Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowa Batgirl?

Zaczęty przez Mathes, 11 Sierpień 2009, 21:33:29

Mel

Phe...Dla mnie istnieje tylko jedna Batgirl. Ta na wózku ;) Skoro z tą pierwszą był niewypał, to po cholerę Batman angażuje inne babki...Jedynie bezsensownie powiększa swoją bat-rodzinkę i na dodatek za niedługo wyniknie, że już pół miasta zna jego wielki sekret.

Leon Kennedy

Pierwsza byla Barbara i to o niej pisalem jako o tej najlepszej Mel. Co do powiekszania rodzinki to faktycznie zaczyna to wygladac jak balon, który dosc niebezpiecznie sie napompowal... a jak peknie to moga byc klopoty z pewnymi tajemnicami, które takowymi powinny pozostac, ale co my mozemy??

Mel

#17
...

Leon, przeczytałam sporo komiksów, jestem fetyszystką jeżeli chodzi o oldschool, a chronologię w Batmanie mam w małym palcu...Ale w życiu bym na to nie wpadła, że miałeś na myśli właśnie Barbarę jako tą pierwszą.

Leon Kennedy

Kurcze, a ja nigdy byn nie pomyslal, ze Ona nie byla ta pierwsza... Wyprowadz mnie zbledu z laski swojej.

Mel


Leon Kennedy

Dobra sprawdzilem... Barbara byla pierwsza.

PS: W Anglii jestem dopiero pare dni i z angielskim ciezko, ale z czasem bedzie lepiej Mel.

kelen

A guzik, bo pierwsza byla Betty Kane :D

Leon Kennedy

Nie myslalem, ze do tego dojdzie, ale BatCave wprowadzilo mnie w blad podajac Barbara Gordon... Batgirl I. No coz, ale od czego jestescie Wy ;). Przynaajmniej teraz jestem madrzejszy o ta wiedze ;)

(A)nonim

Jeżeli brać pod uwagę uniwersum post-kryzysowe, to Barbara była pierwsza. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

No wiadomo, ja tylko zartowalem.

Swoja droga, Batgirl #2 to porazka.

Leon Kennedy

#25
Cóż czyli w pewnym sensie miałem rację  :)

(A)nonim

Batgirl #4 - ok komiks ma lekki charakter i dużą dawkę humoru (np. znudzony przewodnik wycieczek opowiadający o jednej z atrakcji turystycznych - zamaskowanych mścicielach korzystających zazwyczaj z motywu nietoperza), ale nie wiem czy mi to pasuje do Gotham City, które przecież w innych seriach bije na łeb Detroit jako miasto z najwyższą skalą morderstw. Poza tym jest zwyczajnie nudno. Może przeczytam jeszcze jakieś numery, ale jak nic się nie polepszy to nie będę tracił na to czasu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

A warto w ogóle sięgać do tego komiksu, czy jest to taka typowa zapchaj dziura z nową Batgirl w roli głównej??

kelen

Czy ja wiem czy taki zapychac. Mnie sie tam numer dosyc podobal, moze razic humor, ale kilka kwestii bylo swietnych.

(A)nonim

Dla mnie to typowa zapchajdziura ze Spoiler w roli Batgirl. Stephanie ma już swoje miejsce 6 stóp pod ziemią.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.