Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Maxie Zeus

Tak, czeka ich ''killing joke'' ze strony Jokera ;D

Mr.G

Bardziej "killing", niz "joke" ;)

Grim Knight

Niestety, tu wlaśnie u Nolana jest pies pogrzebany.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mariano

Na tym zdjeciu gdzie są dwaj batmani, to ten przodem do nas to Bale w starym stroju, zaden fake-batman, a ten po prawej? Nie mam pojecia ale gdyby to byl fake-batman to ten prawdziwy pewnie by z nim walczyl. Dla mnie to jest fake-fota

Mel

Dla mnie to ty jesteś fake, bo nie znasz faktów a sie bzdurnie udzielasz...
Przeczytak archiwalne newsy na Batcave (z zeszlorocznych wakacji)

Mariano

Czy ja Cie obrazilem czymś? Przedstawilem swoją opinie i tyle, kazdy ma do tego prawo. Jeśli sie w czymś pomylilem to oczywiście mozesz mi to powiedziec, ale niekoniecznie w taki sposób

Funky

Mariano - Ta fotka jest prawdziwa ;) a ty Mel coś ty taka charda gdzie ta kobieca uprzejmośc :P

kelen

Mariano, polecam zajrzec do galerii batcave, glownie chodzi o to zdjecie : http://www.batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/6/galeria/tdk_zfilmu_020.jpg

Mel

Charda? Kobieca? *kladzie nogi na stól i z ambitnym sykiem otwiera puszke z piwem* To pierwsze, sweetheart.
Mariano, wybacz..Unioslo mnie...Rozumiesz...te kobiece "zle" dni :D
...
NOOOOT!

A na tej focie fake-batman ma na glowie kominiarke z uszami czy co? Takie poszycie widac..
Mniejsza.

Grim Knight

Mel ma racje, zageszczenie slowa "fake" w jednym poście powoduje agresje. :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G

Jezeli chodzi o tych pseudo-Batmanów to wedlug plotek mają to byc przeciwnicy uznania Gacka za kryminaliste (podobno policja ma takie plany).
To coś w sensie... protestu. Oczywiście, o ile jest to wiarygodna wiadomośc.

Crane

Cytat: Mariano w 09 Maj  2008, 22:34:27gdyby to byl fake-batman to ten prawdziwy pewnie by z nim walczyl
Aaaaa... czyli jak na zdjeciu Joker siedzi przy stoliku w pokoju przesluchac, a za nim stoi Batman, to tez jest fake, no bo przeciez powinni ze sobą walczyc?


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mariano

Cytat: Mel w 09 Maj  2008, 22:48:57
Mariano, wybacz..Unioslo mnie...Rozumiesz...te kobiece "zle" dni :D

nie no spoko, nic sie nie stalo. Znam te kobiece " zle " dni od swojej dziewczyny. Natomiast dzieki, ze mnie uświadomiliście, faktycznie pomylilem sie co do tej foty.
Posted on: 09 Maj  2008, 23:37:02

 
Cytat: Crane w 09 Maj  2008, 23:25:11
Aaaaa... czyli jak na zdjeciu Joker siedzi przy stoliku w pokoju przesluchac, a za nim stoi Batman, to tez jest fake, no bo przeciez powinni ze sobą walczyc?
Jak jest sala przeslucha?, to chyba niekoniecznie

Funky

Oj juz dajcie spokój chlopakowi :P a przy okazji to jestem ciekaw czy bedziemy mieli okazje oglądac detektywa Flassa?...

Sammy

#299
DWA NOWE KOZACKIE ZDJECIA TO Z JOKEREM RZADZI  ;D
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.