17 maj 2021, 16:07:13

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - naz_

31
Szczerze mówiąc, o wiele bardziej patrze w strone Hardkor .44...
32
Wasza twórczość / Odp: Fan Art
12 sierpień 2009, 16:52:10
This is nice! :D
33
Inne filmy i seriale / Odp: Ostatnio ogladalem...
10 sierpień 2009, 21:44:12
Ja zdecydowanie zgadzam sie z opinia IMDB, jako ze Tarantina cenie ( przynajmniej za jego dziela z lat 90'tych, ale kazdego nowego filmu oczekuje z niecierpliwoscia)
34
Inne filmy i seriale / Odp: Ostatnio ogladalem...
09 sierpień 2009, 09:43:50
Kruk to idealny przykład geniuszu zmarnowanego. Pierwsza część jest legendarna, druga "znośna", trzecia śmierdzi moczem a czwartej wytrzymałem 30 minut :(
35
Te demo jakies lewe musi być, bo jak dzisiaj się zalogowałem na Games For Windows to nie ma tam nigdzie dema do ściągnięcia a rzekomo tam miało pojawić się najpierw ?
36
Inne filmy i seriale / Odp: Ostatnio ogladalem...
07 sierpień 2009, 11:50:51
Wydaje mi się że źle szukacie, jesli chodzi o ilośc zabójstw popełnionych "ręcznie" przez jednego człowieka. Największym mordercą był Rambo ;]

37
Inne komiksy / Odp: Pytania o Komiksy!
06 sierpień 2009, 23:12:14
Ja osobiście bardzo, BARDZO nie lubie wątków z klonowaniami i równoległymi światami i wszystkim tym co wprowadza bezsensowny chaos tylko po to, żeby ktos na tym zarabiał kasę.

zresztą z tego co kojarzę, cała "Saga Klonów" była jednym z najbardziej kontrowersyjnych posunięć w historii Marvela.
38
Ech, z tą obsuwą wersji PC - zawsze tak jest, zawsze przy takiej okazji pluje sobie w brode, że nie zakupiłem konsoli i zawsze przypomina mi się moje zdziwienie jak odpaliłem GTA IV na PC....
39
Może niektórzy z Was będą kojarzyć tego pana - Henry Rollins -  jego postura, wygląd i gra aktorska bardzo by mi odpowiadałaby jako wyżej wymienionego Bane'a.  :

40
Bardem jako Ban'e to świetny pomysł, serio, coś zupełnie innego, a jednak jego wzrok ma to "coś", co bardzo pasowałoby do tej roli.

41
Inne filmy i seriale / Odp: James Cameron's AVATAR
04 sierpień 2009, 18:35:07
Ja na Avatara czekam równie niecierpliwie jak Wy i niestety tez nawet nie ma najmniejszej szansy na to, żebym się w Wa-wie pojawił ( cholerna praca :( )
42
Tak jest, Avatar zapowiadany jest jako "rewolucja" w dziedzinie efektów specjalnych! Do tego Cameron jeszcze nigdy mnie nie zawiód, a każdy jego sf film z miejsca stawał się gigantycznym kultem. I do tego podobno sam Ridley Scott po obejrzeniu 15 minut Avatara powiedzieć miał, iż też chce tworzyć filmy w 3D ;]
43
Inne filmy i seriale / Odp: Ostatnio ogladalem...
01 sierpień 2009, 22:45:04
Ja całkiem przed godzinką obejrzałem Public Enemies i zgodzę się z Filerem w kwestii braku happy endu, jednakże ja takiego nie oczekiwałem - juz dawno wiedziałem jak się historia Dillingera kończy, bo mobsterskie klimaty mnie kręcą ;) Przyznam bez bicia iż styl Manna przez pierwsze minuty filmu nie pasował mi do ery w jakiej działa się fabuła, ale chwilę póxniej, po pierwszej "gorącej" akcji nie chciałem zamieniać "ruchomego" stylu na bardziej klasyczny :D

Świetnie pokazano to, jak mimo wszystko chcąc nie chcąc Dillinger przyczynił się do schyłku rządu przestępczości w USA swoimi zuchwałymi czynami. Za mało trochę Johna Connora, a role swoją solidnie odegrał, według mnie :)

I do tego totalny jeden punkt w górę za muzykę, muzyka w filmie jest bardzo ważna, a w Public Enemies jest prześwietna.

Minusy ? Spłycenie roli innych gangsterów do pomagierów Dillingera, mimo wszystko ciut wyidealizowany główny bohater lekko odstaje od stylistyki jaką przyjął reżyser, ale jak na dzisiejsze czasy, to film-perełka. 8+/10
44
Inne gry / Odp: Gry
01 sierpień 2009, 10:09:50
DoW II póki co najpierw doprowadził mnie do szału sposobem instalacji, ale potem było lepiej. Podoba mi się to, iż w kampanii dla jednego gracza gra ma "feeling" podobny do starusieńkiego Chaos Gate (Najlepszej gry z W40k jaka powstała imho obok Space Hulka II)
45
Wasza twórczość / Odp: Fan-whatever
01 sierpień 2009, 10:06:29
Też myślałem nad zmieszaniem z tłem, ale niestety wyglądało to gorzej z prostego powodu - Bruce jest obcięty i wyglądałoby to jeszcze sztuczniej, gdyby wookół niego było tło z koszulki. Gdyby był cały, z nogami, peleryną etc, to wtedy nawet nie zastanawiałbym się nad tym, tylko walnął go po prostu na tło koszulki, a tak niestety musiał pozostać w formie obrazka.