Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad

Zaczęty przez Bless, 16 Październik 2014, 04:17:27

LelekPL

Jedne i drugie są guzik warte (fanowskie reakcje były dobre dla BvS :P ). Jak chcesz go zobaczyć to musisz sam się przekonać, ale pytałeś o informacje od krytyków.

Rarian

Cytatfanowskie reakcje były dobre dla BvS
To prawda, ale pojawiają się pierwsze youtuberskie recenzje i youtuberzy, którzy krytykowali BvS równocześnie w miarę chwalą SS. Tak czy siak, to tylko ciekawostka, bo jak będzie naprawdę zobaczymy :). Liczę po prostu, że film będzie na tyle dużym sukcesem wśród widzów i krytyków, by istnienie tej bardziej lekkiej i szalonej części uniwersum DC w kinie pozostało niezagrożone (bo kocham Harley i bardzo chciałbym zobaczyć jej solowy film, albo może jakąś formę Birds of Prey z  nią w składzie /co byłoby dziwne, bo nigdy nie była w tej drużynie, ale taki plotki też krążą/ na dużym ekranie).

Leon Kennedy

CytatAle też jest pewność, że nie ważne jak słaby będzie, ktoś zawsze powie, ze jest dobry :P

Niech zgadnę jaki film świetnie to potwierdza  ;D Dobrze, że oboje chcemy, aby SS było dobre  ;)

kelen

Jak we wtorek przeczytam salwę niezadowolonych recenzji, to chyba czymś walnę o biurko. WB, proszę, pokaż, że potrafisz zrobić coś więcej, niż dobry film solowy z Batmanem.

Leon Kennedy

#94
Przyznam, że powoli stresik się pojawia! To musi być conajmniej dobre, musi!!!.

Twitter dostarczył trochę więcej opini: http://pl.ign.com/m/legion-samobojcow/4886/news/legion-samobojcow-zebral-juz-pierwsze-pozytywne-opinie

Rarian

CytatJak we wtorek przeczytam salwę niezadowolonych recenzji, to chyba czymś walnę o biurko. WB, proszę, pokaż, że potrafisz zrobić coś więcej, niż dobry film solowy z Batmanem.
Czytam i czytam te opinie, oglądam recki youtuberów i na podstawie tego obstawiam coś w granicach 60-70% na RT. Nie wierzę, że mając Ayera za kamerą, a przed nią Smitha, Robbie, Leto (!), Davies i taki materiał źródłowy, z którego można czerpać garściami, i taki dobry soundtrack, da się zrobić gorszy film.

Martwi mnie to, że wszyscy, którzy widzieli film podają jak jeden mąż kwestię "pacingu" i montażu :( podobno dużo wycięto. To chyba pięta achillesowa DC :(.

Leon Kennedy

Ciekawe czy następne filmy uraczą  nas wersjami reżyserskimi  ;) ??

Juby

Od dziś do czwartku mam dwójki, więc recenzje zobaczę dopiero przed 23. Ciekawe czy pozytywnie mnie zaskoczą.

Wolne mam dopiero w piątek, więc seans dopiero wieczorem w dniu premiery, choć w pobliskim Heliosie jest seans już w czwartek.

Cytat: Leon Kennedy w 01 Sierpień  2016, 03:46:46
Ciekawe czy następne filmy uraczą  nas wersjami reżyserskimi  ;) ??

wersja rozszerzona =/= wersja reżyserska

LelekPL

Cytat: Juby w 01 Sierpień  2016, 11:28:31
Od dziś do czwartku mam dwójki

Co masz? :P

Ja mam nadzieję, że film jest udany i żeby chociaż Joker im się w tym całym DCU udał. Do tej pory wydaje się to postać niemożliwa do spieprzenia. Oby się to utrzymało.

Jednak mimo wszystko z oglądaniem filmu poczekam tydzień. Nie chcę się zawieść, a i tak mam w kinie do obejrzenia filmy, które mnie bardziej interesują (Jason Bourne i The Shallows). Więc czekam do nocnego maratonu, aby w razie czego osłodzić sobie kolejny zawód Batmanem i Mrocznym Rycerzem.

Juby

No drugie zmiany w robocie. ;)

Ale jestem wściekły. Wczoraj zobaczyłem grafik na sierpień i mam dwójki od poniedziałku do piątku!! >:( Z kimś się dziś ostro pokłócę, bo miałem umówione z kierowniczką, że piątek mam wolny. Przez tydzień widziałem to codziennie w grafiku na kolejny miesiąc. Wczoraj się wpisuje i masz, taka niemiła niespodzianka.

Rarian

Echhhh, póki co gorsze recki niż BvS. A tak bardzo czekałem :(. DC... get your head out of your ass.

LelekPL

Uuuuuuufff. Nie powiem, że się tego trochę nie spodziewałem, ale nie aż tak. Wielka szkoda, tym bardziej, że Leto też podobno szału nie zrobił.

Chyba dobrze, że nie rezerwowałem biletów na piątek. Jeśli ten film jest tak zły jak sugerują krytycy, na maratonie to jakoś przełknę, ale samego filmu oglądać raczej się nie skuszę. DC jednak nie ma co ufać z ich filmami.

Cytat: kelen w 31 Lipiec  2016, 23:35:54
Jak we wtorek przeczytam salwę niezadowolonych recenzji, to chyba czymś walnę o biurko.

Policz do dziesięciu ;)

Rarian

Niby teraz skoczyło do 38%. Liczę, że skończy się na jakichś 50, co będzie oznaczało znośny film pokroju X-men: Apocalypse, a nie crap pokroju F4ntastic.

Tak czy siak jest lepiej niż przy BvS jednak :D przynajmniej póki co i tendencja wzrostowa. Bo początek był przerażający. Cieszy tylko, że Margot jest raczej chwalona :).

EDIT: Średnia na MT 49, czyli w sumie mniej więcej tyle ile mieli (znowu użyję ich jako miernik) ostatni x-meni. Wygląda na to, że nie mamy do czynienia z potwornie złym filmem a raczej z takim przeciętnym.

LelekPL

Ja się obawiam, że nawet jeśli ten film dostanie pozytywne oceny to będą naciągane zdaniem "przynajmniej nie jest tak zły jak BvS". Wiele recenzentów popełnia ten błąd, że piszą recenzje z podobnym nastawieniem - przykład ostatnich Ghostbusters. Film im się wyraźnie nie podobał czytając ich recenzje, ale często wystawiali pozytywne oceny, bo"nie był taki zły jak zwiastuny", albo że nagonka "była za duża".

Dezerter

Udało nam się przeprowadzić krótki wywiad z Markiem Bukowskim który w Legionie Samobójców dubbinguje Willa Smitha. Niestety pozostała część głównej obsady dubbingu, albo jest na urlopie, albo jest zajęta lub nie ma z nimi kontaktu. Przynajmniej z naszej strony nic nowego do czasu premiery w tek kwestii się nie pojawi, a po premierze to kto wie:
http://polski-dubbing.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5177