Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Crowridd

Cytat- Ziemia Jeden - mam oba tomy, trzeci miał być w listopadzie ale wyleciał z zapowiedzi, wiadomo, czy będzie jeszcze w grudniu czy dopiero w 2023?


To były zapowiedzi na przyszły rok.


red fox

Cytat: Crowridd1 w 26 Wrzesień  2022, 17:31:19To były zapowiedzi na przyszły rok.



Gdy podawali zapowiedzi na drugą połowę 2022 roku to ten komiks, podobnie jak szósty tom Epic Spider Mana i jeden komiks z serii Myszka Mickey był zapowiedziany na listopad, takie zapowiedzi wisiały min. na stronie Filmożerców.

Juby

Pisałem o tym na początku miesiąca:
Cytat: Juby w 04 Wrzesień  2022, 00:12:48W najnowszym video KŚK od 9:02, rednacz Egmont informuje, że Batman: Ziemia Jeden, tom 3 został przesunięty na początek 2023 roku.
Powód: przed jego premierą Egmont planuje wydać dodruki niedostępnych już tomów 1 i 2, a z tymi drukarnie wyrobią się dopiero po nowym roku.

To samo tyczy się Epic Spider-Mana, Tomasz Kołodziejczak wspominał o dodrukach w weekend, więc pewnie szósty najwcześniej w styczniu.

red fox

#723
Dzięki, to wiele tłumaczy.
Ultimate X-MEN - tom 5 też wypadł z wrześniowych premier i jest przeniesiony na 26 października.

Juby

#724
Empik wychylił się z zapowiedziami na grudzień przed oficjalnym sklepem Egmont. Zgodnie z kwietniowym katalogiem, w ostatnim miesiącu tego roku do sprzedaży trafi nowy tom Batmana oraz event Nieskończona granica.



@red fox
Amazing Spider-Man z Epix Collection jednak już 7 grudnia ;)


Crowridd

Świetna okładka tomu 4; no i w końcu Scarecrow.

Na koniec roku zaplanowałem nadrobienie Batmana i DC z Uniwersum DC, więc data wydania w sam raz.

red fox

Juby - też już widziałem zapowiedzi ale dzięki :P

W sumie, w grudniu będzie X-Men Punkty Zwrotne - tom 4, Fantastyczna Czwórka - tom 2, Kapitan Ameryka  - tom 7 i Amazing Spider Man Epic Collection - tom 6.

Ta "Nieskończona Granica" łączy się jakoś z tymi "Stanami Przyszłości" czy to coś osobnego?

Juby

#727
Nie mam pojęcia (pogubić się można w tych ich bieżących seriach i eventach), wiem tylko że niedużą rolę w środku odgrywa Batman, bo przejrzałem kilka stron w sieci.

Na empiku pojawiła się jeszcze jedna zapowiedź, ale wkleję ją w odpowiednim temacie.

Juby

#728
Styczeń 2023 od Egmont.



Cena i tempo wydawania Knightfall zachowane. Fuck Yeah! :)

Rado

Schodzi jak ciepłe bułeczki, to i drukują szybko kolejne tomy.

Tylko ta okładka Jonesa kiepska moim zdaniem. Ten artysta umie stworzyć okładkę o wiele lepiej. Bruce jeszcze wyszedł poprawnie, ale Azbat z tą wypiętą dupą już źle. Lewą ręką rozumiem, że miał zadawać cios, ale wygląda jakby mu kwiaty podawał.

Crowridd

Batman tu wyszedł kozacko moim zdaniem, przez co na Azbata w ogóle nie zwracałem uwagi.

Juby

No fakt, to najsłabsza okładka w serii. Ale dobrze, że konsekwentnie wykorzystują prace Kelley Jonesa, a że ten z drugiego amerykańskiego integrala na pierwszym planie ma Robina - a nie starcie Batmana z Azbatem, czyli głównej atrakcji tego tomu - to nie dziwię się, że skorzystali akurat z tego wariantu.

Na sklepie Egmontu są już przykładowe strony z nadchodzącego DC Limited. Cena zaporowa i z tego co widziałem dziś na YT chyba poskąpili na papierze (objętość podobna do ubiegłorocznego Watchmen, a komiks wydaje się z centymetr cieńszy), ale poczekam na Black Friday, może uda się gdzieś upolować z jakimś fajnym rabatem :)



Crowridd

Komiks będzie też niższy o ponad 4 cm vs serie Batman Noir czy Strażnicy - DC Limited.

Juby

To akurat dla mnie dobra wiadomość. Zmieści się na półce, na której trzymam wydania w formacie DC Deluxe, m.in. Kingdome Come i Sprawiedliwość również z ilustracjami Alexa Rossa. Noiry muszę trzymać z dala od batmanowej kolekcji, na innej witrynce.

Juby

Premiera Batman, tom 4: Zabobonna zgraja przyspieszony z grudnia na 28 listopada, czyli już w najbliższy poniedziałek.