Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Jaruto

Chyba tak, zreszta spróbuję wyzwań w weekend. Zobaczę które miejsce zajmę :P
Moje maksymalne combo to 75 a to chyba średni wynik.

Huntersky

Tak to się robi :)

Podoba mi się ilość małych szczegółów, które cieszą. Oprócz wspomnianych biustów. :) Zwróćcie uwagę jak wygląda Batman na początku, a jak gdzieś w środku gry. Poszarpana peleryna, przecięta w paru miejscach zbroja i powiększający się zarost. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Łeee tam kozaku ;D Dziwniejsze rzeczy się robiło :P
Ja mam 94%,bo zostało mi jeszcze kilka challengy ;) Praktycznie głównie dobicie tych trzech nietoperków w niektórych extreamach :)

PS.Za to mam wszystkie zagadki riddlera w 100% :D No i brakuje mi jednego spirit of amadeus arkham...

Jaruto

#738
Wpisujcie tu swoje loginy z GFWL, porywalizujemy w wyzwaniach :)

Osiągniecia:
1 Challenge room: - 40520 punktów
2 Challenge room: - czas 0:41.27

naz_

Ja póki co cały czas przechodze, powolutku i delektując się szczegółami :D


Ale mój nick w GFWL : dreamnaz

jak coś, przejde, potrenuje i moge się tez pozmierzać chociaż podejrzewam iż będe grubo w tyle :D
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Bunch

Challenge Room, ale wraz z tymi trzema zadaniami czy nie?

Jaruto

Tak ;) wraz z trzema nietoperzami.

Bunch

Cytat: Jaruto w 24 Wrzesień  2009, 20:06:10
Co do GFWL zainstalujcie sobie wersję 3.0 bodajże i jak macie konto na live to wystarczy wejść w plik GFWLClient i tam się zalogować a następnie już w grze to powtórzyć, logując się nie wywali wtedy.

Ale nie mogę się zalogować przez tamtą aplikacje, tego CLIENTa. Wpisuje dobre hasło i nic.
Gdy wysłałem prośbę o przypomnienie i wpisywałem ponownie nowe hasło (to samo), wyskoczył komunikat, że nowe hasło musi być inne od poprzedniego. Czyli tym samym, wpisywałem uprzednio cały czas DOBRE hasło. Co jest do cholery?!

Jaruto

Nie wiem, komedie jakieś...
Czy 3.0 to ostatnia wersja?

Bunch

Nie wiecie czy już wyszła ta zapowiadana łatka na polską wersję?
Pytanie Off-Topowe: czy mieliście może podczas gry taki błąd?
http://www.dailymotion.pl/user/Bunch_Productions/video/xanseq_y_videogames
Mi on występuje nieraz podczas ładowania się nowej lokacji i podczas próby zgrania gameplayu za pomocą programu Fraps.

kelen


Mac12

BLUE SCREEN OF DEATH! BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!


Tak naprawdę współczuję!

naz_

Ja skończyłem grę wreszcie :D Ale jestem zaskoczony poziomem trudności - dla niedzielnego gracza jakim jestem, gra na "średnim" w pewnych momentach dawała popalić ( szczególnie w  finałowych akcjach).

Powiem tylko, iz z niecierpliwością czekam na część drugą, bo Arkham naprawdę było prześwietne, miodne, śliczne i przedewszystkim - grywalne :D
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Jaruto

Bunch, weź ty chłopie reinstall systemu zrób :P nie miałem czegoś takiego więc tylko to mi przychodzi do głowy.

Bunch

Tak, Blue Screen na XP!
" weź ty chłopie reinstall systemu zrób "
^ - Jasne, z powodu gry komputerowej.