Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Leon Kennedy


Mroczny Rycerz

Witam, mam pytanie :)

Jeśli już było to sorry ale nie zauważyłem. Mógłby ktoś wypisać mi wszystkie serie jakie wypuścił Egmont z Batmanem (oczywiście też jakie komiksy zaliczają się do danej serii). Z góry wielkie dzięki ;)

kelen

http://www.batcave.com.pl/komiksy-polska-2015/ wszystkie komiksy wydane w Polsce, także te przez Egmont, znajdziesz tutaj.

Mroczny Rycerz


8azyliszek

Oj za 9 dni jest premiera Supermana - Czerwony Syn z udziałem Batmana w uszatce. :) Chyba raczej kupię - ktoś jeszcze?

Bless

Wszystko co nowe z Egmontu DC juz mam zamowione :P

Rado

Akurat kupiłem oryginał na krótko zanim się dowiedziałem, że "Red Son" będzie w Polsce, więc polskiego wydania oczywiście nie biorę. Niemniej jednak komiks polecam. Świetna historia i do tego udany występ Batmana. Szczególnie podobał mi się sposób w jaki uniknął pochwycenia przez Supermana, heh.

The Dream

Ja kupię za jakiś czas, bo teraz wykosztowałem się na dwa pierwsze tomy DC Deluxe i parę innych rzeczy, w tym Batman Zero Year, właśnie jadą do mnie pocztą. :)
Jak już powiedziałem, bardzo proszę o zwrot moich czerwonych kozaków.

Leon Kennedy

Ja Batman Year One zamawiam zaraz 10, piąty tom "Batman" musi poczekać!

8azyliszek

Napisz? tutaj, bo nie chce mi si? kolejny raz narzeka? na DC Deluxe na moim blogu. Przeczyta?em "Kryzys To?samo?ci" i ciesz? si?, ?e nie wydawa?em kasy na ten tytu?. Akcja jest zbyt rozwodniona a bohaterowie wi?cej p?acz? ni? dzia?aj?. Rozwi?zanie zagadki by?o do?? kuriozalne i ma?o satysfakcjonuj?ce. Na razie Egmont w tym cyklu kompletnie mnie zawodzi. Podobne zdanie mam te? o "Mrocznym Odbiciu", którego palcem mi si? tyka? nie chce. A? si? boj? my?le? co to b?dzie w sierpniu bo chcia?em sobie kupi? tego "Shazam'a"... Ale je?li to ma by? podobny poziom co poprzednicy to mi si? odechciewa.

franek

W sierpniu będzie Azyl Arkham. To ci się musi spodobać. Ambitne i dobrze pokazane ;)


Show Must Go On!!!

8azyliszek

#371
@UP
Nie kupuję. Odłożę kasę na te dwa jesienne albumy z Ligą Sprawiedliwości. Azyl Arkham wydaje się zbyt psychologiczny jak dla mnie.

Post Merge: 11 Czerwiec  2015, 21:59:26

Why so serious?
"Śmierć w Rodzinie" nie jest dla mnie. Za dużo makabry w tym komiksie (zwłaszcza w scenie kolacji). Może i chodziło o to by szokować czytelnika, ale u mnie pozostaje pewien niesmak.

Rado

Cytat: 8azyliszek w 11 Czerwiec  2015, 17:55:26
Napisz? tutaj, bo nie chce mi si? kolejny raz narzeka? na DC Deluxe na moim blogu. Przeczyta?em "Kryzys To?samo?ci" i ciesz? si?, ?e nie wydawa?em kasy na ten tytu?. Akcja jest zbyt rozwodniona a bohaterowie wi?cej p?acz? ni? dzia?aj?. Rozwi?zanie zagadki by?o do?? kuriozalne i ma?o satysfakcjonuj?ce. Na razie Egmont w tym cyklu kompletnie mnie zawodzi. Podobne zdanie mam te? o "Mrocznym Odbiciu", którego palcem mi si? tyka? nie chce. A? si? boj? my?le? co to b?dzie w sierpniu bo chcia?em sobie kupi? tego "Shazam'a"... Ale je?li to ma by? podobny poziom co poprzednicy to mi si? odechciewa.

To chyba to systematyczne czytanie WKKM zrobi?o Ci wod? z mózgu, bo kiedy pojawia si? jaki? ambitniejszy tytu?, gdzie nie ma ?ubudubu co dwie strony, to twierdzisz, ?e akcja jest "rozwodniona" i "bohaterowie p?acz?". No, ale dobrze, masz prawo do w?asnej opinii, a ja tylko powiem, ?e si? absolutnie z ni? nie zgadzam. "Kryzys To?samo?ci" jest grzechu wart.

8azyliszek

@UP
Według mnie za bardzo rozwodzono się nad żalami za tą żoną. Jasne śmierć to tragedia, ale skupienie się na rozpaczy Elonged Mana, zamiast na śledztwie i schwytaniu sprawcy, mi się nie podobało. No i ten sprawca miał tak głupi powód do tych przestępstw, że mnie zatkało. No i to nie Batman wszystko odkrył, co też było takie sobie. Jasne - nie ma się o co kłócić. "Kryzys Tożsamości" po prostu okazał się lekturą nie dla mnie. Bardziej podobała mi się "Wieża Babel".

Gregman

To może niezbyt temat Batmana, ale DC Comics jak najbardziej. Chodzi o Shazama (kiedyś leciało kilka kreskówek gdzie pojawił się jako Captain Marvel, potem kupiłem sobie Injustice i polubiłem tą postać, jego mitologiczny origin i wrogow). Czy ten komiks, który wyjdzie w sierpniu będzie wydaniem zbiorczym i ile będzie kosztować?