Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Jaruto

Do tego pierwszego punktu jeszcze bym chciał nawiązać. Czy praca detektywistyczna w wykonaniu Batmana jest satysfakcjonująca do samego końca a nie tylko małym dodatkiem do gry?

Mihcim

Hmm Mogli się bardziej postarać dodać więcej do tego skanowania bo jedyne co robisz to musisz kółkiem wycelować w co skanujesz

Jaruto

#452
Ciekawe ale ja widziałem np.
Spoiler
sytuację, że Bruce przeglądał jakąś bibliotekę gdzie znalazł jakąś kartkę albo dotykając palcem starał się rozpoznać co to za maź po czym w swoim batcave zaczął łączyć fakty.
[Zamknij]
Więc ten tryb analizujący za pomocą kółka to nie jedyna część zabawy w śledztwie.

Jak się mylę to mnie popraw bo być może są to tylko scenki filmowe na które nie mamy wpływu.

EDIT:
9. Jak mamy walkę z przeciwnikiem który używa dwóch noży to można już kontrować gościa? W demie nie dało rady Zsasza tak załatwić.
10. Na czym polegają zagadki Riddlera?

kelen

10. Trzeba w trybie detektywistycznym znalezc i 'popatrzec' na opdoiwednia rzecz, o ktora jest pytanie

Jaruto

Na jakim poziomie trudności grałeś Mihcim? Bo skoro easy w 10 godzin to nawet dobrze by sie składało. Na hardzie zabawa się przedłuży.

Altair

Oby była na więcej niż 6 godzin ;)

Jaruto

#456
widzę Altair, że nie czytasz poprzednich postów albo przeoczyłeś ;)

Mac12

1. Czy skonczyles gre?
2. Jak tak to napiszesz jak sie skonczyla?
3. Przez ile minut gra sie Jokerem?
4. Ile razy cie zabili?
5. Czy przeszedles wszystkie plansze challenge?
6. Grales na ps3 na xobox 360 czy na pc?
7. Jak na ps 3 to co sadisz o planszy z jokerem?
8. Jak sie gra Jokerem?
9. Skad masz gre?

Altair

Mihcim przeszedl tylko demo,a spoilery pochodza z innych stron.
Jaruto,niezauwazylem waszych postow. ;)

kelen

Ta, tylko ze od kilku dni po internecie szaleje piracka wersja gry na bodaj PS3. Suckers

Riiuff


Ralf

Piracka wersji gry jest na necie w werji na PS3 oraz X360.

Jaruto

#462
A tu taka ciekawostka, review ale czytany. Ocena 9.5 przez Game Informer bodajże :P http://www.gametrailers.com/user-movie/batman-review-from-gameinformer/327348

Recenzja IGN, ocena 9.3/10: http://www.youtube.com/watch?v=zjrszD19gzQ&feature=SeriesPlayList&p=0D2679363F7BA729

EDIT:

11. Na Just TV widziałem jakieś zadrapania na twarzy ale nie jestem pewien bo zbyt niska jakość była tej sesji. Oprócz niszczenia się ubrań na różny sposób są takie detale jakie podałem wyżej?
12. Jest więcej zakończeń niż tylko jedna?
13. Z iloma głównymi postaciami przyjdzie nam walczyć przez całą grę?
14. Ile jest pokojów wyzwań zarówno w trybie "Invisible predator jak i Free-flow combat" challenge?
15. Czy autorzy z Rocksteady studios przyszykowali jakieś bonusowe kostiumy dla Batmana?
16. Zakończenie sprawia wrażenie, że będzie można liczyć na "sequel"?
17. W demie rzucając batarangiem w kubek, nie przewracał się, teraz się to zmieniło? Przedmioty mało ważne, spadają na ziemię?

Altair

No i co,ze jest na Ps3 skoro w zadny sposob nie mozna jej odpalic,znawcy?A o piracie na X'a slyszalem ze jest tak fajnie zgrana,ze nie da rady jej odpalic.

Ralf

#464
Podaje tylko że są w necie ale nie znaczy że działają. Dla mnie nie jest tak ważne bo czekam na wersje PC, a nie na PS3 oraz X360.