Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

kelen

Oj, chyba im sie dostanie za rozpowszechnianie takich spoilerow przed premiera gry...

Mihcim

#436
Ludzie Jokera
Spoiler
Ludzie Jokera pozbawią Batmana jego punktu widokowego
Te gargulce zostaną wysadzone!!
To poziom znany z dema. Ostatnia ta wielka sala ; )
[Zamknij]
I Będzie scena w której to Joker
Spoiler
Odprowadza Batmana do celi a nie Batman Jokera. Wiec zagramy Jokerem!!!
[Zamknij]
He juz wiem dosyc duzo o grze mialem nawet okazje zagrac
Jakies Pytania?

Jaruto

#437
Czy są jakiekolwiek wady w grze?

Edit: Jak widziałem scenke gdy Batman spadał w przepaść to zdążył się uratować bat liną.
Nie spodziewałem się aż takiej solidnej gry i to chyba nie był skrypt bo widziałem jak popełnił błąd zeskakując tam.

Mihcim

Do tej pory na razie nie jednak wkurzają mnie
Spoiler

Te wielkie stwory Agrrrrr
[Zamknij]

Jaruto

Są wymagające?
Czy gadżetów jest więcej niż pokazywał trailer?

Mihcim

#440
Jest więcej Gadgetów
Zaraz po tym jak Po raz pierwszy załatwimy Zsasz i wychodzimy przez tunel... Nie zobaczymy tego co było na Demie ; )

Kolejne Pytania?

Jaruto

Do jakiej serii byś przyrównał ten klimat w Batman: AA?

Mihcim

Serii hmm
Wiesz ja nie za bardzo czytam komiksy o Batmanie ( Chociaż przed wakacjami czytałem kilka ) Myśle jednak że Arkham Asylum będzie dobrym porównaniem.

Jakieś inne pytania?

kelen

Gra klimatem moze nawet zahaczyc o taki lajtowy horror. Jest kilka fajnych lekkich screamerow

Mihcim

Rzeczywiscie jest kilka scenek co naprawde oddaje klimat
np.
Pacjent ktory jest zakuty w skafander biegnie do ciebie krzyczy i smieje sie przy tym
Woow

Jaruto

To może wymienię je w punktach.

1. Praca detektywistyczna składa się tylko do włączenia trybu specjalnego i wszystko samo się rozwiąże?
2. Czy są takie momenty w których strach się bać pójść np. do kolejnego pomieszczenia?
3. Został poprawiony system wykrywania kolizji podczas walki? (np. przeciwnicy dostają w brzuch to się tam łapią a nie za głowę)
4. Na ile godzin gra starcza?
5. Wieje czasami nudą jak się tak pokonuje zastępy wrogów?
6. Czy walki z głównymi Bossami sprowadzają się tylko do walki wręcz?
7. Poszarpane ubranie Bruce'a Wayne'a odnawia się w jakimś momencie?
8. Brakuje ci jakichś unikalnych zdolności które Batman powinien mieć a w grze się nie znalazły?

Jak mi się przypomni więcej to dam znać ;)

kelen

1. Tryb detekywistyczny niczego nie rozwiazuje, on tylko pokazuje ślady, wrogow w pomieszczeniu i ich stan psychiczny.
2. Raczej srednio
5. Ooo nie :D
8. IMO jest wszystko co powinno byc

Jaruto

Cytat: kelen w 21 Sierpień  2009, 16:43:30
1. Tryb detekywistyczny niczego nie rozwiazuje, on tylko pokazuje ślady, wrogow w pomieszczeniu i ich stan psychiczny.
Nie to miałem na myśli Kelen ;) chodziło mi raczej o działania i środki jakie stosuje do analizowania dowodów zbrodni, itp. (Nie tylko skaner wykrywający coś)

Mihcim

1: Miałem za zadanie znaleść Policjanta. A Wiec wchodze do pokoju a tam odrazu tryb detektywistyczny sie wlacza. Jest po srodku kołko. Podchodze do czegos co jest zapachem alkocholowym. Skanuje sie samo a potem ide szlakiem alkocholu do goscia
2: Hmm Raz miałem moment przy którym się wystraszyłem w walce z Crociem
3: Kilka razy zdarzyło się że przeciwnik złapał się za głowe a dostał w brzuch ale to żadko się zdarza.
4: 8-10
5; Nie. Historia jest tak swietna i dynamiczna ze chyba nie zdarzy wam sie taka sytuacja ze idziecie siku poprostu bedziecie grac do konca
6: Kazdy Boss jest inny
7: Czy sie odnawia hmmm Nie. Kostium nie odnowi sie podczas gry ; )
8: Myśle że Batman Arkham Asylum daje mi wszystko aby byc Batmanem

OK Więcej pytań?  Odpowiem na każde!

Mihcim

Są różne tryby
Jeden jest taki niebieski ;P Znacie go
Jeden jest Fioletowy ktory sluzy do poszlak np. pokazuja sie slady alkocholu itp.
Jak sledzilem slady stop to kolor detektywistyczny byl Jasny ; )
Jest jescze pomaranczowy ktory pozwala nam na skanowanie pomieszczenia