Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Altair

Ponoć demo wgniata w fotel nawet laików,więc dla nas będzie to niezłe przeżycie :)

Mac12

Altair dzięki tobie odzyskałem powód do życia!!!!!!!!!!!!!!!!

naz_

Ech, z tą obsuwą wersji PC - zawsze tak jest, zawsze przy takiej okazji pluje sobie w brode, że nie zakupiłem konsoli i zawsze przypomina mi się moje zdziwienie jak odpaliłem GTA IV na PC....
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Altair

Mac,zejdź z tego okna,ale już! :P
O dziwo zawsze przesuwa się premierę PC.To jakiś chory układ marketingowy ;0

Mihcim

Musze czekac 2 godziny zeby sciagnac
Niestety ale ciotka ktora ma modem u siebie w salonie ma cwiczenia ; (
Alee kumpel mowi ze demo jest

Acha i demo na PS3 zaczyna sie od momentu w ktorym Joker sie uwalnia i konczy na
Spoiler
Jakims dziwnym potworze "Tytant"
[Zamknij]
Fuckin Great Mate!

Mac12

#380
Co się dzieje? [img=http://img40.imageshack.us/img40/4926/batmanc.th.png]
Pojawia mi się komunikat " (miejsce w którym jest ta aplikacja) nie jest prawidłową aplikacją systemu win 23

kelen

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=3798&id=19619
Chyba dawno nie gralem w gry na PC, bo waga dema mnie dosyc mocno zaskoczyla

naz_

Te demo jakies lewe musi być, bo jak dzisiaj się zalogowałem na Games For Windows to nie ma tam nigdzie dema do ściągnięcia a rzekomo tam miało pojawić się najpierw ?
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Bugi

Ściagnąłem demo na PC, zainstalowałem, zagrałem. Jedym słowem, krótkie i wtórne, a dlatego, że znamy to już dobrze z Youtube itp tylko w tym przypadku sam kierujesz Batmanem. Zaczynamy od ucieczki Jokera, sprzątnięcia Zszaza, potem jednego pokoju, w którym pałęta się pięiu kolesi i to wszystko.  Gra się fajnie, ale troche tak jakby za prosto i jednostajnie, na gargolca zawijasz kolesia i do następnego, mam nadzieję, żę pełna wersja gry będzie bardziej urozmaicona. Jak na demo to dla zajawkowiczów Batmanowskich mocna czwóreczka, a dla zwykłych graczy słabe 4.

Mac12

Ekstra gra. Zagrałem w demo i faktycznie największy plus to JOKER!!!!!!!!!!

Mel

Obczaiłam demo na laptopie matki (na full wymaganiach szło jak burza)...

...I narobiło mi to takiego smaka, że aż zachciało mi się płakać z powodu przesunięcia premiery gry na PC.

kelen

Natomaist na moim laptopie juz podczas instalacji zostala wyswietlona piekna informacja, ze mam za slaby sprzet :D ale to glownie przez gowniana karte graficzna

Mel

No fakt, wspominałeś. Na szczęście moja matka "w porę" zmieniła sprzęt ;D


Jaruto

Hamill przyćmił grę aktorską Conroya?

Nietoperz

Hej wszystkim.
Czy ktoś zna szczegóły marketingu wirusowego związanego z tą grą? Bo nie jest na taką skalę jak ten związany z "Mrocznym Rycerzem", ale ciekawi mnie, jak to się rozwija.
Wiem o kilku stronach w sieci (dzięki newsom z serwisu), dostałem nawet zwrotnego maila od lekarki z Arkham.  ;D Ale jestem ciekaw, jak to się rozwija dalej - czy odblokowano jakieś tajne wiadomości, itp.