Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Co w Marvelu piszczy?

Zaczęty przez (A)nonim, 07 Maj 2009, 12:37:45

Mathes

Ja tam i tak czekam aż przeczytam wreszcie pierwszy numer "Ultimate Comics Spider-Man". Zwłaszcza nie mogę się doczekać numeru z Mysterio. Fakt, seria ponoć dla młodych ma być, ale ja i tak doczekać się tego kurna nie mogę :]

"Ultimate Spider-Man przed latami był wizytówką nowego świata Ultimate, mającego przyciągnąć nowych młodych czytelników. Po Ultimatum ponownie powraca, z kompletnie zmienionym statusem quo. Przygotujcie sie na nowy supporting cast, nowych wrogów i być może nowego Spider-Mana."

kelen

Cytat: Altair w 07 Sierpień  2009, 01:34:28
Uuuuuuuuu,a mógłbyś w spoilerze powiedzieć jak się kończy,bo to dość ciekawe :)
Spoiler
Heh, Magneto zabija Wolverina, przylatuje Nick Fury i mowi Magneto, ze mutanci sa wyniiem eksperymentow ludzkich, Magnus prosi o wybaczenie, Cyclops go zabija, potem Cyclopa zabija Quicksilver kulka w leb.
[Zamknij]
Zreszta - http://marvelcomics.pl/index.php?cmd=showCom&cusa=14401
I apropo Ultimate Spider-Mana
Spoiler
Juz myslalem, ze faktycznie chca zabic Petera, a ten jednak przezyl. Oh well
[Zamknij]

(A)nonim

CytatUuuuuuuuu,a mógłbyś w spoilerze powiedzieć jak się kończy,bo to dość ciekawe
Się robi.
Spoiler
Magneto rozwala Wolverine'a wyrywając mu adamantium z ciała. Potem Jean pokazuje mu telepatycznie że mutanci są wytworem ludzi i jak wielkie zło uczynił dla Ziemi. Jego smutek nie trwa zbyt długo, ponieważ Cyclops rozwala mu łeb swoimi promieniami. A osiem dni później na konferencji ogłasza przed tłumem przeciwników mutantów, że wszyscy mutanci mają się poddać władzom i... dostaje kulkę w łeb od... o tym zaraz.
Potem Thing odwiedza Dooma i miażdży mu głowę (po pierwsze gdyby ten idiota Loeb czytał komiksy Ultimate to by wiedział że jest to niemożliwe, ponieważ Ultimate Doom ma metalowe ciało, po drugie dziękujemy za zmarnowanie potencjału postaci). A na końcu okazuje się że Quicksilver nadal żyje, to on zabił Cyclopsa i to on, oraz tajemnicza kobieta stoją za tym wszystkim...
Więc ogólnie totalny idiotyzm, brak logiki i spójności, niszczenie fajnych postaci. Dlaczego np. Quicksilver przeszedł na ciemną stronę mocy? Bo Loeb jest idiotą. Na równi z Morrisonem.
[Zamknij]

A Ultimate Comics Spider-Man odstrasza mnie ohydnymi rysunkami. No i Mysterio jest dla mnie zupełnie nieciekawy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Cytat: kelen w 07 Sierpień  2009, 11:02:07
Spoiler
Heh, Magneto zabija Wolverina, przylatuje Nick Fury i mowi Magneto, ze mutanci sa wyniiem eksperymentow ludzkich, Magnus prosi o wybaczenie, Cyclops go zabija, potem Cyclopa zabija Quicksilver kulka w leb.
[Zamknij]
Zreszta - http://marvelcomics.pl/index.php?cmd=showCom&cusa=14401
I apropo Ultimate Spider-Mana
Spoiler
Juz myslalem, ze faktycznie chca zabic Petera, a ten jednak przezyl. Oh well
[Zamknij]
Cytat: (A)nonim w 07 Sierpień  2009, 11:21:33
Się robi.
Spoiler
Magneto rozwala Wolverine'a wyrywając mu adamantium z ciała. Potem Jean pokazuje mu telepatycznie że mutanci są wytworem ludzi i jak wielkie zło uczynił dla Ziemi. Jego smutek nie trwa zbyt długo, ponieważ Cyclops rozwala mu łeb swoimi promieniami. A osiem dni później na konferencji ogłasza przed tłumem przeciwników mutantów, że wszyscy mutanci mają się poddać władzom i... dostaje kulkę w łeb od... o tym zaraz.
Potem Thing odwiedza Dooma i miażdży mu głowę (po pierwsze gdyby ten idiota Loeb czytał komiksy Ultimate to by wiedział że jest to niemożliwe, ponieważ Ultimate Doom ma metalowe ciało, po drugie dziękujemy za zmarnowanie potencjału postaci). A na końcu okazuje się że Quicksilver nadal żyje, to on zabił Cyclopsa i to on, oraz tajemnicza kobieta stoją za tym wszystkim...
Więc ogólnie totalny idiotyzm, brak logiki i spójności, niszczenie fajnych postaci. Dlaczego np. Quicksilver przeszedł na ciemną stronę mocy? Bo Loeb jest idiotą. Na równi z Morrisonem.
[Zamknij]

