Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Filmowe Batmany w 3D?

Zaczęty przez Dezerter, 13 Lipiec 2009, 15:21:01

Dezerter

Tak się zastanawiałem czy kiedyś dane nam będzie zobaczyć nową odsłonę przygód Batmana w 3D. Technika 3D coraz szybciej zaczyna wkraczać na ekrany kin i zastępować filmy w zwykłym 2D. Obecnie trwają pracę nad udoskonaleniem 3D nie wymagającym użycia specjalnych okularów. W najbliższym czasie możemy się spodziewać powrotu "Titanica" z 1997 do kin właśnie z odnowionym obrazem 3D. Prace dopiero się zaczeły i efekty są ponoć zadowalające. 3D to przyszłość zarówno kina jak i telewizji pozwalająca na jeszcze głębsze przeżycie filmu niemalże z samymi postaciami. Moim marzeniem byłoby zobaczyć nowego Batmana w wersji 3D. Jesli WB zdecyduje się zremasterować w 3D któryś z poprzednich filmów to wybór powinien paść(jeśli będą się kierować widowiskowymi efektami specjalnymi) na "Batman Forever". Według mnie to tylko kwestia lat być może 10 kiedy dadzą nam taką możliwość.

franek

Tak. Jestem za, Batmany od Burtona MUST BE 3D.


Show Must Go On!!!

Juby

Jedynymi odrestaurowanymi filmami w 3D na jakie wybrałbym się do kina to oryginalne SW i T2. Batmanów Burtona i Schumachera jakoś nawet nie mam zamiaru kupować na br (dvd mnie w zupełności zadowala), a co dopiero wydawać 20zł, aby zobaczyć to w 3D.

Corso

Widziałem Batmany Burtona w 1080p i wygląda to niesamowicie! Co prawda jeszcze lepiej widać, że 3 plan to scenografia, lecz mi jakoś to nie przeszkadza, generalnie planuję skusić się na bluray.  :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Leon Kennedy

3D sssie na maksa!! Zatem dziękuje za takowe przeróbki.

lady_ozzy

3D nie do ka?dego filmu pasuje... A w wi?kszo?ci niestety jest tak jak powiedzia? Leon... '3D Ssie'
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Corso

Ja mówiłem o HD bez 3D, aczkolwiek nie jestem tak sceptycznie nastawiony do tych nowinek jak Wy.
Poczekajmy jeszcze z 2 lata, dajcie im szansę. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


lady_ozzy

To nie jest sceptyczne nastawienie... po prostu ocena efektów końcowych, w niektórych filmach. Ale zobaczymy...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy

Dla mnie te przeróbki to tylko chęć zainkasowania kilku dolców ( zł ) z naszych portfeli. Sama jakość też sporo pozostawia do życzenia. Więc dziękuje i ponowne nie.

lady_ozzy

#9
Zgadza si?, bo w wielu filmach '3D' jest doskonale widoczne tylko w tytule.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]