Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mój nick !?

Zaczęty przez Maxie Zeus, 22 Maj 2008, 23:20:47

król P

Mój nick jest trochę dziwny.Pochodzi od króla popu-Michaela J.Więc się nazwałam król P.
Proste.

heros65


Al Bundy

Jak sam nick wskazuje jestem fanką serialu "Świat według Bundy". To oczywiste. :D

Diablo

#33
Al Bundy - Ale za spraw? twojej p?ci, raczej m?skie imi? "Al" raczej s?abo do ciebie pasuje. A mój pseudonim pochodzi od pseuodnimu mojego drugiego ulubionego polskiego boksera - Krzysztofa "Diablo" W?odarczyka. Pierwszy to Tomasz Adamek, jednak on jeszcze nie posiada pseudonimu, wi?c pad?o na Diablo. Rozwarza?em jeszcze pseudo amerakynskiego boksera "Iron Mike", chodzi oczywi?cie o Mike'a Taysona. Poza tym Diablo odnosi si? te? do tego ?e uwielbiam ostre potrawy i gustuje w kuchni meksyka?skiej.

Anarky

Mój nick Anarky - antybohater nie złoczyńca, głos ludu jest głosem Boga.
Ja wam pokażę!

BatQueen

Jako iż rysuje komiksy i często sama wymyślam postacie, muszę się głowić nad ich nazwaniem. Z niektórymi idzie łatwo, za to inne to prawdziwy wyczyn i później jakoś nie ciągnę ich historii. Kiedyś postanowiłam stworzyć coś na podstawie Batmana, ale chciałam żeby główna postać była kobietą. I jak tu ją nazwać? Batwoman odpada bo istnieje itp. A więc po dłuższym namyśle powstała BatQueen, nad która teraz pracuję i jak się okazało jest jedną z tych lepszych wymyślonych przeze mnie. :D

Tyle :P

Deuce

Mój nick nie ma jakiegoś skomplikowanego pochodzenia, choć nie wiem do końca z jakiego języka pochodzi. Słowo deuce ma kilka znaczeń w języku angielskim, ale nie wiem czy nie jest ono francuskie. W moim przypadku Deuce to dwójka z talii kart do gry. W języku angielskim taka nazwa funkcjonuje. Przeważnie, jeśli ktoś określa się już mianem jakiejś karty to jest to przeważnie as, król, rzadziej dziesiąkta. Ja przekornie wybrałem najniższą kartę z talii, bo lubię się wyróżniać i wcale mi nie przeszkadza, że karta ta ma najniższą wartość. Czasami jako swoje "logo" stosuje dwójkę pik.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

lady_ozzy

Ja natomiast by?am wielk? fank? 'ksi?cia ciemno?ci'. Zacz?? si? to w czasach kiedy chodzi?am do podstawówki. Wtedy w PL panowa?a moda na nieco inne nutki, zw?aszcza w?ród dzieciaków. Dlatego gdy nuci?am sobie jego songi, ludzie patrzyli na mnie jak na osobe z innej bajki =) Kumple z klasy  zacz?li do mnie mówi? 'Ozzy'. Z czasem nauczyciele równie?. Kiedy? na angielskim mi?li?my lekcje o monarchii brytyjskiej, tytu?ach szlacheckic i takich pierdo?ach. Wymieniali?my kto s?awny ma tytu? szlachecki i jako ciekawostke poda?am, ?e ozzy stara si? o to wysy?aj?c do królowej listy.Wtedy Pani powiedzia?a 'Lord Ozzy Osbourne... ciekawe. Natomiast Lady Ozzy pójdzie po dziennik'. I tak ju? zosta?o =)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Cowboy

Cowboy - Bo kocham westerny, historie "dzikiego zachodu", rewolwery, i tamtejsze kapelusze.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

RafBat

RafBat... bo to fajnie się wymawia-RafBat, BatRaf... a serio? Bo jestem leniem i poszedłem na łatwiznę (tak, mam na imię Rafał). ;D

LoonyBuffoon

Loony Buffoon (Obłąkany Błazen, gdyby ktoś nie znał dobrze angielskiego) , wziął się właściwie od postaci na moim avatarze. Postać wymyślona przeze mnie dwa lata temu, a nazwana stosunkowo niedawno, a że bardzo się do niego przywiązałam - utożsamiam się z nim i traktuje jako swoisty, że tak to ujmę : znak firmowy mojej osoby :D

Rexio

Jak zakładałam konto steam to Wujek mi wymyślił Rexior  ;)
Ale Rexior i Rexio stały się powszechne dlatego próbuje wymyślic teraz sobie nowy nick.


ashelos

Mój nick Ashelos wymyśliłem całkowicie przypadkowo, ot tak przyszedł mi do głowy i mi się spodobał.
Nie mam pojęcia co oznacza, obstawiam że nic ale kto to wie?
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

lady_ozzy

Ashelos... jak dla mnie, to anagram pewnego 'okre?lenia'. Bez urazy =*
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Rexio

Ncki podobno najlepiej wymyślac w sposób kilku ulubionych rzeczy.Coś ala ulubiony zespół itp i potem perwsze literki lecą.  :) Oczywiście możemy strzelac pomysłami z głowy tak jak ja w dzisiaj wymyśliłam Vesox ( i 12 innych ? ).- już na forum PC mam taki chociaż i tak muszę jakiś inny wymyślic , mój kumpel na YT wymyślił se VsxVedora i nawet git