17 maj 2021, 14:12:55

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - naz_

16
Inne filmy i seriale / Odp: Ostatnio ogladalem...
03 wrzesień 2009, 11:59:58
Wiem, zawsze za to od innych fanów obrywam : sam także bardzo lubie Kill Billa,  ale jak dla mnie jednak Pulp Fiction i Wściekłe Psy to po prostu level wyżej :D Ale to tylko kwestia gustu ;] Wydaje mi się, że Bastardami się nie zawiedziesz :)
17
Inne komiksy / Odp: DC vs MARVEL
02 wrzesień 2009, 11:33:22
U mnie wygrywa za "Vertigo" DC i to o kilka długości z Marvelem. Samo Universe niestety biedniejsze jest wg mnie od Marvelowskiego, ale takie postacie jak Batek, Superman czy Latarnia to naprawdę świetna sprawa.

Mam nadzieję, iż nikt nie zmarnuje potencjału tkwiącego w Zielonej przy nadchodzącym filmie.
18
Inne komiksy / Odp: Nowelki Graficzne
30 sierpień 2009, 13:21:01
Ja osobiście nowele i komiksy Vertigo DC uwielbiam najbardziej z wszystkich komiksów jakie czytuje :) Z wymienionych przez Grima podpisuję się obydwoma rękami ( Szczególnie pod Kaznodzieją, Luckiem i Sandmanem i Moorem!). Do tego chciałbym dopisać Loveless, przepiękny western i Hellblazera, który w polsce właśnie w takiej "graphic novel" formie jest wydawany. Y : Last Man też jest niezły, podobnie jak niedawno przeczytany przezemnie DMZ - w strefie. Zabieram się wkrótce za kolejny Sandmanowy spinoff, czyli Śmierć.

Apropo Lucka - ostatnio w naszym kraju ukazał się 4 tom, zatytuowany "Boska Komedia". Jako że postać Gwiazdy uwielbiam, za zdjęcie komiksu z półki zająłem się od razu. Historia opowiedziana w czwartej części dotyczy (w ogólnym zarysie) walki Lucyfera z Arkanami Tarota, które chcą zawładnąć jego wszechświatem. Historia, chociaż niestety słabsza niż w poprzednich tomach, nadrabia historią o dziewczynce córce Michała i jej wędrówce w poszukiwaniu Lucyfera razem z upadłym serafinem, który ma jej pomagać :) Świetny wątek, bardziej mnie zainteresował niż główna linia walki o świat Lucyfera. Polecam wszystkim fanom tej postaci, całą resztę zapraszam do rozpoczęcia przygody z Gwiazdą Zaranną bo warto, oj, warto :) 8/10
19
Inne filmy i seriale / Odp: Ostatnio ogladalem...
28 sierpień 2009, 17:38:38
Dla mnie Montana dostaje 8+/10, bardzo konkretny film. Świetny klimat gangsterki lat 80'tych, zatopionej w kokainowym haju i tanim syntezatorowym disco jak główny bohater. Do Ojca Chrzestnego jednak mu daleeeeeeeeko, a i Pacino jako Montana jest o wieeele słabszy od Pacino jako Michael Corleone imo.

Dzisiaj obejrzałem za to Inglorious Basterds. Z całkowitą oceną filmu poczekam aż film będzie miał swoją premierę w Polsce i będzie można podyskutować o smaczkach i znaczeniach. Powiem tylko, że jak dla mnie Tarantino w formie bardziej znanej z PF czy Psów niż z Deathproof czy Kill Billa . Jak dla mnie najlepszy jego film od czasów Pulpa, ale trzeba przyznać iż ani Kill Bill ani Jackie Brown, ani Death Proof objawieniami nie były.

20
Inne komiksy / Odp: Spider-Man
26 sierpień 2009, 18:25:50
Przyznam szczerze Spider-Girl nie czytałem, ale za to nowy motion comics z Spider-Woman zapowiada się klimatycznie :

http://www.youtube.com/watch?v=ZSIHy0AUAXg
21
Inne gry / Odp: Gry
26 sierpień 2009, 18:23:23
A ja wróciłem do World of Warcraft...


przeklinam tą grę, za to że pojawiła się na tej planecie :|
22
Inne filmy i seriale / Odp: James Cameron's AVATAR
26 sierpień 2009, 18:22:23
Cytat: Crane w 24 sierpień  2009, 16:26:03
Po zwiastunie mam pozytywne odczucia, ale z Camerona to ja tam nic nie widzę.

