Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dlaczego kampania reklamowa TDKR umarła?

Zaczęty przez Juby, 27 Luty 2012, 11:33:53

Juby

Cytat: Hydro w 12 Marzec  2012, 19:03:40
Ostatecznością pozostają "Mega spoilery TDKR" ;D

Jestem wolny od wszelkich spoilerów i prologu w gównianej jakości i nie mam zamiaru tego zmieniać.

Funky

Rozumiem twoją frustrację Juby bo brak nowych zdjęć też mnie irytuje. Ale zauważyłem że u mnie bardziej to dotyczy stroju Catwoman. Bo to jak będzie wyglądać jej maska można było zauważyć z fotografii zrobionych przez fanów. I tutaj studio moim zdaniem zrobiło błąd nie pokazując kostiumu w całej okazałości. Z Bane`em mam tak że doskonale wiem jak wygląda i sama postać nie prezentuje się tak świetnie jak Joker (w przypadku "TDK" było mi ciągle mało fotek klauna) Do lipca już nie tak długo ;)

Woland

W wyniku tego wszystkiego oczywiście tupniecie nogą, obrócicie się na pięcie i nie oglądnięcie "TDKR"?;) Z pewnością;) ( Juby zawsze możesz napisać zażalenie do Burbank, ale wiesz co z nim zrobią;)) Tak właśnie też myślą ludzie z WB. Patrząc na to od innej drugiej strony przecież to ogromny plus, a to oznacza że wchodząc do kina znajdziecie się na nieznanym terenie. Jest chyba oczywistością, że bez względu na to czy zobaczycie coś przed premierą czy też nie na zdjęciach promocyjnych, nie zmieni to faktu ze i tak do kina pójdziecie. I nawet z większą frajdą jak i pod wpływem większych emocji.
Taki obraz przypomina mi bardzo czasy lat 90. Osobiście bardzo  się z tego cieszę, bo to też zawiera się w pojęciu magii kina, którego granice zawęził internet. W latach 80. czy wspomnianych 90. nie było mowy o żadnych spoilerach, natrętnej kampanii reklamowej i takim natłoku informacji jak dziś. Kino miało więcej ze sztuki niż papkowatej rozrywki dla mas. Z drugiej strony fakt, że wypuszczano raptem kilka filmów w miesiącu, sprawiał że ich  jakość była o znacznie wyższa.

You're in for a show tonight, son.

Juby

#18
Wiesz Woland ja też wolałem, kiedy o filmach nie było prawie nic wiadomo (przed erą internetu, kiedy jedyne wieści niosły gazety - dla mnie to jeszcze czasy BB). Ale ludzie, czy kogoś zabolałoby gdyby wypuścił nam nową fotkę, albo (w końcu) jakiś międzynarodowy plakat?

Post Merge: 13 Marzec  2012, 15:33:39

Wchodzę na stopklatkę prosto po napisaniu tej wypowiedzi, a tam:
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=86134
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=86142
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=86161

O TDKR nie widziałem czegoś takiego już ponad 2 miesiące. :p

Leon Kennedy

Nie wiedziałem o czwórce "Epoki" fajnie, bardzo fajnie... Tak na marginesie oczywiście :P

Juby

Przez pomy?k? wczoraj napisa?em posta (którego chwil? pó?niej osun??em, kiedy zobaczy?em, ?e dzisiaj nie jet dzie?, o którym pisze) o takiej tre?ci:

CytatDzisiaj jest 12 kwietnia. Min??o sporo czasu odk?d za?o?y?em ten w?tek a nowo?ci... absolutny brak. Dzisiaj mijaj? dok?adnie 3 miesi?ce, czyli 13 tygodni, czyli 92 dni od ostatniego opublikowania pi?ciu fotek z TDKR:

http://www.batcave.com.pl/2012/01/nowe-zdjecia-z-the-dark-knight-rises/#more-3603
http://www.batcave.com.pl/2012/01/kolejne-dwie-fotki-z-the-dark-knight-rises/#more-3608

