Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

camel

Ogra?em od wakacji ca?? trylogi? Arkham wzd?u? i wszerz. Zawsze, od lat, gr? która mnie najbardziej poch?on??a by?o GTA SA. Arkham City odebra?o to miano z ?atwo?ci?. Gr? przeszed?em ok 8 razy, raz "zrobi?em" ca?? map? (kampanie wyzwa? to tylko zabawa na nudne wyk?ady, nigdy ich nie "masterowa?em"). Wiadomo- system walki (tak bardzo ulepszony od ?wietnego z AA), tryb ?owcy, szybowanie -mistrzostwo. Mi bardzo do gustu przypad?a muzyka, podczas czyszczenia samej góry Wie?y Cudów mia?em ciary (szkoda ?e to trudne za pierwszym razem, a jak si? z?apie patent to mo?na j? wyczy?ci? w 2 min), ale takich momentów jest kilka- wprowadzenie P10, walka z Freeze'em, pocz?tkowa walka z pingwinem i jego oprychami jako BW, Mad Hatter... Mog? wymienia? i wymienia?. W mojej opinii pod ka?dym wzgl?dem jest to najlepsza gra z serii, i jak dla mnie najlepsza gra ever.

xenobi

Witam skąd się wzięły sterowce latające po arkham city ?.Oglądałem odcinek TAS Nothing to Fear i Scarecrow miał tam podobny sterowiec.Może arkham city było jedną wielką schizą ?

lady_ozzy

A to nie były przypadkiem sterwce policyjne ?
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

xenobi

Być może.Jednak nie mają żadnego oznaczenia i nic nie przeszukują stoją praktycznie w miejscu.

Rado

#289
Sterowce nad Gotham City stały się już dzisiaj czymś w rodzaju symbolu, są jednym z charakterystycznych elementów miasta Batmana obok maszkaronów i gotyckich budowli. Faktycznie, pochodzą one z Batman TAS, a jak wiadomo scenariusz do AC pisał Paul Dini, więc być może jest to też coś w rodzaju hołdu także dla niego. Nie spełniają one (w grze) żadnej funkcji, a są jedynie cechą charakterystyczną miasta Gotham.


camel

Zgodnie z pogłoskami 10 czerwca posiadacze PS4 i XO trafią ponownie do Arkham Asylum i Arkham City. Wraz z podbitą rozdziałką i teksturami, niestety BEZ Arkham Origins.

Z jednej strony się bardzo cieszę, mimo debiutu w Arkham na PC, po grze w AK na konsoli nie wyobrażam sobie powrotu na myszkę i klawiaturę. Z drugiej strony kompletnie nie rozumiem braku Origins, zwłaszcza że w Knightcie Rocksteady wyraźnie usynowiło tą część... Oficjalne info ma się pojawić dziś, podobnie jak możliwość składania pre-orderów. Mimo że bez Origins- mają moje pieniądze.

http://www.ign.com/articles/2016/04/18/batman-return-to-arkham-leak

LelekPL

Brak Origins spowodowany byłby tym, że za remastering odpowiadać mieliby Rocksteady. A to nie jest ich gra.

Ogólnie ta plotka mnie trochę rozczarowała. Spodziewałem się większego podrasowana gier, ulepszając gameplay starszych i wydając je na PC. A tak, to będzie tylko nowa wersja dla konsolowców, w którą ja grałem na PC 5 lat temu :P

camel

Powiem szczerze, też miałem nadzieje na ulepszenie combatu- ciężko mi wyobrazić sobie po Arkham Knight freeflow bez tłuczenia przeciwników na ziemi czy rozwałki krytycznej. Z drugiej strony może by dodali batmobil albo te poronione ujęcia przy takedownach więc lepiej niech nic nie tykają :D Poza rozdziałką zmian raczej nie będzie, co w dzisiejszym świecie gier - poza nielicznymi wyjątkami - jest niestety normą. Wciąz jednak dla fanów to dobra wiadomość, ja na nią np. czekałem.
Jeśli chodzi o Origins, Rocksteady jest chyba studiem należącym do WB? Jeśli tak, to łaski by nie robili, taka praca :) Liczę, że dostaniemy trylogię Origins (nie od Rocksteady) i dlatego ani słowa o grze z 2013.

LelekPL

Cytat: camel w 19 Kwiecień  2016, 14:41:25
Z drugiej strony może by dodali batmobil albo te poronione ujęcia przy takedownach więc lepiej niech nic nie tykają :D

Ughhhh... pewnie masz rację ;)

Cytat: camel w 19 Kwiecień  2016, 14:41:25
Jeśli chodzi o Origins, Rocksteady jest chyba studiem należącym do WB? Jeśli tak, to łaski by nie robili, taka praca :) Liczę, że dostaniemy trylogię Origins (nie od Rocksteady) i dlatego ani słowa o grze z 2013.

W jednym z DLC do Arkham Knight było podane: 4-25. Niektórzy sądzą, że to data ogłoszenia kolejnych gier. A może to ma być data oficjalnego ogłoszenia remasterów.

camel

#294
Arkham Asylum i City OFICJALNIE na PS4 i Xbox One, w Unreal Engine 4. Premiera 29 lipca. Marzenia się spełniają. ;D

Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=pwViLw8ok1s

Mam nadzieje że, dodali animacje z Arkham Knighta, która jest na trailerze, skoku Batmana przed szybowaniem. Kocham to robić.

LelekPL

10 lat minęło od czasu tej świetnej gry. Jedna z najlepszych z tej serii. Szkoda, że nie ma nic nowego z tego świata od Knighta, ale może kiedyś doczekamy się kontynuacji, albo DOBREGO remastera :P

newtime

W oczekiwaniu na najnowszy film, wróciłem  do serii Arkham  po latach tym razem na PS5 i niestety ale Arkham City ogromnie mnie rozczarowało, zupełnie inaczej zapamiętałem te grę. O ile przy Asylum bawiłem świetnie, Knight mimo swoich problemów również, to City mnie cholernie wymęczyło. Fabuła zdecydowanie jest najgorsza całej serii, odbijamy się od masy przeciwników nie wiadomo w sumie w jakim celu na dodatek żaden z nich nie jest choc w połowie rozwinięty jak powinien, batman jest tutaj chyba najbardziej płaskim bohater w całej serii, zwłaszcza jeśli porówna się go do Arkham Orignins, to tutaj nie wykazuje kompletnie żadnych emocji czy to smutku, radości, strachu, cały czas jest prowadzony na jednej nucie. Otwarty świat jest  juz strasznie przestarzały raz jest strasznie pusty, zagadki, szukanie telefonów, testy latania, no juz dzisć to sie kompletnie nie broni a tylko  odrywa gracza od głownego watku który jest chyba i tak tylko po to żeby pokazać jak najwięcej przeciwników. Nowy Spider man poradził sobie z tym o niebo lepiej, Na plus oczywiście sam klimat miasta no i system walki który jednak nie został zmieniony od Asylum. Jeśli chodzi o mój ranking na 2022 roku to Asylum>Orignins> Knight> City. Mam nadzieje ze dostaniemy kiedyś nową odsłonę Batmana który wniesie serie na nowy poziom, bo marka z pewnością na to zasługuje

jakura

Pamietam jak z bratem ogrywalem demo Asylum...mmmm.... a pozniej nie moglem nigdzie kupic, bo nie bylo😐 klimat wgniatal w fotel. A moment pierwszego wyjscia na zewnatrz zapamietam do konca zycia chyba
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.