Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League & Justice League Unlimited (Liga Sprawiedliwych bez granic) CN

Zaczęty przez batboy, 26 Luty 2009, 13:15:59

Miss_Quinn

Tyle że chodzi o serial animowany, bo też mi się on wyświetlił że ma być dostępny i oby nie skończył jak TAS. Bo miał być on dostępny ale z jakiegoś nieznanego powodu nie jest :(
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

Cytat: newtime w 26 Wrzesień  2023, 00:13:0624 października na netflix zadebiutuje Liga sprawiedliwości  :)

Serial animowany w woli ścisłości. TAS na ten moment niewiadomo kiedy. Oby jedno i drugie serio trafiło 😃 Ciągle mam tego Netflixa.

No to jeśli chodzi o serial to jako moderator powinieneś przenieść dyskusję do odpowiedniego wątku, do którego podałem link, zamiast kontynuować offtopic . . .
Zrobione. - Juby

W robocie byłem. Dałem radę posta napisać i zaraz zalała mnie masa pracy. Klienci, towar do sprawdzenia itp. i po prostu zapomniałem, sorki. Chodź mogłem to od razu zrobić zamiast posta pisać, ale jakoś tak wyszło. Dzięki, że to zrobiłeś za mnie. Leon

LelekPL



Mam nadzieję, że teraz każdy go zauważy i nie będzie pisał o tym serialu w nieodpowiednim temacie ;)

Leon Kennedy

Jak pisał newtime od dziś można oglądać Justice League na Netflixie. Spróbuję syna zainteresować 😀

newtime

Póki co tylko 1 sezon i jedynie polski dubbing z Cartoon Network, szkoda bo liczyłem też na napisy

Leon Kennedy

Oby resztę szybko wrzucili. Napisy też byś się przydały. Chodź tutaj dubbing nie jest chyba jakiś mocno zły jeśli dobrze pamiętam.

LelekPL


newtime

Ale bez napisów pl, ja jednak żebym odczuwał większy komfort z oglądania, muszę je mieć chociaż ang znam powiedzmy wystarczająco, no ale to już moje osobiste preferencje 

Leon Kennedy

Mogliby już wrzucić resztę. Pierwszy sezon bardzo szybko ogarnięty. Wspomnienia  :) Nie zapomnę jak weszła u mnie kablówka właśnie z tym serialem. Byłem przeszczęśliwy, ale nawet sezon nie został skończony, a z kablówki znikło Cartoon Network. Rodzice płakali jakie to złe, brutalne i ich dzieci nie mogą tego ogl. Więc wywali kanał z kablówki, bo przecież telewizja wychowuje... Żenade, złość i bezsilność, to wtedy czułem.