A Ultimate Comics Spider-Man odstrasza mnie ohydnymi rysunkami. No i Mysterio jest dla mnie zupełnie nieciekawy.
Nie,no to faktycznie jedyne na co się wysilili to zrobienie z tak ciekawie zapowiadającej się serii modę na sukces (zresztą podobne działania możemy zobaczyć w Heroes 4)
Spoiler
Sama postać Quicksilver jest dla mnie kiczowata,a o jej przeżyciu wolę nic nie mówić,bo zwyczajnie powiem coś brzydkiego...
[Zamknij]

Mathes

Ja i tak nie liczę że Ultimate Comics będzie lepsze nić oryginalny "Ultimate Spider-Man" rysowany przez Bagley'a (a przynajmniej w większości numerów), ale ciekawy jestem co z tego będzie.

(A)nonim

Altair Quicksilver był spoko dopóki Loeb się nim nie zajął.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Nie,wiesz,ja go zwyczajnie nigdy nie darzyłem sympatią ;)
A Loeb spieprzył chyba wszystkie możliwe postacie,więc to standart :)

(A)nonim

Na miejscu Millara walczyłbym w sądzie o rekompensatę za zniszczenie dzieła.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

Czegos tu nie rozumiem (Ultimate Comic Spider-Man)
Spoiler
W zapowiedziach trabili o "kim jest teraz Spider-Man?" itp itd, a tu sie okazuje, ze nadal to ta sama osoba. Tamte zapoweidzi mialy byc zmylka, dopoki sie nie okaze, ze Spider tak na prawde zyje?
[Zamknij]

(A)nonim

Wychodzi na to że tak.
Spoiler
Swoją drogą rozczarowany nieco jestem restartem Pająka. Wychodzi na to że w jego życiu nic się nie zmieniło, oprócz tego że jest traktowany jak bohater, a po tej całej apokalipsie już w sześć miesięcy wszystko wróciło do normy, kiedy na świecie powinien być totalny burdel. Nagła miłość Gwen do Petera też jest co najmniej dziwna. Numer ratuje szybkie załatwienie Kingpina, za to m.in. właśnie uwielbiałem UM, że nie patyczkowali się z nikim, również arcywrogami i dobrze że nadal to obowiązuje.
[Zamknij]
UCA też średnie i w ogóle Ultimatum tylko namieszało zamiast pomóc.

A i zapomniałem, rysunki w Pająku są paskudne.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

naz_

Ostatnio miałem okazje przeczytać "Planet Hulk". Przygody Bannera zawsze mnie interesowały, nigdy tak, żeby serie z nim zwizane czytywać regularnie, ale zawsze starałem się wiedzieć kto co i dlaczego. Gdy zacząłem "Planet Hulk", zapowiadało się normalnie, a okazało się w ostateczności jedną z najlepszych historii o Hulku w przeciągu ostatnich lat. Ogólny zarys historii - Hulk zostaje wystrzelony w przestrzeń kosmiczną przez swoich dotychcasowych przyjaciół by nie sprawiać już więcej niebezpieczeństwa na naszej kochanej Ziemi  i trafia na planetę zamieszkaną przez obce cywilizacje. To co, urzeka w tej historii to szczegółowość stworzonego na potrzeby tej opowieści świata. Całą historię czyta się bardzo szybko, bo jest świetnie narysowana a i scenariusz daje radę. Daje "Planet Hulk" 8,5/10 bo jednak jest kilka minusów, niewielkich, ale jednak i wkrótce zabieram się za kontynuację, czyli "World WAR HULK"
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Altair

O to może mnie zaciekawić.Może było to wydane w Polsce?

kelen


Altair

Trudno,w takim razie kupię po angielsku :)

kelen