Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Riko

Gdzie polecacie zamowic gierke? na allegro? Czy w jakims sklepie?

kelen

Tam gdzie Ci sie bedzie bardziej oplacac? Ja generalnie wolalbym nie kupowac na allegro, jezeli mam gdzies sklep nei daleko, chyba, ze roznica cenowa bylaby duza.

Riko

No ja pochodze z miejscowosci gdzie raczej bardziej oplaca sie kupic gre przez internet co czynie. Na razie widzialem z przesylka tylko 87 zl na allegro.

Ralf

Też nie mogę się doczekać gry Batman AA. Demo wiele razy grałem. Odliczyczam dni i godziny :)

Bunch

Wiecie może gdzie będzie ta gra dostępna w dniu premiery na PC?
W MediaMarkt jest na przykład wersja na Xboxa. Czy zatem wersja na PCta trafi do sklepów już w tym samym dniu, 18-go? Wiecie może coś na ten temat.

Batarang

No premiera PC też będzie w tym dniu co konsolowa.

PS:Jeśli chcesz to możesz też kupić na cenedze edycje kolekcjonerską która się bardzo opłaca bo zwykła wersja na PC to 99zeta, a kolka to 179 różnica niewielka.

Bunch

"No premiera PC też będzie w tym dniu co konsolowa."

Może ktoś inny odpowie?

kelen

A skad my mamy wiedziec, gdzie moze byc dostepna? Co my, sklep? W Media Marktach, Saturnach i Empikach nowosci sa zazwyczaj od razu albo po kilku dniach. Zawsze mozesz do nich zadzwonic i sie spytac.

Altair

Może potrzebna Ci będzie jeszcze mapa?

Bunch


vincent

CytatPS:Jeśli chcesz to możesz też kupić na cenedze edycje kolekcjonerską która się bardzo opłaca bo zwykła wersja na PC to 99zeta, a kolka to 179 różnica niewielka.

0_o no tak, płacić za gierkę 99 zł a 179 to prawie żadna różnica, rzeczywiście.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Bunch

Tak, "niewielka" i otrzymujemy zabawk? z McDonald's w postaci plastikowego batarangu.

Batarang

No na PC to chyba pszesadziłem, ale w wersji na ps3 to gra kosztuje 200zł a ek.219zł

vincent

Wow, plastikowa zabawka z McDonalds. Muszę mieć edycję kolekcjonerską!
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Cytatw wersji na ps3 to gra kosztuje 200zł a ek.219zł
Nie bądź bajko pisarzem tylko trochę się zorientuj.ED. kol na konsole kosztuje 270 zł,a na PC 169.Więc między każdą wersją jest różnica 70zł.Ja osobiście kupowałem ed. kol. dla materiałów "Behind the scenes",ale z tego zakupu jestem średnio zadowolony.
Posted on: 15 Wrzesień  2009, 12:53:45

 Aha,a samą grę mam ukończoną w 90%.Została połowa challenge roomów,za to wsztstkie zagadki,biosy,charakter trophys etc. mam znalezione w 100% ;)