Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze ulubione/oglądane seriale.

Zaczęty przez Silent Dark, 24 Lipiec 2008, 14:45:13

Krzysztof116

Ja na chwilę obecną oglądam Team A i kilka innych seriali jak House Lost czy gotowe na wszystko.

Oczywiście na kanapce włączam ulubiony serial na PS3 i cheja jakość jak w TV a nie muszę zawsze czekać na daną godzinę na House:D

El Cornetto

Cytat"Chorych doktorów"
Hożych jak już :P. A ten serial mnie nie obchodzi bo jest autentycznie nieśmieszny, więc go nie oglądam. :]

Cytatalbo "Jak poznałem waszą matkę"
No właśnie chodziło mi o How I Met Your Mother, które nie dość, że jest żenująco przetłumaczone, to jeszcze pomijają połowę tekstów.


CytatZresztą, ja i tak głównie słucham tego co mówią po angielsku (bo przy tym drugim, nie tłumaczą połowy tekstów
To skoro rozumiesz tak dobrze angielski to nie lepiej Ci ściągnąć taki odcinek i obejrzeć z napisami (polskimi bądź angielskimi?). O wiele większa frajda.

Cytatcheja jakość jak w TV
Na dvd jest na ogół lepsza jakość niż w telewizji. Przynajmniej masz oryginalny format 16:9, telewizja czasem przycina niektóre seriale do formatu 4:3.

Juby

Cytat: El Cornetto w 24 Lipiec  2009, 10:44:30
Hożych jak już :P

Mój błąd, i jak dla mnie ten serial również jest nieco przereklamowany.

A co do "Jak poznałem...", to jest on po Przyjaciołach i Bundych moim ulubionym serialem komediowym, ale nie mam czasu, aby go sobie ściągnąć (choć wkrótce się pewnie wkurzę na CC i to zrobię). ;)

Krzysztof116

Cytat: El Cornetto w 24 Lipiec  2009, 10:44:30


Na dvd jest na ogół lepsza jakość niż w telewizji. Przynajmniej masz oryginalny format 16:9, telewizja czasem przycina niektóre seriale do formatu 4:3.

Ja nie oglądam na DVD tylko puszczam sobie przez neta na PS3 na pięky duży telewizorek. Wygodnie siedząc na kanapce:)
Siedzę na kanapce i jakość jak w TV(SATELITARNA)

Ostatnio odkryłem tą zaletę PS3 i teraz wszystkie seriale w tym kreskówki z Batmanem I X-men na czele:D

Ralf

Moje ulubione seriale to: Batman TAS, Świat według Kiepskich, Święty, Świat według Bundych, Nieustraszony.

naz_

Cholera, we wrzesniu startuje trzeci sezon Californication. Mam nadzieje, ze bedzie trzymal wysoki poziom swoich poprzednikow ;>
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Loco Fuego

Moje to 24 godziny, każdy odcinek trzyma w napięciu.
Strażnik Teksasu, jakoś od zawsze lubię ten serial.
Star Wars: The Clone Wars, to dlatego, że jestem fanem GW.
Ostatnio Hellsing przypadł mi do gustu :)

Arkham

A ja czekam do jesieni bo... puszczą najnowsze odcinki Świata według Kiepskich . Z takich poważniejszych tytułów, to oglądam Dr.House'a, i podobnie jak przedmówca 24 godziny. Czasem lubię też sobie puścić jakieś CSI, najczęściej NY.

Anarky

A oto lista moich ulubionych seriali zagranicznych i polskich, w dość przypadkowej kolejności. Wybaczcie jeśli lista wyda się komuś nazbyt porażająca, większość seriali może się też wydawać dość zapomina ale są to pozycje kultowe. Pozycje które odegrały ważną role zarówno w moim życiu, rozwoju (bez wątpienia) ale również co do których mam sentyment.