Przyjrzyj się jeszcze kilka razy ;>


Nawet Tajtanikiem w pewnym momencie zalatuje ;>
23
Uniwersum Batmana / Odp: Przewodnik po Jokerze
26 sierpień 2009, 18:18:26
To właśnie, czy będzie w garniaku, nie jest już tak oczywiste..
24
Inne filmy i seriale / Odp: James Cameron's AVATAR
24 sierpień 2009, 09:24:57
Myśle że zwiastun Avatara najlepiej byłoby obejrzeć w 3D. Też oglądałem go w 1080 i też powalił jakością wykonania, ale jednocześnie nie pokazał imo żadnej "rewolucji". Jednocześnie, od filmu na kilometr bije "Cameronskość", której tak bardzo mi w sci-fi dzisiaj brakuje, więc i tak Avatar jest cholernie przezemnie wyczekiwaną pozycją:D
25
Sprawdź najpierw w Media. Przeważnie maja tam niższe ceny.
26
Si, sinior. Ktoś wreszcie spogląda na powstanie z potrzebnym dla tego okresu w naszej historii dystansem. I dawką cholernie wypasionego dizajnu ;]
27
Inne filmy i seriale / Odp: Star Wars
17 sierpień 2009, 12:03:15
Jesli chodzi o star warsy, to jako dzieciak się tym jarałem strasznie, pamiętam jak w 1997 roku wydana została Edycja Specjalna oryginalnej trylogii i mając wtedy 11 lat poznawałem uniwersum Gwiezdnych Wojen :D Potem juz jako stary dziad wśród dzieciaków oglądałem nową trylogię, która wzbudza we mnie strasznie mieszane uczucia ;-). Mimo to jestem zwolennikiem Smithowskiej teorii "Jest tylko jedna Trylogia i tylko jeden Powrót....i nie jest to żaden Powrót Króla" ;]

Jeśli w skrócie miałbym ocenić każdy epizod w skali 1-10 dałbym (według skali starwarsowej, nie ogólnofilmowej) :

1. 6/10
2. 7/10
3. 8/10
4. 8+/10
5. 9,5/10
6. 9/10

Jeśłi miałbym "Gwiezdne Wojny" porównywać z normalnymi filmami to ocena każdego filmu spada o 2 niestety. Sentyment jednak nie pozwala mi na porównywanie Gwiezdnych Wojen z "normalną" kinematografią :P. I mimo wszystko, zawsze byłem zwolennikiem Jasnej Strony :D
28
Inne komiksy / Odp: Co w Marvelu piszczy?
15 sierpień 2009, 10:04:05
Ostatnio miałem okazje przeczytać "Planet Hulk". Przygody Bannera zawsze mnie interesowały, nigdy tak, żeby serie z nim zwizane czytywać regularnie, ale zawsze starałem się wiedzieć kto co i dlaczego. Gdy zacząłem "Planet Hulk", zapowiadało się normalnie, a okazało się w ostateczności jedną z najlepszych historii o Hulku w przeciągu ostatnich lat. Ogólny zarys historii - Hulk zostaje wystrzelony w przestrzeń kosmiczną przez swoich dotychcasowych przyjaciół by nie sprawiać już więcej niebezpieczeństwa na naszej kochanej Ziemi  i trafia na planetę zamieszkaną przez obce cywilizacje. To co, urzeka w tej historii to szczegółowość stworzonego na potrzeby tej opowieści świata. Całą historię czyta się bardzo szybko, bo jest świetnie narysowana a i scenariusz daje radę. Daje "Planet Hulk" 8,5/10 bo jednak jest kilka minusów, niewielkich, ale jednak i wkrótce zabieram się za kontynuację, czyli "World WAR HULK"
29
Inne filmy i seriale / Odp: James Cameron's AVATAR
14 sierpień 2009, 09:38:20
Ten 25 grudnia mnie załamuje, mam nadzieje, że kolejny raz nie przesuną premiery :|
30
Uniwersum Batmana / Odp: Nowa Batgirl?
12 sierpień 2009, 17:01:48
Ja chyba będe musiał się z Tobą zgodzić, że po ostatnich wydarzeniach mamy  duże prawdopodobieństwo na to, że nową Batgirl jest Bruce.


:(