Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Nowa Batgirl?

Zaczęty przez Mathes, 11 Sierpień 2009, 21:33:29

Mathes

Ja nie wiem, nikogo nie obchodzi kim jest nowa Batgirl? Cassandra Cain? Spoiler? Bruce Wayne*? Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi. Jedynie na Blogu DC, pojawiły się przykładowe strony pierwszego numeru.

http://dcu.blog.dccomics.com/2009/08/10/who-is-batgirl/

Mamy nowego Batmana, Robina, to i na Batgirl przyszedł czas :]. Niedługo wymienią Alfreda. A jak wy myślicie? kim jest nowa kobieta nietoperz? zapraszam do dyskusji.

*Po ostatnich wyczynach DC, wszystko jest możliwe.


(A)nonim

Mnie nie obchodzi.
Batgirl to wyjątkowo nieciekawa postać. Ale obstawiam Morganę Le Fay z Marvela, która w prehistorii poznała sekret Bruce'a i wróciła do czasów współczesnych. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

naz_

Ja chyba będe musiał się z Tobą zgodzić, że po ostatnich wydarzeniach mamy  duże prawdopodobieństwo na to, że nową Batgirl jest Bruce.


:(
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Juby

Dla mnie jest to bez znaczenia. BatGirl lubię tylko i wyłącznie z seriali TAS/TNBA, oraz filmu animowanego SubZero, więc to kim będzie teraz jest dla mnie nic nie istotne (tym bardziej, że nie będę czytał z nią komiksów). :P

(A)nonim

CytatJa chyba będe musiał się z Tobą zgodzić, że po ostatnich wydarzeniach mamy  duże prawdopodobieństwo na to, że nową Batgirl jest Bruce
Jakby to pisał Morrison, to kto wie? ;D
To by była dopiero rewolucja i już widzę tę burzę w fandomie, gdzie ludzie mają problem z zaakceptowaniem sztuczek Lokiego, czy Sinistra. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.


Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mel

Nieźle, spore nawiązanie do dawnego kostiumu Barbary...Ale te purpurę już mogli sobie odpuścić ;)

Zaraz...Czy to nie są czasem mutanci? O_O

kelen

Faktycznie purpure mogli sobie darowac, ale chociaz mamy cos innego.

Faktycznie, badguye wygladaja jak mutanci

(A)nonim

Jak to będzie jakieś fajne nawiązanie do Millera to może nawet to przeczytam.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

A co, masz jakies postanowienie nie tykac nowych serii czy co? :P

(A)nonim

Postanowienie nie, ale jak pisałem już parę razy nigdy nie byłem fanem Batgirl, nie podoba mi się powrót do życia Spoiler i ta seria mnie nie interesuje.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Coz, nie widzialem posta, w ktorym tego pisales. Generalnie, mysle, ze warto chociazby sprobowac, bo IMO seria zaczela sie calkiem fajnie, a glowna postac ma tam calkiem fajny potencjal.

Anonimowy

Fiolet faktycznie mogli sobie odpuścić, ale co do reszty to nie mam zastrzeżeń. Poza tym trochę przypomina dawny strój Barbary Gordon podobnie jak Mel powiedziała. Jednak dla mnei zawsze najlepszym kostiumem Batgirl, i wogóle najlepszą Batgirl jest Cassandra Cain.

Leon Kennedy

#14
Dla mnie najlepszą jest ta pierwsza kobitka... Co do kostiumu to bardzo miły dla oka, a fiolet nie bardzo mi wadzi. Jednak szkoda, że jest to kolejna osoba, która "wraca" z zaświatów...