- Miami Vice
- Street Hawk
- Airwolf
- Knight Rider
- MacGyver
- Magnum
- A-Team
- Jake and the Fatman / Gliniarz i Prokurator
- ALF
- Sidekicks / Partnerzy
- Dexter
- Family Guy
- Allo Allo
- Świat według Bundych
- Zwariowany świat Malcolma
- Boston Public
- MASH
- Dark Angel
- Różowe lata 70-te
- Chirurdzy
- Nash Bridges
- Bajer z Bel-Air
- Nikita
- Skrzydła / Wings
- Roseanne
- Kojak
- Moja rodzinka / My Family
- Na Południe
- Święty
- Thunder in Paradise
- Weird Science / Dziewczyna z komputera
- Mortal Kombat: Conquest
- Star Trek: The Next Generation
- Shogun
- Cobra

Z polskich
- Odwróceni
- Czarne Chmury
- Świat według Kiepskich
- 13 Posterunek
- Alternatywy 4
- Czterej pancerni i pies
- Miodowe lata
- Pierwsza miłość
- Janosik
- Stawka większa niż życie
- Graczykowie
- 07 zgłoś się
- Ekstradycja
- Święta wojna
- Siedem życzeń
- Stawiam na Tolka Banana
- Tata, a Marcin powiedział...
- Duża przerwa
- Janka
Ja wam pokażę!

Deuce

Z zagranicznych:
1. Tropical Heat - oglądałem to, gdzie tylko się dało TVP 1, Polsat oraz Tele 5. Nawet swojego czasu pokusiłem się o zrobienie sobie fryzury jaką nosił, główny bohater, Nick Slaughter.
2. The X-Files - też bardzo dobry serial, trochę science-fiction, ale bez przesadyzmu.
3. Nash Bridges - oglądam codziennie o 19.00 na Universal Channel

Z polskich, tylko komedie, głównie Polsatu:
1. Miodowe lata
2. Świat według Kiepskich
3. Graczykowie/Buła i spóła
4. Szpital na perypetiach/Daleko od noszy
3. 13 posterunek
5. Święta wojna

W wypadku napadu drastycznej nudy, oglądam The Bold and The Beautiful, żeby zobaczyć czy akcja już drgnęła z miejsca  :P .
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Anarky

Cytat: Deuce w 02 Sierpień  2010, 21:27:24
Tropical Heat

Kurcze na śmierć bym zapomniał, dzięki za przypomnienie Deuce
Swoją drogą serial znany jest pod nazwą Sweating Bullets, zaś u nas jako Żar Tropików
Ja wam pokażę!

Deuce

W Serbii serial ten jest podniesiony do rangi religii. Nick Slaughter był ich bohaterem narodowym i nawet okrzyknięto go tam "prezydentem". Nie znam dokładnie całej historii, ale wiązała się ona z sytuacją polityczną, a dokładniej przemianami ustrojowymi.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Roy_v_beck

hmmm, a to moje seriale, które regularnie oglądam aktualnie (znaczy jak wychodzą nowe odcinki):

- Sons of Anarchy
- Human Target (ekranizacja komiksu DC)
- Spartacus: Blood and Sand
- 30 Rock
- Two and a Half Men

TheBeatles

DR House
Mentalista
Magia Kłamstw
Jak poznałem waszą matkę
On ona i Dzieciaki
8 prostych zasad
Scrubs

LelekPL

Cytat: Air Jordan w 02 Sierpień  2008, 16:27:45
No to ja dorzuce swoje:
Przyjaciele,
Bajer w Bel-Air
Swiat wedlug Bundych
13 Posterunek
Smallville (jedyny serial obyczajowy ktoremu dalem sie wciagnac, ale wytrzymuje juz tylko z oczekiwaniem konca)

to ja dorzucę jeszcze takie, których byłem wielkim fanem za dzieciaka lub do niedawna, ale zapomniałem o nich wspomnieć ostatnio:
Policjanci z Miami
Janosik
Północ-Południe (tylko odcinki z Swayzem)
Robin z Sherwood
Z Archiwum X
Na wariackich papierach
Trzecia planeta od słońca
Różowe lata 70-te
Boston Public
Jezioro Marzeń
Buffy
Ally McBeal
Kasia i Tomek