Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Jaruto

#600
Cytat wzięty od Quaza bo się z nim zgadzam i najlepiej to ujął. Ja tylko jeszcze dodałem coś od siebie ;)

Altair

Tak,ale takie rzeczy ujmuje się w cytacie. ::)

Jaruto

Zapomniałem, już poprawiam :P

Mac12

Tak nareszcie edycja kolekcjonerska od Cenegi przyszła! Gra się instaluje!

Crane

#604
Gra leży na biurku (serdeczne pozdrowienia dla kuriera który nie zastał mnie w domu ale podjechał raz jeszcze!), ale zagram dopiero wieczorem bo system wymaga lewatywy : )



PS. 74,99 łącznie z kosztami przesyłki : )


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Batarang

HUUUUUUUUURRRRRAAAA jest już jest moja paczucha z arkham asylum ok. teraz szybka instalacja i...BÓJCIE SIĘ WIĘZNIOWIE ARKHAM ASYLUM BATMAN NADCHODZI!

kelen

Eh, gdyby nie moja karta graficzna w laptopie to cieszlybm sie z wami.
Btw, Crane, Crt'ki forever! :D

reaver

jasna cholera... Ja w Zielonej Górze mieszkam i byłem w Empiku,Media Markt i Tesco i nigdzie nie ma.. :/ :/

Crane

Cytat: kelen w 18 Wrzesień  2009, 15:44:18Btw, Crane, Crt'ki forever! :D
E tam forever, co najwy?ej do grudnia ; )


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Jaruto

W sklepach będzie 24 września podobno. Macie pecha, że nie zamówiliście u Cenegi. Grę dostałem w dniu premiery, czyli dziś.
Jakby ktoś miał problemy z Physx to walcie śmiało. Grę odpalę wieczorem.

Batarang

No zawsze jeszcze można na cenedze zamówić teraz, ale nie wiem czy dojdzie tak szybko:(

PS:WOW ta gra jest CZADOWA!!!(Jestem już w walce z tym wielkim czymś co go joker wypuścił a wy??)

Jaruto

Masz Physx włączony w grze?

Mac12

Jestem w miejscu gdy Joker szuka notatek Dr. Young

Bunch

reaver - racja.
Odwiedziłem dziś dwa Empiki, MediaMarkt i Saturna, z nadzieją, że dzisiejszą noc spędzę w szpitalu psychiatrycznym Arkham. Niestety... Jak się dowiedziałem, Batman Arkham Asylum dostępny będzie u nich 24-go. No po prostu rewelacja! Premiera gry jest 18-go a to oznacza, że trzeba czekać do 24-go! Nie wliczając już w to faktów, że premiera gry raz była przesunięta a za drugim razem produkt dostali konsolowcy pół miesiąca wcześniej niż PCtowcy. Bo człowiek nie może normalnie kupić gry w dniu premiery jeśli nie korzysta z zamówień przedpremierowych, skandaL! Całe szczęście, że piraci nigdy nie zawodzą. Szybciej ściągnę grę z internetu niż kupię legalnie w sklepie! I potem się dziwić, że jest piractwo, skoro tak to wygląda w naszym kraju...

Anonimowy

I tak jest ze wszystkim w naszym pięknym kraju.