Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Batarang

No, ja grałem u kumpla w full na PC i najlepszym bonusem są trofea postaci jakie masz???

Jaruto

Będą dodatki 2: http://www.gamezilla.pl/content/insane-night-szczegoly-pierwszego-dodatku-do-batman-arkham-asylum#comments ale mam nadzieje, że po tych dwóch darmówkach dostaniemy następne płatne i nie będą to challenge roomy, kostiumy tylko jakaś oddzielna opowieść w Arkham.
Ah, nadzieja matką głupich :)

PS. Z tych dodatków co mają być nie jestem zbytnio zadowolony.

Altair

#587
Cytatjakie masz???

UWAGA,MOG? POJAWI? SI? SPOILERY!

Spoiler
Jokera,Jokera po mutacji,Gordona,Batmana,Batmana w nowym stroju,Wardena,Scareface'a,psycholi,oprychów,zmutowanego oprycha,Poison Ivy,Harley,Scarecrowa,Zsasza,Killer Crocka i kilku jeszcze.
[Zamknij]

Batarang

Mogą być spoilery

No to niezle mój kumpel miał ledwie killer croca i batmana:)

Mel

Bo pewne grał tylko w demo ;D

Ralf

W demie są tylko te 2 postacie :) Wysłałem emaila do cenegi czy gra dojdzie w dniu premiery odpowiedziali że postarają się aby gra doszła. :) Jeszcze nie całe 2 dni. :)

Batarang

hej gdy ja zamówiłem na cenedze to powiedzieli że od 17 czy 18 wrzesnia zaczynaja rozprowadzac w kolejnosci zamówień (ja będę jednym z pierwszych bo zamówiłem już 2 sierpnia:) )

Jaruto

Raz piszą recenzenci, że walki na najwyższym poziomie trudności są proste a raz, że wymagające niezłej precyzji.
Jak to w końcu jest z tym?

PS. Mój zamówiony, 8 czerwca :)

Bunch

Nie będzie dodatku z nową historią w Arkham, pogięło was?

Altair

CytatRaz piszą recenzenci, że walki na najwyższym poziomie trudności są proste a raz, że wymagające niezłej precyzji.
Jak to w końcu jest z tym?
Sama walka jest prostacka,natomiast łupanie 40-70 hit combo jest trudne i wymagające precyzji.

Batarang

Hej, a jak to jest z kampanią ,,JOKER" na ps3???? To będzie tylko tryb wyzwania czy też będzie to kampania?

Mel

Że co?

...Ściągasz go wraz z challenge roomami i tyle.

Altair

Jeśli chodzi o Jokera to mamy do wyboru tylko tryb challenge i bardzo dobrze.

Jaruto

#598
Hmmm w sumie dobrze, że system walki jest taki a nie inny ;)

"Twórcy chcieli nam uświadomić, że Bruce Wayne to ekspert sztuk walki potrafiący skopać tyłki nawet 20 zatwardziałym recydywistom jednocześnie, stąd też bardzo prosty system bijatyki w którym jeden przycisk służy do atakowania, drugi do odbijania ciosów, trzeci do zdezorientowania ich, jednym machnięciem peleryny (ogłuszanie obuchowe) a czwarty wykonywania uników.
To banalne wydawałoby się zbyt proste rozwiązanie sprawdza się niesamowicie dobrze, skuteczna walka wymaga taktycznego wybierania przeciwników, zadawania ciosów i tworzenia z nich wielo-uderzeniowych kombinacji. Im dłużej lejemy wroga bez zrobienia przerw i otrzymywania obrażeń tym większych zniszczeń dokonujemy a przy tym umożliwiamy sobie dokonywanie nadzwyczaj potężnych ataków specjalnych gdy licznik combo szaleje."
Nie wspominając już o tym, że Batman w tej odsłonie podczas "Free flow combat system" korzysta aż z 85 ataków animacyjnych co sprawia wrażenie wciągającej walki a przez kilka godzin nie zdołamy odkryć wszystkich animacji naszego Nietoperka.
I jeszcze ciekawostka, wszystkie techniki łamania kończyn wzięły się z technik ninjitsu co mnie bardzo cieszy bo wreszcie pokazano pełny wachlarz jego ciosów przez co gra zyskała na atrakcyjności poprzez właśnie te brutalne wykończenia.

Batarang