Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad

Zaczęty przez Bless, 16 Październik 2014, 04:17:27

Dezerter

Dubbing filmu już jest nagrywany od niedzieli w Studiu Sonica:
http://polski-dubbing.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5045
Jacek Rozenek ponownie będzie dubbingował Bena Afflecka, a w roli Jareda Leto ma wystąpić... Borys Szyc (przynajmniej tak twierdzi na Instagramie).

Leon Kennedy

Na szczęście na dubbing iść nam nie kazano  ;).

Q

A wiadomo, kto odpowiada za reżyserię dubbingu?

W przypadku Batmana są konsekwentni, ale ciekawe kogo wybiorą dl Harley, bo w sumie Margot Robbie będzie już w Polsce dubbingowana na potrzeby "Tarzan: Legenda", ale z tego co widzę chociaż to film WB, to dubbing zlecono innemu studio.


Obecność dubbingu w kinie pewnie znów zaowocuje tym, że na wydaniu Blu-ray/DVD będzie tylko dubbing lub napisy.

BTW ktoś się orientuje jaką popularnością cieszą się zdubbingowane seanse takich filmów jak "Warcraft", "Dzień Niepodległości: Odrodzenie"/.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Dezerter

Nieoficjalnie reżyserem dubbingu będzie Leszek Zduń. Po skończeniu nagrań powinienem dostać pełną listę płac dubbingu.

Co do pytania o frekwencję to tego nie wiem. Mówią, że nie mogą tego ujawniać, ale najwyraźniej frekwencja jest zadowalająca, skoro decydują się na dubbingowanie kolejnych filmów. Jedynie Disney od czasu do czasu podzieli się takimi danymi chociaż robi to niezmiernie rzadko.

Night_Wing [usunięty]

Witam!

Film wg. mnie zapowiada si? ciekawie. Kolejna produkcja DC, które chyba po cichu stara si? ?ciga? MARVELA. Po B vs S ?wit Sprawiedliwo?ci - który troch? Snyder przekombinowa? zbytnim pompatyzmem i efekciarstwem, ale i tak ?wietnie wysz?o, chocia? fabu?a gdzie sk?óca si? celowo superbohaterów, by pó?niej jednoczyli si?y nie zawsze wychodzi na dobre. Efekty specjalne w ,, B vs S ?wit Sprawiedliwo?ci "- wiadomo ?wietnie dostosowane do 3D i technologii IMAX - najlepiej wyszed? na tym Doomsday - a? oczy i mózg wypala?o nadmiarem graficznej rewolucji. Urzek?a mnie tu nie ilo?? i jako?? ,,efektów" w kreacji Doomsday'a - ale to jak wygl?da?, i sam fakt, ?e przyczyni? si? do jego powstania Lex , korzystaj?cy od tak z technologii Kryptonian ...

Zawsze te? jest tak, ?e Ci co sk?ócaj? ze sob? superbohaterów to ?le ko?cz?, i sko?czy? tak Luthor - w wi?zieniu ze zgolon? g?ow?..

apropo Amandy Waller: ma?o o niej wiem, ale pami?tam j?, ?e pojawia?a si? w niektórych produkcjach animowanych DC i wiem, ?e macza?a palce w spisku przeciwko Batmanowi. Z tego co rozumiem - film ,,Legion Samobójców" b?dzie polega? na zorganizowaniu grupy przest?pców, którzy maj? ochroni? Ziemi? przed jakim? zagro?eniem i na pomys? zebrania tej grupki wpada A. Waller? Dobrze Zrozumia?em?

Czemu zawsze Amanda Waller by?a (mo?e nie zawsze - przynajmniej ja tak widzia?em) przedstawiana jako krótko obci?ta i lekko puszysta? Takie s? moje wra?enia po ogl?daniu animacji z ni? w tle..!?? Muzyka H.Zimmer? bo pono? zdeklarowa? si?, ?e po ,,B vs S : ?wit Sprawiedliwo?ci" nie b?dzie komponowa? muzyki do filmów!! ::) ::) ::) ::)

Leto jako Joker - ajjj!! b?dzie si? dzia?o  :o :o :o :o :o :o

Leon Kennedy

CytatLegion Samobójców" będzie polegał na zorganizowaniu grupy przestępców, którzy mają ochronić Ziemię przed jakimś zagrożeniem i na pomysł zebrania tej grupki wpada A. Waller? Dobrze Zrozumiałem?

Tak. Jak im się uda to dobrze, a jak będą jakieś problemy to wszystkiego łatwo można się wyprzeć.

CytatCzemu zawsze Amanda Waller była (może nie zawsze - przynajmniej ja tak widziałem) przedstawiana jako krótko obcięta i lekko puszysta? Takie są moje wrażenia po oglądaniu animacji z nią w tle..!?? Muzyka H.Zimmer? bo ponoć zdeklarował się, że po ,,B vs S : Świt Sprawiedliwości" nie będzie komponował muzyki do filmów!! ::) ::) ::) ::)

Tak ją sobie wymyślono. Tutaj dostaniemy lżejszą wersję  ;D. Na szczęście do szczupłej też jej trochę brakuje.

CytatLeto jako Joker - ajjj!! będzie się działo

Z takim Jokerem nudzić się nie będziemy!

Dezerter

Znamy już obsadę dubbingu "Legionu Samobójców":
http://www.polski-dubbing.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5150

Studio zostało to samo co przy BvS, ale zmieniono reżysera dubbingu.

Rarian

Ktoś wie kiedy pojawią się pierwsze recki agregowane na RT? Jest jakieś embargo czy coś?

Q

We wtorek po godzinie 18:00 powinny pojawić się pierwsze recenzje.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rarian

CytatWe wtorek po godzinie 18:00 powinny pojawić się pierwsze recenzje.
To świetna informacja, ale będę dociekliwy i zapytam jakie jest jej źródło :D?

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

http://attackofthefanboy.com/culture/heres-suicide-squad-review-embargo-lifted/

Ale są pewne informacje już dostępne przez twittera. Np dziennikarz Variety zatweetował:
Cytat@kristapley
Heard Suicide Squad is bad. :(

Leon Kennedy

Nie ma możliwość, aby każdemu się spodobało  ;)

LelekPL

Ale też jest pewność, że nie ważne jak słaby będzie, ktoś zawsze powie, ze jest dobry :P

Rarian

CytatHeard Suicide Squad is bad. :(
No takie opinie to akurat są nic niewarte :D co innego jakby sam napisał, że widział film i jest kiepski, ale tego nie może napisać. Póki co sam bazuję na twittach wrzucanych na poniżej zalinkowane forum i na razie wygląda na to, że mamy film na 7.5/10 zdaniem większości widzów, ale póki co ciężko zweryfikować ile z tych opinii to fejki :D.

http://forums.boxofficetheory.com/topic/16334-suicide-squad-852016-never-mess-with-another-mans-rhubarb-no-spoilers-allowed/?page=418