Wiedzia?em, ?e po zwiastunie w grudniu a? do maja b?dzie lekka cisza w promowaniu filmu (tak jak to by?o w przypadku poprzednich cz??ci). Ale "lekka cisza" to nie pró?nia, której od niewiarygodnie d?ugiego czasu do?wiadczamy. >:(
Nigdy odk?d mam internet nie widzia?em takiej sytuacji, ?e za 3 tygodnie rozpoczyna si? okres wakacyjny w kinach, a prawdopodobnie najwi?kszy hit lata ma opublikowane tylko 2 teaser postery i 14 zdj??!!! Najgorsze jest to, ?e zak?adaj?c ten w?tek my?la?em, ?e mam jak?? paranoj? i zaraz wyjd? nowe informacje o TDKR tylko trzeba by? cierpliwym. Ale jak widz? dat? za?o?enia tego w?tku to a? smutno si? robi.
Zreszt? nie jestem ju? jedynym, który widzi sytuacje zwi?zan? z TDKR. Na stopklatce od miesi?ca w newsach odno?nie innych filmów u?ytkownicy pytaj? co? w stylu - "No dobra, niech b?d? te nowe fotki Prometeusza, ale dlaczego nie ma nic o Batmanie?" Na forum filmwebu te? jest coraz wi?cej w?tków i zapyta? czemu od tylu tygodni nie ma ?adnej opublikowanej informacji na temat filmu (Oj przepraszam, uraczono nas informacj? o kategorii wiekowej filmu, która by?a pewna dla wi?kszo?ci od 4 lat).

Do TDK finalny plakat wyszed? 25 kwietnia. Ciekawe czy teraz dostaniemy cokolwiek do ko?ca kwietnia, czy mo?e podobnego posta b?d? pisa? 12 maja w oczekiwaniu na d?ugo oczekiwany trailer, którego nadal ani widu, ani s?uchu? :'(

Na szcz??cie dzisiaj wchodz? na BC a tutaj fotka Catwoman (w powi?kszeniu wida?, ?e to nie photoshop, tylko lekko podrasowane zdj?cie, pozbawione t?a) i ok?adka EW z nowym artyku?em. Mo?e nareszcie co? si? ruszy.

Charism

A trailer to przypadkiem nie z Dark Shadows wychodzi?

Juby

Owszem, ale trailery do Batmanów debiutują oficjalnie w sieci nie w piątek razem z premierą filmu, tylko musimy czekać do poniedziałku wieczorem (a to będzie 14 maja). No, chyba że kogoś zadowala jakość CAM. :P

kelen

Nie wiedziałem gdzie to dać, zatem padło na ten temat. Przechodzę obok wypożyczalni DVD, którą mam kilka kroków od bloku, patrzę na billboard, a tam...


BlackBat

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Nie wiem jak wy, ale mnie już zaczyna denerwować to, że musimy czekać jeszcze tydzień po premierze. Wcześniej myślałem, że tu niby tylko tydzień, a teraz zrobił się aż tydzień

Patryk02099x

Miałem już nie czytać forum, ale zaskoczyło mnie, że ktoś odświeżył ten temat i... no billboard fajny, ciekawe czy jak pojadę do Katowic do IMAXu to przy autostradzie jakiś będzie?  Nawet nie marzę o tym, który mieli w Stanach, czyli "wycięte" logo nietoperza i dookoła sypiące się kamienie.

Air Jordan, jaram się też!! Nie mogę! Myślałem ,że ten tydzień między premierą USA a naszą nie będzie wcale taki zły, ale odwołuję i to będzie najgorszy tydzień w tym roku!


BlackBat

Mnie też to wkurza, jeszcze niech Internet sypnie jakimś spoilerem w ciągu przedpremierowego tygodnia to już w ogóle będzie masakra. Nie mogę się doczekać premiery!!
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Patryk02099x

Mówili o TDKR na TVN24, ale nie wiem co, bo mam remont i akurat fachowiec zaczął z mamą gadać obok, ale na szczęście kliknąłem "nagraj" i sobie za chwilę zobaczę, jak mnie do TV dopuszczą. Nie ma to jak dekodery PVR. ::)

kelen

Jak masz możliwość to zripuj, chętnie też obejrzę. Pewnie mówili o wczorajszej premierze w NY