Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Śmierc Bruce'a Wayne'a?

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:11:39

Czy usmiercenie Bruce Wayne'a/Batmana przez DC to:

Świetny pomysł
3 (4.8%)
Może z tego wyjść coś ciekawego
13 (20.6%)
Nie interesuje mnie to
2 (3.2%)
Jeden z najgłupszych pomysłów w historii DC
32 (50.8%)
Oznaka, że w DC brak świeżych pomysłów
13 (20.6%)

Głosów w sumie: 60

Dr Horrible

W newsie na stronie głównej pisze :
Bruce Wayne powróci a przygody z nim związane będą o wiele ciekawsze niż obecnie.
Przyznam że z zaufania do BatCave nie zajżałem do oryginalnego artykułu :)

bad_wolf

Batmanów ci wkrótce będzie dostatek :D



W orginale G.M. taki kit wciskał "Wizardowi":
So we might not be seeing the last of Bruce Wayne?
MORRISON: Not necessarily, but there's going to be quite a few twists and turns on the way.
...
Do you think there can be a future for Batman beyond Bruce Wayne?
MORRISON: Obviously, we're going to see something of that. [Laughs] I don't want to say too much about what's going to happen after this, but quite clearly this is the setup for things to happen in the ongoing story of Batman. As I've said before, this to me isn't the end of the story. It's just another chapter in the story, and I want people to ask the essential question of "What happens next?"

Altair

Moze sa w stanie czyms jeszcze nas zaskoczyc...mam nadzieje.

naz_

Raczej poodgrzewaja stare patenty. Miejmy nadzieje, ze sie myle ;-)
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Mihcim

Sam juz nie rozumiem czytalem Batman Rip i calkowicie tego nie kapuje, to wkoncu ten ktory zastrzelil Batmana byl Thomasem Wayne?

(A)nonim

Nie był. I nie zastrzelił Batmana. Batman żyje tylko jest w świecie dinozaurów. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

No i tego już lepiej nie roztrząsać...

Mihcim

Okej przeczytalem jeszcze raz i tam jest scena w ktorej Batman sciga swojego ojca czy kim on tam byl dla niego i ten Helikopter uderza w ziemie i wybucha, i jest pokazane ze Robin znajduje jego peleryne i maske, to co Bruce zyje czy nie>?

Mel

Żyje i ma się dobrze! BA! Jest na tyle silny, że aż zamiast oprychów to dinozaury tłucze!

naz_

 ;D

A tak ogólnie to całe to zamieszanie ma jeden plus - Azrael wraca :)
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Mel

Azrael? Jeszcze jego brakowało...
Eh...
Smutne czasy.
No i Joker (podobnie jak Bruce) gdzieś przepadł. I cisza.

MJ

Batmana nie ma Jokera nie ma i ja się jakoś kiepsko czuje ;].
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

(A)nonim

Joker po wypadku karetki trafił do przyszłości i teraz ogląda zakopaną statuę wolności.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mihcim

To ich wszystkich wyrzucilo w przeszlosc i przyszlosc? Jezu!
a jak sie nazywaja komiksy Batmana z dinozaurami ?

Mel

Batman meets Flinstones.

A co do Jokera, to (A)nonim (OBY NIE!) ma rację. Teraz wystarczy mu pozazdrościć takich widoków