Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Martian Manhunter- dlaczego jest pomijany.

Zaczęty przez aneczka92, 03 Październik 2015, 18:49:45

Deuce

Cytat: aneczka92 w 04 Październik  2015, 16:44:05A teraz jeszcze pytanie. Czy w nadchodzących ekranizacjach Ligi Sprawiedliwych będzie on  czy nie? Bo w różnych źródłach różnie podają.

Marsjanin pojawił się ostatnio w Lego DC Comics Super Heroes: Justice League: Attack of the Legion of Doom (długaśny tytuł !), gdzie odegrał zasadniczą rolę dla przebiegu fabuły. Jak sama nazwa wskazuje, jest to film inspirowany popularnymi klockami i jest kierowany do najmłodszej widowni. Może akurat Tobie taka forma się spodoba. To już musisz sama się przekonać.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

aneczka92

#16
Powiem ?e forma filmów typu Lego bardzo mnie odrzuca. Nieznosz? tej grafiki akurat. Jest okropna i dlatego ?adnej z tych produkcji jeszcze nie ogl?da?am, chocia? wiem ?e wyst?puje tam.

Post Merge: 05 Październik  2015, 23:49:49

Chcia?am jeszcze doda? odno?nie tej nowej serii z J'onnem to ok?adka z pierwszego numeru tak mi si? spodoba?a ?e wyl?dowa?a u mnie na pulpicie jako tapeta. A i styl rysunku jest najbli?szy tej starej JL i JLU

Leon Kennedy

Martian zasługuje na swój występ w filmowym DC bardziej niż taki Cyborg, który jest mi raczej obojetną postacią... Ale czy Warner ma jakies plany w stosunku co do niego, ciężko powiedzieć. Chodź raczej ostatnie skromne występy w komiksach czy animacjach wskazują, że nie prędko ujrzymy go na duzym ekranie, a szkoda bo to fajna postać.

Rado

No i co? ?adnego sza?u zachwytu z powodu pojawienia si? J'onna w jednym z seriali?

Moim zdaniem wygl?da ca?kiem nie?le.

Leon Kennedy

Czyżby w Supergirl? Jeśli tak to jestem dopiero po dwóch epizodach, ale i tak się ciesze.

Rado

Nie chciałem spoilerować, ale wczoraj po otworzeniu internetu widziałem go wszędzie.


aneczka92

Heh. No ja ogl?dam Supergirl i te? wczoraj jak wesz?am na fb to wyskoczy?o mi na stronie g?ównej. A powiem ?e zaczynaj?c ogl?da? ten serial widzia?am kilka subtelnych wskazówek ?e Hankshaw mo?e by? J'onnem i okazuje si? ?e mia?am racj?. Z tym ?e ja zobaczy?am to zdj?cie jeszcze zanim zd??y?am doj?? do tego odcinka. Co mnie wkurzy?o bo to spoiler a ja chcia?am sama do tego doj??   >:( .

Ale ciesz? si? ?e jest, i nawet wygl?da nie?le wg mnie. Bo obawia?am si? ?e mog? zepsu? wygl?d ale jest spoko. No i
Spoiler
Tam wyst?puje jeszcze Jemm
[Zamknij]

chris3z8

W ogóle starsza odsłona Ligi Sprawiedliwości była cool. Cała masa świetnych postaci, gdzie do każdego z osobna czułeś przywiązanie i chemię między postaciami. Cyborg nie pasuje do tego świata - nie nosi maski, nie ma tragicznej przeszłości z dzieciństwa ;), niczym specjalnie się nie wyróżnia. Podoba mi się w małych, rozsądnych dawkach - sprawdzałby się w gościnnych występach. Wolę Black Canary czy Zatanne - kobiety, z którymi trzeba się liczyć :D