Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co nowego przyniesie nam kino?

Zaczęty przez Leon Kennedy, 28 Styczeń 2008, 20:48:16

Leon Kennedy

Nie, raczej w tym momencie, w ktorym robi się mocno dobry :P

Gieferg

wg informacji z Filmwebu kino przyniesie nam min. reboot Fantastycznej Czwórki.
Pewnie mroczny i realistyczny :D
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Maxie Zeus

CytatPewnie mroczny i realistyczny
Łącznie z Galactusem ;D

Mihcim

Ostatnio Slyszalem ze Ma Wyjsc Zabojcza bron 5 Ale Mel i Danny nie chca wystapic ;(

Leon Kennedy

I dobrze ;). Niech udadzą sie na zasłużony odpoczynek :D.

Mihcim

Wczoraj ogladalem Zabojcza Bron 1 i 2 czesc : ) Swietne filmy
A co nowego przyniesie nam kino? Terminatora Salvation : )

Firm

Mówi się o ekranizacji Samuraia Jacka co mnie bardzo cieszy.

Altair


Leon Kennedy


Hydro

Jeszcze dwójki nie ma w kinach, a ci już o trójce. Zreszta i tak o wszystkim zadecyduje sequel, bo gdy okaże się klapą, to dupa. :P
It's a funny world we live in.

Dezerter

Tak trochę patriotycznie :D W tym roku wejdą do kin 2 polskie filmy historyczne
Generał Nil(premiera 17 kwietnia, zapowiada się całkiem nieźle, z pewnością sie wybiorę):
http://www.youtube.com/watch?v=oga8Em1hgcQ

oraz Miasto z morza(o budowie portu w Gdyni, premiera dopiero we wrześniu)
http://www.youtube.com/watch?v=bkC8preDz38

Ciekawi mnie czy w ciągu kilku lat doczekamy się polskiego filmu o Cudzie nad Wisłą kiedy przegnalismy ruską hołotę spod Warszawy. 2 lata temu głośno było w prasie o planach realizacji filmu Victoria o odsieczy Wiedeńskiej. Reżyserem i odtwórca głównej roli Sobieskiego miał być sam Mel Gibson. Nie uśmiechała mi się wizja Sobieskiego mówiącego do Polaków płynna angielszczyzną(ani między polskimi żołnierzami) ale te kwestie zawsze można zdubbingować jak w "Ogniem i mieczem". Niestety projekt umarł śmiercią naturalną, ale być może kiedyś ponownie się narodzi. Obecnie Austriacy kręcą serial o odsieczy Wiedeńskiej. Przez połowę odcinków mają ponoc pokazać dylematy Sobieskiego, czy pomagac, czy nie :D(pomijam fakt, że w niemieckim filmie dokumentalnym o odsieczy o Polakach nie było ani słowa :D)

vincent

Na generała się wybiorę i mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę (piję do filmów z naszego kraju).
Jest o czym kręcić, oj jest.
Najlepszym posunięciem byłoby zaczęcie ekranizacji książek Komudy - to byłoby Coś.

ps. wolałbym Sobieskiego nawijającego po angielsku, niż polski dubbing.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Kadaver

Zacząć ekranizować opowiadania Grabińskiego-to dopiero byłoby coś.
Posted on: 18 Marzec  2009, 18:51:15

 George Miller chce nakręcić Mad Maxa 4,ale w wersji animowanej,bez Mela Gibsona.

Leon Kennedy

Bez Mela to już nie bedzie to samo :-\. Zreszta jestem zdziwiony, że chcą zrezygnować z tej postaci... skoro komputerowo moga powrócić do jego młodego wyglądu ;)

Crane

Nie chcą zrezygnować z tej postaci, to Gibson jest na tyle mądry że nie interesuje go granie w popłuczynach.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.