reasonable amount of faith in it. Obviously if he's the director I'm there 100%. If he's not involved at all, which I think is VERY unlikely, then it would be a situation that I would have to think about. But if he's involved, hopefully directing or at least as a producer then, I'm pretty confident that it would be something that I wanna do. Plus they pay money

Silent Dark

W uniwersum Spider-Mana szykują sie dwa filmy - Spider-Man 4 i Venom.To oczywiste ze bardziej czekam na ten drugi.
Tutaj male info ze strony Spider-Man Online:

Jak podaje Hollywood Reporter, Sony coraz powazniej przymierza sie do filmu z Venomem w roli glównej. Wstepny scenariusz mial napisac Jacob Estes (Mean Creek), ale Sony ma inną wizje na ten film i podobno zaczelo sie rozglądac za potencjalnymi nowymi scenarzystami. Ciągle takze nie wiadomo czy w przypadku potwierdzenia tych informacji do glównej roli przymierzany bylby Topher Grace.

Tutaj info 2 równiez ze strony Spider-Man Online:

Todd McFarlane, czyli czlowiek, który stworzyl wizerunek Venoma, wypowiedzial sie na temat prawdopodobnego filmu z udzialem tej postaci. W wywiadzie dla Newsaramy powiedzial, ze gdy tworzyl Venoma, mial byc on przede wszystkim potworem i ze w Spider-Man 3 byl zbyt malo odrazający.

Artysta wyjaśnil, ze gdy po raz pierwszy rysowal Venoma, nie wiedzial, ze w środku kostiumu jest czlowiek i dlatego jego proporcje w komiksie są jakie są.

McFarlane zdaje sobie sprawe, ze film potrzebuje kategorii wiekowej PG albo PG-13, aby odnieśc sukces. Mimo wszystko Venom powinien byc troche bardziej odrazający, co i tak nie powinno przeszkadzac dzieciakom, bo sam w dzieci?stwie dawal sobie rade z oglądaniem Frankensteina.

Nie podoba mu sie za to sama idea filmu, w którym czarny charakter jest glównym bohaterem. Uwaza, ze najlepiej gdy lotr jest po prostu zly, a dodawanie mu pozytywnych cech tylko pogarsza sprawe. Powolal sie na przyklad filmu Catwoman.


Czuje po kościach ze ze Venom bedzie wyglądal tak:


Maxie Zeus

Najlepiej byloby, gdyby oparli ten film (''Venom'') na serii ''Maximum Carnage'' - jest to mój ulubiony komiks, jeśli chodzi o Spider-Mana ;)

Spider-Fan

Wedlg mnie powinni zmienic kategorie wiekową i walnąc coś co by naprawde obrzydzalo . Myśle ,ze wiekszosc z was tak sądzi . Dark Knight bije na glowe filmy o spider-manie moze dlatego ,ze podeszli do tego jak do filmu , sztuki a nie maszynki do zarabianaia pieniedzy . Znaczy filmy Spider-Mana nie są zle ,ale to nie to . W 5 mam nadzieje na Kravena bo Lizard i Cornage w 4 - to juz jest przesądzone . Dziekuje nie mam pyta? .

Silent Dark

Carnage'a nie bedzie w 4.Bedzie tylko Lizard.Gwarantuje ci to ;)

Spider-Fan

 Dlaczego tak uwarzasz ? :)

Hydro

Mam nadzieje ze zrobia osobny film o Venomie... mój ulubiony villian ze Spider-Mana zostal ośmieszony w SM3. 

Lizard w czwórce... no moze... lecz zbytnio go tam nie chce, chyba zeby przedstwaili go jako mroczną postac, a nie wielką jaszczurke napdającą na banki ::)

Carnage? Nie, za bardzo podobny do Venoma. Nie bedzie w SM4 na 99%.
It's a funny world we live in.

DarkDaro7

Ja kiedys tez uwielbialem Pajaczka ale z wiekiem stawal sie dla mnie zaa dziecinny...Teraz to na 1 miejscu jest Gacek i jeszcze lubie dosc Punishera on to wymiata xDD
Posted on: 13 Listopad  2008, 12:42:48

 hm.....wSM4 wolalbym Lizarda albo Scorpiona...Carnega nie chce bo to juzby przesada byla dwa symbionty by byly ....

Mihcim

Tak ja tez chcialbym zeby Lizard wystapil i chyba tak sie stanie.

(A)nonim

Czy was też wnerwia nagła ciąża Menace (sam pomysł jej ciąży jest świetny, ale skąd nagle brzuch takich rozmiarów?), jej transformacja wyglądu w mix goblina i She-Hulk z rogami, oraz to z kim ma to dziecko? No i plan Osborna?
Całe American Son jest tak przesadzone że aż męczące.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Uuuu widzę,że jestem trochę nieobeznany z Marvelem.trzeba będzie to nadrobić... ;)

(A)nonim

No większość historii które wychodzą w ramach Dark Reign polecam. Zwłaszcza Dark Avengers i New Avengers.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.