Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

All Star Batman i Robin

Zaczęty przez Leon Kennedy, 20 Wrzesień 2009, 14:23:08

(A)nonim

Tzn? Wszystko co wiem to ta informacja którą podałem powyżej, z forum DC. Ale jak czytam temat w Alei Komiksów to nie mogę nigdzie jej znaleźć, więc pewnie ktoś miał po prostu zbyt bujną wyobraźnię.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Cytat87. co z drugim tomem batmana i syna, wydacie go w tym stuleciu?

Sądzę, że raczej w przyszłym.


(A)nonim

No to tyle na ten temat, szkoda gada?. :P
Posted on: 04 Kwiecie?  2010, 19:07:15

 Czyja? wypowied? z forum DC Comics:

Miller's ASBAR faces both delays by Jim Lee and the fact that it's not among DC's top priotities now since it contradicts the current run and the Batman version they are selling now, but it will be out " when the time is right "...

Nie wiadomo ile jest w tym prawdy. Wed?ug tej samej osoby z Earth One te? czekaj?.
Posted on: 21 Stycze?  2011, 17:34:46

 http://dcboards.warnerbros.com/web/thread.jspa?threadID=2000239701&tstart=0
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Hmmm, kto by podejrzewał, że Jim Lee jest zapracowany. No i w sumie nic nie wiadomo o serii z tej wypowiedzi. A te komentarze pod nią, tylko krew w żyłach psują.

kelen

Trzeba było nie nakręcać niepotrzebnie czytelników i obiecywać nie wiadomo czego. Miały być szkice, reklama i tym podobne, a jest zero. Oby chociaż to czekanie okazało się warte.

(A)nonim

Powiem więcej, oby to w ogóle kiedyś wyszło.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

(A)nonim

Najnowsze info:
"BATMAN: EUROPA i DARK KNIGHT: BOY WONDER są już narysowane, ale odłożono dalsze prace nad nimi  ze względu na JUSTICE LEAGUE. Oba komiksy ukażą się w 2012 roku - taką nadzieję przynajmniej żywi Lee."
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.